Opinie o Family-Trans Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Family-Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Family-Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family-Trans Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy Family-Trans Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Witam, jest informacja w rejestrach, że firma jest obecnie w zawieszeniu. Czyli póki co pracy nie mam co tam szukać? Wiadomo kiedy mają wznowić działalność, aby ewentualnie wtedy się spróbować zgłosić? Skąd w ogóle taka decyzja o zawieszeniu i co z pracownikami, wszyscy bez pracy zostali na ten moment?

Milek Nowy wpis

Witam. Pracuje w tej firmie trzy lata z przerwami ze względów rodzinnych. Mam i miałem umowę o pracę oraz regularne szkolenia wypłaty na konto monitorowane przez księgową. Zawsze jeżdżę z drugim kierowca zmiennikiem więc dziwię się opinią które czytam . Zdarza się że pasażerowie są wulgarni to wzywamy policję i taka osoba zostaje wysadzona z busa .Jest regulamin który wytycza standardy i zasady . Wynagrodzenie płacone zawsze w terminie Pozdrawiam moich pasażerów z którymi dziś jadę na Francję .pierwsza osoba wsiadła o 5rano i już mamy połowę drogi za sobą dzięki przepakowaniu nie muszą krążyć jak w innych firmach po świecie

Firma Family Tranz z Chojnic to najwieksze (usunięte przez administratora) Właściciel Pan Daniel J jest nie uczciwy, nie szanuje ani klientów ani pracowników! Zatrudnia bez umowy i nie płaci. Z całego serca odradzam jaki kolwiek kontakt z tą firmą i tym Panem.

Irena

Ciebie to spotkało? Jak duże jest opóźnienie i o jaką kwotę chodzi? Mam nadzieję że uda się rozwiązać sprawę i odzyskać pieniądze

Dorota Nowy wpis

Sporo tu właśnie negatywnych komentarzy. A jacyś pracownicy w ogóle mają tutaj umowę? Na rozmowie o pracę co mówi o umowie, informuje, że jej nie będzie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Family-Trans Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jaki dress code obowiązuje w Family-Trans Sp. z o.o.?

Niepolecam opóźnienie było 17 godzinne a do Francji jechałam 49 godzin. A dlaczego famillytrans bo pasażerowie posiadający prawko mogą kierować busem a ceny masakryczne. Jeden kierowca na długa trasę bezczelny arogancki a przerwy robi kiedy on chce przed wejściem do busa radzę pampersy zalozyc

Ilona

Witam .zdradzam się z opiniami które przeczytałam w internecie. Firma niekompetentna brak kontaktu z właścicielem .. dzwoniłam dziś przez cały dzień ... pan powiedział że będzie bus między 4-5 rano po łaskawie odebraniu powiedział że będzie między 18-21 . Próbując się teraz dodzwonić telefon wyłączony. Nie polecam firmy

Dorota
@Ilona

A tu jakaś inna osoba pisała coś o tym, że firma jest w zawieszeniu - czyli jednak nie jest i działa normalnie?

Ilona
@Dorota

Tak firma działa dzwoniłam na 2 nr który znalazłam w komentarzu pan poinformował mnie że był po mamę i powinna jechać ... Powiedział również że zadzwoni do kierowcy i oddzwoni do tej pory cisza

Irena
@Ilona

A można wiedzieć dokąd miał jechać ten bus? To się jakoś opłaca z góry czy u kierowcy dopiero? Udało się dojechać do celu? Tym busem to jeździ sam właściciel czy ma pracowników?

Znalazłam informację, że firma jest w zawieszeniu? To prawda, potwierdzi ktoś? Jestem ciekawa co z pracownikami? Pracują jeszcze czy zostali wszyscy zwolnieni?

Maciek

Z całego serca nie polecam nie dość , że drogo to bus miał być na 11 jest godzina 20 ja dalej czekam. Co 2 godziny mi mówi , że będzie za dwie godziny

Ręce opadają

Zamawiając busa z Polski do Austrii wszystko wydawało się ładnie pięknie rezerwacja itp , bus.mial być na 19 w sobotę przyjechał o 9 rano w niedzielę, kierowca nie miał.zadnego.wytlumaczenia , lecz musiałam dotrzeć w poniedziałek do pracy ponieważ od tego czy się wstawię zależało czy dalej będę pracować , stresu tyle że ledwo to przeżylam , z Polski do Austrii podróż trwała 24 h ! Chore! Kierowca który miał jechać ujechał może max 120 km i zmieniał się z pasażerami bo zasnął kilka razy za.kierownica , dobrze że ci ludzie jechali inaczej nie wyobrażam sobie tego , miałam śmierć w oczach ... Nie do pomyślenia tyle jechać i by pasażerowie tacy jak ja musieli kierować busem firmy bo inaczej by nas najprawdopodobniej zabił ! Żałuję zamówienia tego busa po dziś dzień ! Przestrzegam wszystkich przed nim

Nat

Nie polecam. Przewoźnik mówi kilka godzin przed planowanym przyjazdem że będzie około godziny 15.00 ale zadzwoni gdy będzie niedaleko ale nie pojawia się. Dzwoniłam od godziny 23.00 ale telefon wyłączony. Z nadzieją że może jednak zadzwoni, że może telefon się mu rozładował czekałam do godziny 2.00. Nie rozumiem jak można tak postępować z ludźmi . PORAŻKA !!!

Klient

(usunięte przez administratora) Powinni zamknąć mu tą firmę! Ten człowiek tylko robi ludzi w ...kulki. nie przyjeżdża po ludzi mimo potwierdzenie rezerwacji Nie odbiera telefonu! Omijajcie ta firmę z daleka!!!!

Seba

Witam byłem u tego człowieka jako kierowca nie tylko ja ale i moi koledzy gdzie pracowaliśmy po tyle godzin za kierownicą i co najlepsze uwaga brał od pasażerów tyle pieniędzy za przejazd i co najlepsze nie wypłacił nam żadnych pieniędzy jeszcze nas wyzywa stwierdziłem że kieruje sprawę do sądu niech się odpowiednie służby za tego człowieka wezmą moja rodzina teraz niema nawet na chleb bo (usunięte przez administratora) nas okradł i moje dziecko ruwniez płakać się chce same łzy lecą z oczu ta firma pseudo znajduje się w Chojnicach jego nr 603581577 następny nr to 883446334 jak dzwonimy za swoimi ciężko zarobionymi pieniądza mi zostajemy wyzwani przez beszczela i blokowani niech ktoś się za to wreszcie weźmie tak jak ja to robię by mieli te dzieci co jeść proszę zareagujecie nie dajcie się oszukać tak jak my i by te rodziny mieli coś z tego ???? niemam nic nawet złamanego grosza (usunięte przez administratora) wyrzuca ludzi z walizkami na chodnik gdzie wziol pieniądze jak tak mozma robić pomuzcie ja kieruje tego gościa do sądu niech poniesie konsekwencje ze względu na to że nie wykorzystał że złamaną nogą jak i moje dziecko gdzie niemam co mu dać do jedzenia

Łucja
@Seba

Współczuję Ci. Próbowałeś postraszyć go Inspekcją Pracy? No przeciez musi być sposób na takich. Skierowałeś sprawę do sądu czy udało Ci się odzyskać pieniądze?

Monika;)
@Seba

Pan pisze prawdę . Ta firma to (usunięte przez administratora) , ludzi wystawiają do wiatru mimo że mówią że jest miejsce i przyjadą na konkretną godzinę , po czym okazuje się że była awaria samochodu przekładany zostaje wyjazd , mimo tego busa nadal nie ma . Twierdząc że będzie napewno za dwie godziny , po kolejnych 4 godzinach . Nie odbierają ,nie odpisują . Zwykli (usunięte przez administratora) . Przykre bardzo . Ludzie chcą wrócić do domu , oddają klucze swoim pracodawcom ze swoich pokoi , mieszkań i nie wiedzą co mają robić . Ale karma wraca do takich ludzi . ;) . Pan sobie poradzi , trzymam kciuki ,a oni zostaną h.j.mi do końca życia . Pozdrawiam ;)

Lucja
@Łucja

To jest śmieć a nie człowiek tak skierowałem sprawę do sądu i do ispekci pracy ale 0 odzewu ale poczekam jeszcze troszkę jeśli to nie pomoże mam iny sposób na odzyskanie pieniędzy ja bynajmniej mu dziadowi nie podaruje miał przyjechać na policję do Rawy maz to śmieć się obsral i nie przyjechal

@Monika;)

Odradzam tego (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z daleka od takiej paly nawet jego koledzy że szwajcari mu dali opinie odpowiednia

Jolanta
@Lucja

A wiadomo czemu inspekcji to nie interesuje skoro podobno 0 odzewu?

@Lucja

Zdenerwowanie rozumiem, ale wyzwiska mogą admina ściągnąć tutaj i będzie po Twoim wpisie. A powiedz, ile on kierowcom płaci? Miesięcznie czy od wyjazdu? Umowa o pracę czy inna? Co Twój mąż miał mieć za pracę?

Sebastian

Jak można tak traktować ludzi?! Umawianie się na konkretna godzinę, a bus nawet nie przyjeżdża. 0 kontaktu i strata pieniędzy

Helena
@Sebastian

Poważnie wcale nie przyjechał? Zgłosiłeś to gdzieś?

Barbara
@Sebastian

No ale powiedź mi poniosłeś jakieś koszty? Zapłaciłeś zaliczkę przy zamówieniu ?

Ket

Firma oszust całą noc czekałam na busa miał przyjechać o 22 w nocy a rano okazało się że wcale nie przyjedzie szczerze nie polecam najgorsza firma jaką znam

Kamil

To są (usunięte przez administratora) zamówiłem busa na 4 osoby na sobotę między 16 a 18 bus nie przyjechał więc zadzwoniłem okazało się że bus nawalił 80 kilometry od mnie powiedział że 8 lub 9 rano na drugi dzień będzie i go (usunięte przez administratora) nie ma do tej pory po co to się ogłaszać kogoś czas tracić i własny to trzeba mieć naprawdę pod kopułą (usunięte przez administratora) i to równo nie polecam i odradzam tą psełdo firemkę

Jolanta
@Kamil

ja to się dziwię czemu nie dali info, że nie przyjedzie? Jakiś błąd komunikacyjny u nich czy jak? Możliwe, że nawet nie wiedzieli o tym zamówieniu jednak?

Krs

Dwie godziny po planowanym pod mój adres przyjeździe i próbie kontaktu dowiedziałem się, że wyjazd aktualny, ale za tydzień. Teraz się z tego śmieje, ponieważ udoło mi się znaleźć zastępstwo od ręki. Czytając opinie pracowników jak i klijetow szczerze NIE POLECAM

Gabix

Witam, pisze tę opinie ponieważ chce ostrzec wszystkich innych. Bus zamówiony na 20.08 na noc, brak kontaktu na 3 dni przed. Telefon odbierał tylko nieznane mu numery z innych telefonów. Kierowca dał znać o północy, że będzie za 2 godziny po czym nie przyjechał. Sprawa zostanie zgłoszona na policję!!!

Mateusz

Firma nierzetelna, nie powinna funkcjonować! Takie praktyki powinny być zakazane, a wręcz karalne! Ludzie nie dajcie się nabrać! Szkoda czasu i pieniędzy. Nigdy nie spotkałem z tak niesłownymi ludźmi! Nikomu nie polecam!

Aga2

Strasznie nieuczciwa i nieslowna firma!!! Mialam na niedziele zarezerwowany przejazd z Pl do CH. Firma w sobote potwierdzila wyjazd a w niedziele zaden Bus sie nie pojawil, zadnych Info, zero kontaktu, telefon niedostepny. Jednym slowem (usunięte przez administratora)!!! Firma nie powinna dzialac, bo zostawia klientow na lodzie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Family-Trans Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Family-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Family-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Family-Trans Sp. z o.o.?

Family-Trans Sp. z o.o.
  • Pl. Wolnica 13 lok. 10