Happy End 24

Bełchatów

Opinie o Happy End 24

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Monika ale Twoja sprawa jest w sądzie? W takim razie chyba nie musisz się martwić groźbami. Czy ktoś miał podobną sytuacje z firmą Happy End 24? Nie da się polubownie tego wyjaśnić?

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Obecnie poszukiwani są kandydaci do pracy jako Konsultant Regionalny, Konsultant ds. Odszkodowań oraz Przedstawiciel. Czego mogą spodziewać się osoby, które zaaplikują na którąś z ofert pracy? @MonikaM. czy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałaś w marcu?

Monika
@Zuzanna 06.07.2017, 16:25

Niestety nie!!! To są oszuści, wysyłają listy z groźbami że podadzą do sądu, za negatywne opinie w internecie( w małym skrócie), jak ja dzwoniłam i pisałam to żadnego odzewu a za negatywne opinie to znaleźli adres i czas żeby napisać kilka paragrafów. Paranoja, że nic nie można im zrobić. Na usta cisną się liczne epitety. NIE POLECAM !!!!!

spotkamy się jeszcze

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. To zwykli oszusci pobierają kasę z towarzystw ubezpieczeniowych i nie wypłacają poszkodowanym w wypadkach, ktorzy potrzebuja pieniedzy na leczenie i rehabilitacje czyli złodzieje. OSTRZEGAM PRZED HAPPY END 24. A praca u nich polega na odbieraniu telefonów i mówieniu tekstu z kartki typu: nie widzę nic w systemie wysyłam monit nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie czyli podchodzi to pod współudział w przestępstwie. Apropo dobrych opinii wszystkie wysłane z jednego IP

Szukasz pracy?

spotkamy się jeszcze

Klientka

Ciekawe czy informują swoich przyszłych pracowników że są zwykłymi naciagaczami i złodziejami?? Żerują na ludzkim nieszczęściu!!! Moje odszkodowanie przywlaszczyli sobie bez mrugnięcia! Sprawa jest a prokuraturze.

Tina
@Klientka 17.11.2016, 20:42

Zbieramy ludzi na pozew zbiorowy przeciwko tej firmie. Oszustwo i tyle

maja
użytkownik zarejestrowany

Ważne by na wstepie dowiedzieć sie czy te praktyki są płatne, bo teraz wiekszosc firm oferuje platne praktyki wiec podjerzewam,ze i oni tez beda w stanie zaplacic przeciez nikt charytatywnie nie przyjdzie pracować

Zośka

jak szukacie pracy nudnej i gdzie nic od was nie chcą, za marną kasę, to nie dla was. O znajomej wiem, że trzeba się przyłożyć do pracy, ale zarobki + doświadczenie i możliwość awansu, duuuża, szkoda że to nie moja branża.

Jack

Hej wszystkim. Jeśli ktoś potrzebuje dobrej pracy i rozwijać się to polecam. Atmosfera na 5.Kasa też;D Pracowałem 4 lata ,ale niestety musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych

Pampam
@Jack 16.06.2016, 08:32

4 lata? A firma zarejestrowana od stycznia 2015roku? Hm..

Gośka

Tak dokładnie, jeśli jesteś na umowie to określona podstawa plus prowizja. A klientów można znaleźć po prostu wszędzie bo wszędzie są wypadki. Ja też kiedyś z nimi współpracowałam, to robota dla tych co mają nerwy ze stali :)

mundek

zarobki chyba jak w każdej takiej firmie czyli zyjesz z prowizji, jesli jestes dobry to mozna sie oblowic

Kk

A jakie są zarobki?

Marian

Pracowałem w Happy End 24. Niestety z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować ale praca była naprawdę OK. Atmosfera w pracy sympatyczna choć jak w każdej większej firmie nie ma co liczyć na relax.

Zostaw opinię o Happy End 24 - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happy End 24