Usługi transportowe, Jacek Połetek

Kraków

Opinie o Usługi transportowe, Jacek Połetek

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w Usługi transportowe, Jacek Połetek? Chętnie usłyszymy od jej obecnych pracowników. Jakie zmiany zaszły ostatnio w firmie?

wieki

Chyba ostatnio nie pokazało się zadne ogłoszenie @renia, ale to dobry znak, że nie ma rotacji wśród pracowników.

niko

Jeżeli budują się nowe drogi to rozwija się transport, jak rozwija się transport to rozwija sie cała branża transportowa i spedycyjna, przede wszystkim firmy transportowe, widze to po zaprzyjaźnionej firmie MW Spedition z okolic Poznania, autostrady to podstawa do szybkiego transportu, zleceń im nie brakuje, brakuje tylko wciąż pracowników i ciągników

tymo

dobrze płacą?

maciek

mnie wcale nei dziwi to ze ludzie podwyzek nie dostaja bo po prsotu nie maja na tyle odwagi zeby sie o to domagac. tak poza tym to chcialbym sie dowiedziec czego tutaj mozna sie spodziewac, bo tak wlasciwie to najistotniejsze dla mnie jest to w jaki sposob tam sie zarabia i jakie sa ste niezmienalne stawki.

jasiek

firma stoi w miejscu tabor nic nie młodnieje ,,szefowie ,, trochę wzieli na wstrzymanie ,wypłata stoi w miejscu od 5 lat nie polecam ================================================================================

Andrzej

Ja tam sie nie dałem nabrać na ich sztuczki i wyszedłem do przodu

wypłata jest teraz na czas co prawda musiałea się tym zająć inspekcja pracy ale teraz jest terminowo a co do zachowania to się zgadzam z tym słoma z butów gościom wychodzi

figielek

pracowałem u tych darmozjadów którzy na wszystkim i na wszystkich oszczędzają tabor daje wiele do życzenia zbieranina szrotów, aroganckie zachowanie [usunięte przez administratora] omijać tą ,,Firmę ,, z daleka wypłata marna i w dodatku obcinana tarczki za okno i do przodu.

Panie "mik" chyba nie mówimy o tej samej firmie bo ja również tam pracowałem i potwierdzam wypowiedzi dwóch pierwszych poprzedników, wypłata zawsze po terminie ( 15 tego następnego miesiąca) i to jeszcze nie pełna bo zawsze coś wymyślił żeby nie wypłacić. [usunięte przez administratora]

mik

ja też u nich pracuje jakiś czas i nie narzekam, można sie z nimi dogadać, a wypłaty zawsze są na czas i wcale nie sa takie złe.Pracowałem w innych firmach i kasa była gorsza.

zgadzam się z poprzednikiem w 100%( usunięte przez administratora )zwłaszcza na wypłacie, zawsze wymyślą coś żeby nie zapłacić. już kilku odeszło, nie bądź następny

pik

( usunięte przez administratora ) jakich mało. Kiedy i jak im pasuje obcinają wypłatę bez żadnego uprzedzenia. Traktują pracowników jak( usunięte przez administratora )sposób potrafią wykorzystać każdy najmniejszy szczegół. Wystrzegajcie się bo szkoda Waszego zdrowia, czasu i ciężko zarobionych pieniędzy bo pewnego dnia możecie ich nie zobaczyć bo taki będą mieli kaprys.

Zostaw opinię o Usługi transportowe, Jacek Połetek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi transportowe, Jacek Połetek