Algolytics

Opinie o Algolytics

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Iza a jesteś pracownikiem Algolytics? Jeżeli tak to opowiesz o swoim stanowisku pracy? Powiesz jak przejść dobrze rekrutację? Firma szuka osób teraz na 3 stanowiska: Doradca klienta / Sprzedawca rozwiązań FIN-TECH, Specjalista ds. Modelowania Danych, Software Configuration / Release Engineer. Czy na którymś z nich pracujesz? Każda informacja dla osób aplikujących będzie ważna.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Firma intensywnie prowadzi działalność badawczo-rozwojową poza tworzeniem rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki biznesowej na polskim rynku. Czy wiedzieliście o tym? Taka firma to spokojna perspektywa pracy.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Algolytics w swojej najpierwszej ofercie ma pracę dla praktykanta – analiza rozwiązań w obszarze analityki predykcyjnej. Czy coś więcej ?

MK
@Iza 25.03.2017, 16:38

dla praktykanta? bo już nawet pewnie płacić nie chcą... :) :P

Kosmita

Bip bip.. Bip? Spoczko robota. Można trenować judo na recepcji i tłuc naczynia. Rozlewam wodę w pokoju, ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które sam sobie uczyniłem. System feudalno-pańszczyźniany jest spoczko. Polecam, warto!

Marta
użytkownik zarejestrowany

Specjalista ds. Modelowania Danych. Co powiecie o tym stanowisku?

modelka
użytkownik zarejestrowany

Nie zgadza mi się ta rotacja @emka skoro jest tak wielka to czemu ciągle brak ogłoszeń? Ostatnie widziałam chyba ponad rok temu więc nie wygląda mi to na nie wiadomo co. Do tego te spóźnienia z wypłatą..na jakieś umowie jesteście?

emka

tak na prawde, to wrzucają pracownika do klienta na projekt jako wyrobnika i maja go w 4 literach, zero szkolen, integracji brak, benefitow zero, nikt nie pomoże, kasa się opóznia, bardzo duża rotacja ludzi, którzy szybko się zniechecają i odchodzą, w sumie kepsko, poczytajcie o statconsulting to ta sama firma przed zmianą nazwy

Pawel

Nie warto. naprawde nie warto. Zastanowcie sie ludzie - tu sa wylacznie same rewelacyjne oceny i pytania od potencjalnych chetnych. Po prostu firma sama umieszcza komentarze o sobie, a inne blokuje! Poczytajcie - jak kto ciekawy- co pisano o Statconsulting (to stara nazwa Algolytics). Nie warto. Pracuje sie po to zbey sie rozwijac, po to zeby zarabiac na zycie, po to zeby robic cos ciekawego. Zadnej z tych rzeczy nie znajdziecie w tej firmie. Pracowalem tam, na poczatku bylem pozytywnie nastawiony - przeszlo po miesiacu, gdy okazalo sie jaka jest tam kultura pracy, ze pensja sie spoznia itd. A Przemka to znam, ale on to chyba od finansow i PR-u byl raczej :) Wyciagal sporo, ale nie jako bazodanoweic czy modelarz :) A Przemek -

Przemek

Firma jest ok, pracowałem tam kiedyś i mam ciągle kontakt z ludźmi. Wszyscy są zadowoleni. Praca bardzo ciekawa ale i wymagająca.

misiura

Bzdury. jak lubisz zagadki typu: "kiedy wyplaca zapisana w umowie pensje" to startuj do tej firmy. 'Zabawa' gwarantowana! Referencje to CV czlowieka, mozna wszystko sprawdzic. A tu pewnie chodzi o zalapanie kontaktu do klienta i tyle. Jest na rynku sporo osob, ktore maja doswiadczenia we wspolpracy z ta firma i w tej firmie. Zaden z nich nie poleci Ci tego ryzykownego kroku. Ale jak chcesz, tylko, zauwazcie tez ludzie, ze tutaj obecne sa wylacznie pozytywne komentarze, jakas dziwna sprawa.

czarek
użytkownik zarejestrowany

Siemka. Szukam pracy jako programista. Oczywiście doświadczenie mam, ale nie wiem czy nie za małe. W Algolytics szukają właśnie wdrożeniowców rozwiązań data minning.

wop
użytkownik zarejestrowany

ciesze się, że oni mają tak szczegółowo podane stanowiska np. jest praca jako Programista Java ds. Graficznego Interfejsu Użytkownika w Poznaniu bardzo dobra.

analityk
użytkownik zarejestrowany

ta oferta wygląda bardzo interesująco, wymagają doświadczenia w branży więc szukają kogoś kompetentnego, kto da radę.

Magda

Nie zgadzam się, pracowałam tam jakiś czas temu i poleciłabym każdemu kto chce się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie. Atmosfera była bardzo przyjazna, organizowane były spotkania integracyjne. Zarobki adekwatne do doświadczenia i zaangażowania. Jeśli ktoś starał się, był za to wynagradzany. Była to praca, która dała efekty w następnych latach. Zrezygnowałam z niej tylko dlatego że musiałam przenieść się do innego miasta. Pozdrowienia dla całej ekipy, szczególnie dla Właściciela, który zawsze był w porządku.

abgolytics

'Bynajmniej' to niewarto tam pracowac, lepiej juz isc na technika dentystycznego, beda w kazdej szkole zatrudniac.

maskut
użytkownik zarejestrowany

Po techniku dentystycznym i tak ciężko będzie dostać gdziekolwiek pracę, już lepiej od razu iść do pracy to później będzie znacznie łatwiej, przynajmniej tak mi się zdaje, a ofert pracy w tej firmie są bynajmniej ciekawe, bo nie wszedzie można dostać pracę jako np. specjalista do spraw modelowania danych.

alkolytics

potwierdzam, lepiej iść na technika dentystycznego niż tam pracować.

bill

Nie warto! N I E W A R T O!

byl

NIE WARTO!

bart

Czy moze wiecie cos o tej firmie? Czy warto tam sie zaczepic? Mam dosiwadczenie w obrobce danych i budowie modeli statystycznych. Wyslalbym do firmy zgloszenie, ale malo o niej informacji i dziwi mnie zmiana nazwy firmy. NIby firma dlugo istnieje, a jakos malo o niej slychac, slabo rozpoznawalan jest raczej. Wie ktos jakie zarobki mozna liczyc, czy umowa na etat, jaki socjal?

niki
@bart 06.05.2015, 09:06

Nie warto

dodo

Jeśli lubisz ryzyko to wchodź w to

janek

Czy ktos wie cos o tej firmie? Jak sie pracuje i czy zatrudniaja na umowy o prace, czy tylko na smieciowki? Ile mozna zarobic na stanowisku specjalisty od przetwarzania danych?

kajtek

Napiszcie czy warto zaczepiac sie w tej firmie - szukam pracy, jestem po informatyce, ze znajomoscia podstaw statystyki. Chcialbym miec mozliwosc zdobycia doswiadczenia w pracy w firmie IT. czy warto do nich aplikowac?

Zostaw opinię o Algolytics - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Algolytics