Cloudoffice24 Spółdzielnia Socjalna

Wrocław

Opinie o Cloudoffice24 Spółdzielnia Socjalna

kamil
użytkownik zarejestrowany

No ale muszą przeciez dać ta umowę, nie będa nikogo trzymać na czarno przez cały czas, przeciez są komisje czy PIP a tym to zaraz sie wszyscy interesują wiec to raczej na dłuższą metę by pewnie nie przeszło, jak nie dają tej umowy to zrezygnuj i po sprawie.

użytkownik zarejestrowany

Niedoszły Jaguar

Nie zaoferują Ci nic, będą przez kilka miesięcy ściemniać, że umowa dla Ciebie się tworzy, że już prawie jest, że już jest wszystko fajnie... a jak ich przyciśniesz to owszem, dadzą Ci umowę, ale taką, w której będzie napisane, że jeśli będzie praca to Ci wtedy ją zlecą. Ale nie będzie żadnej płatnej pracy. Będzie ciągłe ściemnianie. Odpuść sobie... szkoda czasu i pieniędzy. Znam wiele osób, które zostały przez tę firmę oszukane.

Zostaw opinię o Cloudoffice24 Spółdzielnia Socjalna - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloudoffice24 Spółdzielnia Socjalna