O&S Computer-Soft Orłowski sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o O&S Computer-Soft Orłowski sp. z o.o.

Xxxx

Czy ktoś pracował jako asystentka biurowa? I może wyrazić opinie ??

Xxxx

Czy ktoś pracował jako asystentka biurowa? I może wyrazić opinie ??

damian

ludzie, nie doszukujcie się, błagam was bardzo.. :)

on

Szukają Geodety ? Wyrazy współczucia dla tego co się zgodzi.............

była

To Firma Widmo

johanna

Witam Miałam spotkanie z Panią od HR (na stanowisko nie-pomiarowca) - praca w DH. Jakieś opinie ?

bogu8

z ta firma pracuje od roku i czasami sa klopoty z wyplata ale to tylko przez jakis czas.. akurat jak czytalem posty tutaj to wnioskuje ze koledzy/kolezanki sa pomiarowacami.. ja jestem techniczny na umowie o dzielo i nie narzekam.. czasami moge jak jest brak dostepu do programow ale to juz wina tp sa. a tak to nawet fajna atmosfera chodzi mi o siedzibe w radzionkowie jakby ktos nie wiedzial

Zostaw opinię o O&S Computer-Soft Orłowski sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O&S Computer-Soft Orłowski sp. z o.o.