Antal IT Contracting

Opinie o Antal IT Contracting

Konrad

Maja bardzo imponującą listę ofert pracy. Czyżby braki na rynku pracy fachowców dawały znać o sobie w firmie? Jaka jest atmosfera?

Hanna

Pracujesz w Antal IT Contracting? Koniecznie podziel się z nami swoją opinią na temat ogólnych warunków pracy, atmosfery, benefitów oferowanych przez pracodawcę. Czekamy na Twoją ocenę.

Hanna

kaoa

nowe oferty od nich są! teraz jako Web Developer - Custom Player Development widziałem no i oferują możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy w międzynarodowym środowisku no i dobór projektów pod kątem kompetencji na pewno, wiec chyba ok jest ogólnie.

Zostaw opinię o Antal IT Contracting - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antal IT Contracting