Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Grudziądz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Beata

@Jan, jakie masz spostrzeżenia związane z pracą w Ferrero Polska Commercial? Byłeś tam zatrudniony? Jeżeli tak to chętnie poznamy Twoją opinię na temat tego pracodawcy. Zachęcam również pozostałych naszych użytkowników do wyrażania swojego zdania na temat tego pracodawcy. Wasza opinia może być pomocna dla osób planujących zatrudnienie w Ferrero Polska Commercial.

pedro

Firma poszukje teraz widziałem, stażysty w dziale marketingu i rozowju biznesu staż ten jest płatny trwa on 6 miesiecy i pracownik zatrudniony zostaje na umowe o prace, tylko nie wiem nic o wynagrodzeniu

Jan
@pedro 06.12.2015 15:05

Wynagrodzenie w Ferrero hahaha , jak chcesz zarabiać kasę to lepiej poszukaj pracy w innej firmie , nawet małe polskie firmy płacą lepiej niż ferrero.

admin

Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. - Grudziądz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.