counter
5 1 5 5 1
Henry Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma normalnie funkcjonuje? Trudno znaleźć dokładniejsze informacje w intrenecie.

Bronisław Nowy wpis

Czy polecacie serwis Pikomp do naprawy sprzętu komputerowego? Chętnie poznam opinie na temat tej firmy.

joanna Nowy wpis

witam.Oddałam do Pikomp konsolę do gry,po prawie dwóch tygodniach musiałam ją odebrać nie naprawioną.Pan z którym rozmawiałam telefonicznie za każdym razem twierdził,że nie może ustalić co się zepsuło i nie wiadomo ile potrwa jeszcze postawienie diagnozy. Pierwszy raz spotkałam się z takimi fachowcami co ogłaszają się,a oddają sprzęt którego po prostu nie umieją naprawić.Pytam więc po co się ogłaszać.Gorąco nie polecam takich usług.

lukasz m Nowy wpis

mila obsluga i pomocna ,oraz nie droga poecam lukasz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

magdalenka

Witam serdecznie, wszedłem tutaj, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie, ale niestety widzę, że jeszcze nikt o pikompie się nie wypowiedział :( jak macie jakieś informacje, przede wszystkim jak tam z zarobkami u nich, jak z atmosferą w pracy i czy trudno się do nich dostać, to proszę dajcie znać

Zostaw merytoryczną opinię o Pikomp Krzysztof Kowalewski - Milanówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad