O&S Computer Soft

Radzionków

Opinie o O&S Computer Soft

Joanna

@jan chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca jako developer java. Czy firma zapewnia pracownikom możliwości rozwoju? Na jakie szkolenia/kursy można liczyć?

Joanna

@jan rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w O&S Computer Soft. Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą.

jan

Praca dla ludzi z potencjałem. Ja pracuję ponad 7-lat jako developer java.

Ann
@jan 22.03.2017 20:31
Praca dla ludzi z potencjałem. Ja pracuję ponad 7-lat jako developer java.

7 lat w o&s jako developer java? Bardzo ciekawe, wręcz bardzo mało prawdopodobne.

Joanna

Pracujesz w O&S Computer Soft? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Jakie są największe plusy pracy w firmie?

michał

a co powiecie na taką oferte jako Starszy programista Java - możliwość pracy dodatkowej jest tez podana i nie wiem jak to interpretować? to po godzinach coś daja jeszcze?

MS

Słyszałem że w tej firmie mają jakiś system kontroli wewnętrznej, monitoringu pracy, śledzenia pracy na komputerach i inne tego typu. Czy ktoś cos o tym słyszał? Jak wyglądają zapisy w umowie które to regulują ? Dwie osoby już mi o tym wspominały wiec cos chyba jest na rzeczy. Będę wdzięczny za info.

kierownik
@MS 12.03.2016 01:58

Nie ma żadnego śledzenia. Firma robi systemy IT dla administracji rządowej i banków, a tam są konkretne wymogi bezpieczeństwa. Stąd jak w każdej takiej firmie IT są wdrożone procedury monitoringu sieci i systemów jako część bezpieczeństwa. Bez tego nie byłoby żadnego kontraktu i pracy dla ludzi.

E

Do O&S najlepiej zatrudniać się razem ze swoim prawnikiem. Umowy są tak napisane, że mogą kształtować wynagrodzenie dowolnie. Większość pozytywnych postów jest pisana przez pracowników HR. Posty z negatywną opinią są moderowane.

dawny_pracownik

I jak się pracowało? :) jednak słabo prawda?

guest

Obecnie rekrutują na asystentkę zarządu, czy ktoś może wyrazić opinie jak ta praca wygląda od kuchni, czy warto złożyć dokumenty?

Anonim
@guest 23.03.2015 12:23
Obecnie rekrutują na asystentkę zarządu, czy ktoś może wyrazić opinie jak ta praca wygląda od kuchni, czy warto złożyć dokument...

asystentka zarządu czyli prezesa. Jak masz nerwy ze stali i jesteś pedantyczna to polecam. A tak na poważnie ta praca może wykończyć i to szybko

Miłka

Nigdzie nie dostaniesz tyle ile w O&S ci obiecają :-). A tak całkiem poważnie: - szkolenia owszem ale jedynie jeżeli uda się załatwić coś z EFS'u (czytaj za free) i najlepiej żebyś wybrał urlop na dzień szkolenia - narzędzia pracy - owszem komputer stacjonarny i komórka. samochód służbowy (osobowy) jest chyba 1 i z tego co widziałam to nie zanosi się na zmianę tej sytuacji. Z tego co wiem płacisz za każdy km przejechany prywatnie ( w tym dojazd do pracy) (usunięte przez administratora)

Łapki

Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma O&S Computer Soft to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. O&S Computer – Soft Sp. z o.o. jest firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku usług IT. Od ponad 20 lat nasz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5697966?keywords=&region=

ja

ja tego żałuję. to była najgorsza decyzja w moim życiu. tuż przed pójściem na rozmowę czytałam tu opinie i bardzo dziś żałuję, że je zlekceważyłam...

guest

4 miesiące po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej dalej czekam na odpowiedź zwrotną (ale chyba się nie doczekam) - widać dla Pań z HRu w O&E profesjonalizm to pojęcie, o którym z mądrymi minami dużo mówią na rozmowie a potem PUFFFF i znika :)

Jan

Maciej - takie pytania zadaje się samemu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

programist

Hej wszystkim, w tym tygodniu miałem pierwszą rozmowe na stanowiko java developer. Ktoś może mi coś powiedzieć o firmie? Pracujecie w scrum, Waterfall, jak atmosfera, czy są nadgodziny? czy dużo, czy płatne? w czym pracujecie, ile czeka się na odpowiedź po pierwszym etapie? Są jakieś eventy integracyjne? Pozdro.

bloo

mój chłopak pracował w tej firmie przez niecałe 2 miesiące(usunięte przez administratora) wypłaty z kilkudniowym opóźnieniem, ale to jeszcze dało się wytrzymać, tylko od paru miesięcy jest bez pracy bo brak jest zleceń. i jak można w takiej firmie pracować jak nie ma się pewności ile się zarobi w miesiącu i siedzieć pod telefonem, a oni tylko zbywają że za tydzień może dwa.

pomiarowiec

A przynajmniej nie w 350 wpisach....

pomiarowiec

Chyba były niezgodne z regulaminem O&S bo ja tam nigdzie obraźliwych słów nie widziałem...

Polo

Od pierwszego kontaktu ze strony ichniejszego HR to pierwszego spotkania minęło 1,5 miesiąca. Demonem szybkości to ta firma nie jest :)

Ta firma jest tak świetna jak nasz rząd. Same sukcesy!!!

Szukający

Widzę, że dużo tych argumentów "za"... Napewno wyślę tam aplikację ;-)

pomiarowiec

pracuje drugi miesiąc w Warszawie ....jest różnie, ale na rozliczenia nie można narzekać, są w terminie...pozdrawiam

pomiarowiec

mozesz cos wiecej napisac o tej pracy? pzdr i dzieki

jest ok - kasa troche z poślizgiem ale taka jak umówiona, poleciłem znajomym i też nie narzekali

Bałam się, że rozmowa będzie bardzo rygorystyczna i szablonowa. A tu miłe zaskoczenie. Rozmowa odbyła się w luźnej i sympatycznej atmosferze. Mam również taką nadzieję, że zostane pozytywnie oceniona. Firma robi wrażenie. Ja nie mam uwag co do terminowości i czasu odbycia spotkania rekrutacyjnego.

pomiarowiec

koledzy...jestem zdziwony waszymi opiniami, pracowałem w dwóch ostatnich naborach na stanowisku pomiarowiec w O&S ... łacznie 5 miesiecy ...umowa, kasa..nie mam uwag...nawet obecnie staram sie o nowe zlecenie.

Zostaw opinię o O&S Computer Soft - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O&S Computer Soft