RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.

Opinie o RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.

bn

@romeo a swego czasu prowadzili dośc szeroko zakrojoną rekrutacje. Czy orientujesz się może jak jest teraz?

apollo13

Potwierdzam, kierowniczka z Warszawy jest nieprzyjemna. Poza tym dopóki pracują i coś do gadania mają tam siostry (i dziedziczki) Reymer, to nie ma co liczyć na dobrą atmosferę i zgrany zespół. Zawalają robotę (szczególnie A.) i jeszcze mają pretensje, że w ogóle muszą pracować. Ale na pewno nie jest to zła firma.

Zostaw opinię o RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RB Trans Service Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Sp.K.