VIG Ekspert

Opinie o VIG Ekspert

Jak długo trwa proces awansu w VIG Ekspert?

Ex kandydat

Jak długo ...? To zależy czy przed zawałem czy po. Co najmniej 10 lat z Rzeczoznawcy na Starszego z podwyżką 250 zł brutto co przy dzisiejszej inflacji pozwoli na ułożenie Tobie i Rodzinie życia

maciek

przejmowani ... mają rację Leszek ? skąd: kadry, zarząd ... Jak zwykle chłopaki z Krakowa inteligentni (pozdrowienia dla ex kadry). Podpiszcie, podpiszcie, za 3 m-ce rotacja i ... ręka w nocniku za przeszło 10 lat w Gothar

przejmowani pracownicy wiener

VIG kupił Wiener - opinia o pracodawcy VIG z punktu widzenia 5 miesięcy przejmowania nas - Obietnica VIG to przesłanie nam umów do zapoznania się, utrzymanie wynagrodzenia i zmianę części wynagrodzenia na dofinansowanie do miejsca pracy jako pracę z domu i za internet o ile damy im FV imienną. Dziś otrzymaliśmy zaproszenie na spotkanie na którym dostaniemy do podpisania umowy. Nie mamy możliwości zapoznać się, skonsultować z prawnikami, partnerami - mamy przyjść jak bydło i bez pytania i zastanowienia podpisać. Tym samym w świetle zapewnień VIG wraz z jeszcze obecnym pracodawcą WIENER - oszukało wszystkich pracowników i nie dotrzymało zobowiązań. Nie wiemy nic na czym stoimy jakie dostaniemy wypowiedzenia ani jakie warunki pracy. Nie gwarantują samochodów służbowych - nie są wiadome zasady ich przydzielania i dzielenia między technikami - są tacy bo mają do użytku a są tacy co mają pod biurem codziennie brać samochód. VIG ukrywa wszystkie informacji dotyczące ilości zadań na technika, nie posiada procedur i wytycznych w formie pisemnej, wszystko jest ustalane na gębę - brak wytycznych dla likwidatora technicznego wiec w razie czego wszystko jest Twoją winą. Ponad 60 osób zostało w dniu dzisiejszym na lodzie bez wiedzy o swojej przyszłości i jedyne co wiemy to że 31-12-2019 cały sprzęt mamy zdać do VIG. Tym samym VIG wraz z Wiener nas oszukało nie dotrzymując postanowień które sami sobie narzucili. Tak wygląda przejęcie firmy i stosunek do pracowników - pomiata się nimi, przekazuje nieprawdziwe informacje, ukrywa i ostatecznie okłamuje.

Leszek
@przejmowani pracownicy wiener

Rzeczywiście skoro przechodzi teraz do przejęcia innej firmy, to sytuacja zatrudnionych osób może być trudna. Czy na wspomnianym przez Ciebie spotkaniu zdecydowałeś się podpisać umowę, czy nie zgodziłeś się, abyś bez wcześniejszej analizy zapisów umowy złożył swój podpis?

przejmowani pracownicy wiener
@Leszek

@Leszek - prawdopodobnie pod wpływem wpisu tutaj otrzymaliśmy informację iż przełożeni zmienili zdanie i prawdopodobnie przed spotkaniem otrzymamy do wglądu umowy, z tym że nie odpowiedzą na ewentualne pytania do czasu spotkania bo tylko tam będą udzielali odpowiedzi. Osoby z mniejszych miejscowości planują podpisać umowy zaś jest duże grono osób które umów nie planuje podpisać i z chęcią rozstało by się z Firmą bo nie planują pracować w VIG z różnych przyczyn (zatrudnienie po kilka procent w każdej firmie wchodzącej w skład VIG czy też niejasny system pracy /zadaniowy czy godzinowy oraz to że nikt nie chce dać nam procedur jakimi mamy się kierować tzn jakie są wymagania do sporządzania wycen na ile mamy podążać ścieżką rzeczoznawczą a na ile wytycznymi z góry narzuconymi). Wiem jedynie że na 15 osób 3 na pewno nie podpiszą porozumienia a 10 by odeszło gdyby dostało odprawy czyli zostają 2 osoby które niezależnie od oferty ją przyjmą. Nie wiemy jak się układa sytuacja w pozostałej części Polski ale działania pracodawców pokazują nam wybitnie iż należy się ich trzymać z daleka i to jest opinia wszystkich pracowników przejmowanych. Brak merytorycznych szkoleń, nastawienie na pracę jak w kołchozie, nieoczekiwane zwolnienia, zmuszanie pracownika do pracy w innym terenie żeby się sam zwolnił, oczekiwany brak myślenia pracownika stawia Tą firmę w najgorszym z możliwych świetle a jak dodamy do tego problemy z bankami z powodu pracy na jakieś procenty to wychodzi katastrofalny obraz. Regularne wypłaty to jedyny pozytyw.

Leszek
@przejmowani pracownicy wiener

Wspominasz o terminowych wypłatach. Czy pracując w firmie masz możliwość podwyższenia wynagrodzenia poprzez premie lub ekstra płatne nadgodziny? Świadczenia socjalne to także wartość dodana, więc fajnie byłoby gdybyś napisał jak to obecnie wygląda.

likwidator

jak wygląda sprawa w VIG ekspert ze służbówką? Jakie samochody są do dyspozycji, jak wygląda rozliczanie z kilometrów i wydatków za paliwo oraz czy można swobodnie korzystać we własnym zakresie czy tylko możemy używać w sprawach związanych z dojazdem do klienta? Gdzie firma na terenie śląska ma swoją centralę? Czy w VIGu też jest takie parcie na wysyłanie na kursy psychologiczne związane z tym jak rozmawiać z klientem, jak negocjować itp? Pracuję obecnie w innej firmie, zarabiam ok 4 tys. na rękę jak wykonam normową liczbę zleceń, czasem trochę więcej jak wpadnie premia czy więcej zleceń. Na jakie zarobki(mniej więcej) można liczyć u Was? Chodzi mi o pracę na terenie woj. śląskiego.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VIG Ekspert po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Analizy Danych w Zespole Controllingu Procesowego. Jaki był jej rezultat?
siec warsztatów

Jako kierownik jednego z warsztatów sieci naprawczej, po kontakcie z innymi kierownikami serwisów musimy przyznać iż nie ma drugiej tak patologicznej firmy przysyłającej do nas rzeczoznawców - ludzie bez wiedzy, zastraszeni, tylko wpaść i wypaść najlepiej w czasie atomowym - jak by wszyscy mieli stać w blokach i czekać aż wielmożny Pan przyjedzie bo wiadome że nie będzie miał czasu bo go pilnują i śledzą do tego nie wolno mu dawać wymian bo raporty im przychodzą że dają za dużo wymian i mają dawać naprawy - faktem jest ze oględziny są szybko i weryfikacja jest szybka ale jakość jaka za tym idzie jest żenująca - brak podstawowej wiedzy rzeczoznawczej i ucieczka. Żal mi ludzi tam pracujących i z racji ich wpisów tutaj nie będę zbyt wulgarnie o nich pisał bo widać z wpisów iż winny jest pracodawca a nie oni. Weźcie się za szkolenie ludzi i przestańcie ich straszyć - rzeczoznawca winien aktywnie uczestniczyć w oględzinach i identyfikacji uszkodzeń a nie być "przelotnim fotografem". Jak Oni mają wykonać swoją pracę i wykonać 5 oględzin dziennie z wyliczeniem jak jedno samo obejrzenie auta i rozbrojenie do oględzin zajmuje 2h !!! gdzie czas na dojazd i wycenę !!!

@siec warsztatów

Potwierdzam, jakość wykonywanych "usług" spadła. To jak piszesz "praca" w fabryce snów. Szkolenia są ... ale przyjadą czerwone nosy i tyle ... Kwalifikacja uszkodzeń ... racja. Lepiej przeciągnąć najem zastępczego i jakoś to będzie - na słupkach zawsze super. A co z Klientem ??? W pełni popieram sieć warsztatów bo jako chyba jedyny miał odwagę.

@siec warsztatów

Czy rzeczywiście compensa płaci za roboczogodzine blacharsko-lakierniczą warsztatowi sieci naprawczej 54 zł?

Maciek

Szacunek dla Olafa - ma wiedzę i ogromne poczucie bezpieczeństwa. Z doświadczenia własnego (bo często usuwają moje wpisy) polega to na tym, iż ingerencja osób 3 w "układ" może stanowić potencjalne "zagrożenie" ... Reszty możecie się domyśleć. Analogicznie wyglądała fuzja z Inter. Podpisujesz porozumienie zmieniające i za w dobrych powiewach 3 miesiące zostajesz "zwolniony". Pójdźmy dalej - podpisałeś porozumienie zmieniające i ... nie dość, że nie masz odprawy to dalej dla każdego banku jesteś niewiarygodnym klientem bo nie masz pełnego etatu (10% tu 45% ty itd). Kolega podpisał i bank zabrał mu kartę kredytową pomimo tego, że wpływy miał jeszcze z prywatnej działalności ALE system z banku zwariował. Lepiej było mieć najniższą na pełnym niż 4 etaty. Dalej ... wypadek w pracy (nikomu nie życzę) to okaże się, że ZUS was wyleczy bo jechaliście na szkodę samochodem z umową dla spółdzielni i macie góra 10 % należnego świadczenia (zgodnie z umową o pracę). Na zakończenie UWAGA na prowadzenie działalności POZA. Podstawa do dyscyplinarki bez NICZEGO

pracownik wiener

Faktem jest że VIG nas przejmuje - wiemy jedynie że dostaniemy jakieś propozycje i już zaczyna się ukrywanie informacji i oszukiwanie - z jednej strony mówią że pensje będą te same a z drugiej zabierają podstawę i dają jakiś dodatek za pracę w domu oczywiście nie "ozusowany". Koordynatorzy albo nic nie wiedzą albo ukrywają przed nami informacje - nie wiemy jakie wypowiedzenia dostaniemy bo te informacje są ukrywane, nie proponują nam odejścia tylko na siłę zmuszają do przyjęcia pracy która wcale nie jest pewna bo np na moim terenie wiem że mają za duże obstawienie technikami i brakuje im szkód. Ewidentnie chcą nas później przesunąć na inny teren i uniknąć wypłaty odprawy. Ma być jakieś spotkanie na którym możemy zadawać pytania ale logiczne że jak ktoś zada to po przyjęciu propozycji go wywalą jak kolegów z interrisk o których było już tu pisane. Już na tym etapie a nie pierwszy raz nas kupuje jakaś firma widzimy z kim mamy do czynienia i co chcą z nami zrobić bo takich tajemnic i ukrywania oraz niejasności jeszcze nie doświadczyliśmy.

olaf
@pracownik wiener

jeśli chcesz wiedzieć jak będzie to podpytaj kolegów z vig ,którzy tam zostali bo duża czesć uciekła do konkurencji i tam z pocałowaniem dostali min 1000 zł wiecej, praca na umowe i czas zadaniowy to oznacza praca w godzinach 24h, mobbing jesli masz rodzine to raczej nie zarobisz na nią , bo cały zarzad do tacy bracia ,którzy się wspólnie wspierają i pilnują swoich interesów , umowa podzielona na kilka, tak jak pisali poprzednicy bo niby pracujesz dla kilku firm ,kpina, brak konkretnych szkoleń, jak masz możliwośc to uciekaj do innych t.u.nie licz na nich bo bez skrupułów mogą zwolnić pracownika , a za co to już oni sobie potrafią powód znaleźć , ponieważ na kazdym kroku są jakieś nieprawidłowości w firmie a odpowiada za to pracownik ,nie kierownik, czy dyrektor, te osoby są nie do ruszenia , betony, ludzie z likwidacji uciekają do konkurencji poniewaz pracuja jak na taśmie produkcyjnej w fabryce.

byly pracownik mazowieckie

VIG kupiło też Gothaer (teraz Wienner). Znajomi przekazują iż dokładnie schemat się powtarza jak był u mnie w firmie gdzie po przejęciu wszystkich zwolnili. Krętacze i (usunięte przez administratora) jakich mało - za wszelką cenę chcą człowieka okłamać i ukrywają informację teraz np nie mają ludzi i chcą zeby wszyscy z wiener do nich przyszli więc nie dadzą im należnych odpraw a później zwolnią jak nie będą potrzebni. Obiecują Ci samochód po czym się dowiadujesz ze musisz go dzielić z kolegą z biura, zmuszają systemem premiowym być postępował niezgodnie z praktyką rzeczoznawczą - w końcu ilość pracowników którzy się z nimi sądzi nadal jest olbrzymia. Etat dzielony na kilka, kilka wniosków, które trzeba wysyłać, nepotyzm - to coś co wyróżnia to zgromadzenie na tle wszystkich innych.

@byly pracownik mazowieckie

Popieram prawdę, Wbrew pozorom kolejny wpis biura personalnego "Andrzeja" mija się z prawdą. Jak słusznie wykazałeś to fikcja ... Będzie taka sama sytuacja jak z Interrisk przyjęli a tych co nie uciekli po 3 miesiącach sami (bez świadczeń) zwolnili. Wcześniej koledzy i koleżanki znaleźli sobie pracę w konkurencji i to z 1500 pln górką na starcie. Czemu wspomniany na wstępie Andrzej poleca firmę tylko na podstawie szkoleń prowadzonych przez "czerwone nosy" wnoszące do wiedzy tylko tyle jak wypić ćwiartkę w minutę w przerwie na ... Jak ma się to do Kodeksu Pracy, mianowicie: fundusz świadczeń socjalnych, itd. Paczka na święta z Makro z produktami - termin ważności 25 grudzień i dodatkowo OPR bo nie wykonałeś normy. W woli wyjaśnienia dla Andrzeja poważne firmy kończą kurs dla pracowników Certyfikatem ale nie spożywania na czas. Szkolenia to koszty (vide ustawa o księgowości). Sama spółdzielnia ... czekała. Polecam lekturę ETS o podatku VAT.

Dorota
@Maciek

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Z tego co piszesz w firmie VIG Ekspert nie dzieje się teraz zbyt dobrze. Być może masz jakieś sugestie dla pracodawcy co należałoby zmienić aby poprawić warunki zatrudnienia w firmie?

Dno - pracowałem tam 7 lat jako rzeczoznawca w terenie. Pierwsze kilka lat było ok , potem zmienił się zarząd ,zwiększyła norma dzienna , tabelki mobbingowe wysyłane co tydzień , o podwyżkach zapomnieć przez 7 lat - jak było dużo szkód to nie ma było kasy na podwyżki bo za dużo szkód w VIG , a jak było mało szkód to nie było kasy na podwyżki bo nie ma zleceń.... Dramat ,nie polecam, do póki nie wywalą kółka wzajemnej adoracji z zarządu M.M , W.L i poopiecznych kierowników ,na prawdę lepiej iść do Lidla... Zarobki w okolicach 4 tyś brutto , plus premia teoretyczna , ale jest tyle możliwości żeby jej nie wypłacić w regulaminie ,że można zapomnieć o jej istnieniu. Może stacjonarni pracownicy mają lepiej ,ale jako rzeczoznawca ..... idźcie gdzie indziej

@Marcin

Pracowałeś w firmie dość długo, żeby ją dobrze poznać. Czy prócz niedogodności związanych z wypłatą premii, o których piszesz, widziałeś także dobre strony zatrudnienia? Rodzaj zawieranych umów, a także dodatkowe szkolenia, to także ważne elementy zatrudnienia, które wpływają na zadowolenie pracowników. Co mógłbyś o nich napisać?

@Marcin

Zgadzam się z Marcinem i niech ... przestaną pisać bzdury Marcin ma rację i to w odniesieniu na całą Polskę prosty przykład Kraków muszkieterowie z 6 został 1 bo miał gehennę do emerytury. Koledzy poszli do pracy na stacje benzynowe, Biedronka, Lidl i żyją w harmonii z rodziną a nie non stop maile, telefony itd jak w (usunięte przez administratora). Nie za jałmużnę bo Ci co zostali tak mówią na "wypłatę", którą otrzymują z co najmniej 3 źródeł. Marcin ma racje a i tak zaraz usunął wpis mój i Marcina ... niewygodny. Zorganizowana grupa przestępcza o charakterze nie zbrojnym. Marcin SĄDY są po naszej stronie.

@Maciek

Nikt nie usuwa Twoich wpisów, ani kolegi. Każdy ma prawo wypowiedzieć na forum swoje zdanie bez względu, czy jest ono pochlebne, czy negatywne. Napisz jak wygląda aktualna kondycja VIG Ekspert i czy przyjmuje pracowników. Każda informacja będzie pomocna.

tom

Potwierdźcie - nie muszę mieć doświadczenia w ubezpieczeniach albo likwidacji szkod??

milk
@tom

Nie na wszystkich stanowiskach, zależy co chcesz robić, ale raczej nie. Ważniejsze są inne kwestie, bardziej techniczne np. obsługa excela plus dobra organizacja itd. Czyli raczej miękkie kompetencje. Merytorycznie się nauczysz na szkoleniu i wdrożysz. Ich systemy do likwidacji szkód też nie sa skomplikowane, także spoko-można się szybko nauczyć.

Mariuszsz
@milk

No właśnie, jakie firma zapewnia szkolenia?

milk
@Mariuszsz

Na początek masz szkolenie wprowadzające, jak każdy nowy pracownik, do tego szkolenia z likwidacji szkód, z ubezpieczeń, z technik sprzedaży – zależy w jakim zespole będziesz pracowal. Generalnie takie, które sa ci do potrzebne pracy. Ale myślę, że można rozmawiać o dodatkowych, zewnętrznych żeby firma coś dofinansowała. Podobno można nawet studia podyplomowe dofinansować z firmy albo kurs jezyka, ale to na stalej umowie. O wszystkim mówią na rozmowie rekrutacyjnej.

Halina
@milk

To ciekawe, co piszesz - wygląda na to, że firma sporo inwestuje w swojego pracownika, jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy i, co za tym idzie, coraz to lepsze wyniki w pracy. Wspominasz o stałej umowie, ale z kontekstu wynika, że nie każda osoba zatrudniona w VIG Ekspert taką ma. Od czego to zależy?

Pawlo
@tom

Jak wygląda praca Rzeczoznawcy Komunikacyjnego? Na jakie zarobki można liczyć? Jaki jest dzienny przydział zleceń Ile godzin dziennie pracujecie?

@tom

Musisz mieć co najmniej roczne doświadczenie inseminatora pcheł i wydzwaniacza komarzych jaj. Niech ... żołnierze... i inni z kadr przestaną robić wpisy Ctrl c Ctrl a powtarzające się w tej samej sekwencji od przeszło dwóch lat. Odpowiedzcie uczciwie "idź do pracy do Biedronki" tam Cię przynajmniej będą Szanować

mjhm

a ja widzę, że teraz poszukują rzeczoznawcy komunikacyjnego do Jeleniej Góry z VIG Ekspert. Ogłoszenie wygląda naprawdę ciekawie. Jesli ktoś z was ma możlwiosć poinformowania ile można wyciągnąc netto na takim stanowisku, to bede wdzięczna za informacje

Jaro
@mjhm

Odradzam z pełną stanowczością prace w tej firmie. Pensja nijaka w stosunku do godzin pracy, jazda samochodem po 200 km dziennie, t.otalny brak zrozumienia przez przełożonych, totalny brak perspektyw na przyszłość. Brak podwyżek, a upominanie sie kończy się kontrolą która wiąże się z karą porządkową i innego tego typu straszakami.

@Jaro

Taka robota, bat musi być...

Maciek SZ.
@Paweł

To idź do OBI kup młotek i walnij się w ....

wald

Tom, wal śmiało doświadczenie itp. ... w tej Firmie zbędne. Możesz być być opiekunem surykatek, inseminatorem mrówek czy wydzwaniaczem jaj i tak Będziesz SUPER lecz od razu skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą. Pozdrawiam

kasope78

Stanowisko Młoszy Doradca infolinia produktowa Jakie warunki panuja na Al. Jerozolimskie 162?

KK
@kasope78

Z mojej perspektywy dobre. Praca max do 18 jeżeli chodzi o ten dział, do wyboru umowa zlecenie albo up z dobrą stawką. W dodatku kilkuosobowy zgrany zespół

Olga
@kasope78

Jeśli Nie masz doświadczenia i zależy ci na kasie to wał śmiało ! ;)

XYZ
@KK

Umowa o pracę i praca w godzinach borowych. Pon-Pt max do 18:00

A.

Nie Zgodzę się ze złymi opiniami , pracuję w firmie kilka lat , i jeste zadowolony , pensja na czas zarobki tez niezłe, można dorobić na nadgodzinach , atmosfera ok mogło być gorzej.Pracowalem w warcie ale tam to było duzo gorzej.

Aa
@A.

Absolutnie nie polecam tej firmy a szczególnie w KATOWICACH. Pracowałem tam i potrafią wykończyć człowieka psychicznie. Liczą się tylko statystyki a człowiek wogole się nie liczy. Zero jakiej kolwiek motywacji do pracy. Jak jesteś dobry ok ale jak tylko masz troszke mniejsze wyniki to traktują Cie jak największe dno...nawet jak nie jedziesz na wycieczke integracyjna to musisz sie tlumaczyc u Dyrektorki bo dla niej to mam wrazenie najbardziej licza sie imprezy...Ty pracujesz ponad swoich mozliwosci(usunięte przez administratora)a Ty nawet glupiego dziekuje nie uslyszysz...ja po zwolnieniu się z tej firmy wylądowalem u psychiatry i psychologa żeby naprawili mi psychikę...

Aaa
@A.

A. Kto i kiedy w tej firmie zapłacić Ci za nadgodziny? No chyba że już nie pracujesz i dostałeś na szczególną prośbę po odejściu..... (przynajmniej w technicznej likwidacji)

@A.

Walcz z nałogiem Aaa ma rację ... organy ścigania w gotowości bojowej(usunięte przez administratora) (o ile wiesz co to znaczy)

Ann.
@Aa

Jak dla mnie to kolejny pusty hejterski komentarz. Jak można pracować w firmie i rzekomo się meczyc do takiego stopnia? Poza tym po co w ogole się wdawać w jakies towrzyskie kwestie. Idę do firmy, zajmuję się pracą, wychodzę. Dostaję pensję, premię. Pracy jest sporo, to fakt i trzeba robic na wyniki, ale wszystko w granicach rozsądku. Jeszcze nie widzialam firmy gdzie płacą za nic nierobienie...

Malwa

A ja mam pytanie odnośnie formy umowy i dodatkowych benefitów – jak to wygląda?

Max
@Malwa

Z tego co wiem, to VIG Ekspert w większość zatrudnia na umowę o pracę. Zdarzają się zlecenia, ale chyba głownie na infolinii i raczej dla studentów. Co do benefitów to masz multi sport na preferencyjnych warunkach, pakiet med., zniżki na ubezpieczenia. To takie najważniejsze. w centrali mają tez bezpłatny autobus, który dowozi pracowników. Fajna sprawa.

rencista

A i Aaa ect. Mak najbardziej właściwe zdanie i w pełni popieram KOLEGĘ. Serwis powinien weryfikować z racji spełnianej, bądź neutralnej Funkcji nie usuwać opinii pracowników - zmaltretowanych, zmobingowanych, ect. w moim subiektywnym przeświadczeniu wpisy na portalu są jak wskazał nasz "ex pracownik" autorstwa działu kadr z panią ... W. P. na czele, która ma co najmniej 4 etaty i jest zadowolona (ps. .................) Konkludując tym co się ewakuowali SZACUN. Rynek jest tak ofertowy, że każdy pracodawca z takim nawet 2 letnim doświadczeniem przyjmuje do pracy na 8 godzin bez ... i wynagrodzenie na wstępie 30% in plus. Od nowego roku podwyżka. Ja się wyautowałem i zarabiam 2x tyle co w "zakładzie Pracy chronionej" SU" śpię spokojnie ...Plus pełen socjal POLECAM nie nabijajcie kasy dla ...

Nie pracującym

To jest wina nie firmy tylko kadry zarządzającej , to oni szczują ludzi , są bezwzględni , oszukują pracowników , dla własnych celów robią "własne interesy "

xyz

VIG Ekspert posiada wiele działów w różnych miejscach Polski. Trudno ocenić pracodawcę na przykładzie wyjątków, w szczególności, że większą motywację do zostawienia opinii ma niezadowolony pracownik. Osobiście mam pozytywną opinię o placówce w Warszawie. Widać, że zmiany idą w kierunku podejścia pro-pracowniczego.

Aaaa
@xyz

Muszą to zmieniać ponieważ pracownicy uciekają z tej firmy, duża rotacja , konkurencja nie śpi . Kto normalny wytrzyma tak ciężką pracę jak na taśmie produkcyjnej w fabryce. Rzeczoznawcy pracują po 10h bez dodatkowych pieniędzy jeżdżąc małymi puszkami bez klimatyzacji , Likwidatorzy merytoryczni na słuchawkach jak w callcenter 700-1000 rozmów miesięcznie z odpowiedzialnością finansową, w innych firmach nie ma takich wymagań. Jestem pracownikiem sprzedaży i ta informacja jest z pierwszej ręki, proszę jej nie usuwać.

T
@Aaaa

Jakie 10? Jak nic 60 tygodniowo.

Aninim

Nie dziwota ze ludzie sami się zwalniają , nawet ważne osoby ;(

On

Kto wytrzyma tak szaleńczą prace ...

Martyna

Jest oferta na likwidatora szkod do Katowic, ktos coś może napisać ? Jakie wymagania jakie zarobki , ile h się pracuje cZy 8h czy więcej ? Czy sa dodatki ..ect wysłałam cv czekam na odpowiedz

Willy
@Martyna

Jest kilka opinii poniżej sa prawdziwe

Zostaw merytoryczną opinię o VIG Ekspert - Warszawa

• Jak się pracuje w VIG Ekspert?

Zobacz opinie na temat firmy VIG Ekspert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIG Ekspert?

VIG Ekspert