Opinie o Pikomp Krzysztof Kowalewski w Milanówek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pikomp Krzysztof Kowalewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pikomp Krzysztof Kowalewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pikomp Krzysztof Kowalewski w Milanówek

Były pracownik firmy Nowy wpis

Drodzy Państwo, chciałbym zwrócić Waszą uwagę na ważny temat, który dotyczy tego miejsca pracy. Chociaż może się wydawać, że wybór pracodawcy to tylko kwestia oferty i wynagrodzenia, to warto przyjrzeć się uważnie także osobie, która stoi za firmą. Niestety, zdarzają się właściciele firm, którzy kreują się na ludzi z dobrymi zasadami i manierami, ale w rzeczywistości zupełnie tak nie jest. Niestety w tym przypadku pracodawca niesie ze sobą ciągły problem z komunikacją, braki w wypłacanych wynagrodzeniach, a to tylko początek problemów z nimi. Co gorsza, na pracownikach wyżywa się psychicznie, zmieniając zdanie z dnia na dzień i utrudniając skuteczną komunikację. Pracując w tej firmie, nie zdziwcie się drodzy państwo, jeżeli doświadczycie mobbingu i wyzyskiwania. Szczególnie młodzi, dopiero co po studiach, są narażeni na pomiatanie przez pracodawcę jak zwykłe pionki na planszy. Dlatego chciałbym Wam poradzić, by zwracać uwagę na to, jakie wartości prezentuje potencjalny pracodawca. Nie warto podpisywać umowy z tą firmą. Lepiej szukać pracy w firmie, gdzie panują dobre relacje międzyludzkie i gdzie szacunek dla drugiego człowieka jest na pierwszym miejscu. Pamiętajcie, że praca powinna przynosić nam nie tylko pieniądze, ale też satysfakcję z wykonywanej pracy i dobre samopoczucie psychiczne, bo niestety tutaj tego nie otrzymacie. Dlatego uważajcie, gdzie idziecie do pracy. Z poważaniem,

Krzysztof Nowy wpis
@Były pracownik firmy

Szanowna Pani Kingo Dziękuję za przekazanie swoich obaw dotyczących atmosfery pracy w naszej firmie. Pragnę, jednakże podkreślić, że opinie tego rodzaju są dla mnie niezwykle istotne i traktuję je bardzo poważnie. Chociaż z pewnością rozumie Pan/Pani, że nie jestem w stanie odnieść się do konkretnych sytuacji bez dodatkowych informacji, chciałbym podzielić się kilkoma punktami, które mogą rzucić inne światło na przedstawioną kwestię. Po pierwsze, moje zaangażowanie w różne przedsięwzięcia charytatywne, szkoleniowe oraz wspieranie różnych ludzi, jadłodzielnia i inne nie jest jedynie deklaracją, ale odzwierciedla fundamentalne wartości, które staram się implementować także w naszej firmie. Rozumiem, że relacje w miejscu pracy są kluczowe dla efektywnej współpracy, a szacunek wobec pracowników stanowi fundament sukcesu. Po drugie, jeśli istnieją konkretne przypadki problematycznej komunikacji czy opóźnień w wypłatach wynagrodzeń, chciałbym zapewnić, że jestem gotów zająć się każdym zgłoszonym incydentem. Otwartość na dialog i szybka reakcja na sytuacje problematyczne są dla mnie priorytetem. Po trzecie, zdaję sobie sprawę, że atmosfera w miejscu pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia pracowników. Dlatego też jestem zdecydowany podjąć wszelkie kroki w celu poprawy relacji międzyludzkich oraz stworzenia środowiska sprzyjającego satysfakcji zawodowej. Rozumiem, że słowa to jedno, a działania to drugie. Chciałbym zatem, aby Pan/Pani wiedział/a, że jestem gotów spotkać się osobiście, wysłuchać wszelkich uwag i działać aktywnie na rzecz poprawy warunków w naszej firmie. Proszę o szansę rozwiązania ewentualnych problemów i budowania lepszej przyszłości dla naszego zespołu. Z poważaniem, Krzysztof

Krzysztof Nowy wpis

Witam Będąc klientem firmy Pikomp mogę powiedzieć, że usługi informatyczne świadczone przez tą firmę są na wysokim poziomie po konkurencyjnych cenach. Firmę cechuje profesjonalizm, rzetelność świadczonych usług, miła obsługa. Polecam

ZK Nowy wpis

Pracodawca jak każdy, na początku nie za wysoka pensja ale za to dużo można się nauczyć, przy tak dużej ilości sprzętu jaka wpad do firmy do naprawy.. jest czego się nauczyć i jest potencjał. Blisko domu miałem dotychczas lecz podkupila mnie firma za podwójną wypłatę, ale nie wiem czy jestem szczęśliwy z tego powodu jeżdżąc teraz do Warszawy tracę z 3h życia. Korporacja mnie niszczy psychicnie, u pana Krzysztofa to chociaż relacje międzyludzkie normalne. Zawsze zgodził się żeby mógł coś w domu ogarnąć czy nagle potrzebowałem wolny czas. W korpo teraz muszę pół roku wcześniej o urlop prosić. p. Krzysztof organizował wyjazdy dodatkowe, często podróżował zabierając ze sobą personel ten co chciał oczywiście. Ogólnie miło wspominam pracę w Pikompie, można się dogadać.

Bożena

Witam wszystkich czytających i piszących opinie o firmie PIKOMP. Bardzo porządna i uczciwa firma godna polecenia, serwis OK wystarczy określić z czym przychodzimy a Panowie rozwiążą Nasz problem. Zatem zanim napiszemy opinię o w/w firmie to warto aby zastanowić się i przemyśleć co chcemy pisać.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pikomp Krzysztof Kowalewski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
Bożena

Bardzo dobra firma ,warto u nich załatwiać różne sprawy oczywiście związane z działalnością. Polecam na 100%. Pełen profesjonalizm.

@Bożena

Ale o jakich sprawach prócz naprawiania sprzętu mowa?

Nie wiem jak teraz, ale w czasie gdy ja pracowalem w tej firmie nigdy nie otrzymalem wynagrodzenia na czas, wiecznie byl z tym problem. Umowa o prace na 1/4 etatu, zarobki były marne, nie przekraczalo 2500zl do reki - z tym, ze ja tej kwoty na oczy niw widzialem, bo ja w ratach dostawalem.... Krzysztof, lekkoduch rozwalal pieniadze na lewo i prawo, w hurtowniach nie mozna nic bylo zamwiac bo kasy brak, kredyty byly cofniete. Ogolnie (usunięte przez administratora) metr mułu.. Może, się cos zmienilo...ale wątpię. Szkoda tylko ze fajni ludzie znajacy sie na rzeczy pouciekali. Aha, odchodzac z firmy robia z ciebie złodzieja i oszusta. Nigdy w zgodzie nikt nie odszedl.

Jest jeszcze gorzej

Nic się nie zmieniło, racja ludzie fajni z pomysłem i zapałem szkoda tylko, że właściciel podcina im skrzydła. Jak to się mówi, każdy mierzy swoją miarą... (usunięte przez administratora)

nie polecam, zostałem naciągnięty na wymianie sprawnych głośników, dodatkowo zapłaciłem 100zł a i tak nie działa!!!!

Henry

Podpowiedzcie czy firma normalnie funkcjonuje? Trudno znaleźć dokładniejsze informacje w intrenecie.

Bronisław

Czy polecacie serwis Pikomp do naprawy sprzętu komputerowego? Chętnie poznam opinie na temat tej firmy.

joanna

witam.Oddałam do Pikomp konsolę do gry,po prawie dwóch tygodniach musiałam ją odebrać nie naprawioną.Pan z którym rozmawiałam telefonicznie za każdym razem twierdził,że nie może ustalić co się zepsuło i nie wiadomo ile potrwa jeszcze postawienie diagnozy. Pierwszy raz spotkałam się z takimi fachowcami co ogłaszają się,a oddają sprzęt którego po prostu nie umieją naprawić.Pytam więc po co się ogłaszać.Gorąco nie polecam takich usług.

lukasz m

mila obsluga i pomocna ,oraz nie droga poecam lukasz.

magdalenka

Witam serdecznie, wszedłem tutaj, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie, ale niestety widzę, że jeszcze nikt o pikompie się nie wypowiedział :( jak macie jakieś informacje, przede wszystkim jak tam z zarobkami u nich, jak z atmosferą w pracy i czy trudno się do nich dostać, to proszę dajcie znać

Zostaw merytoryczną opinię o Pikomp Krzysztof Kowalewski - Milanówek

• Jak się pracuje w Pikomp Krzysztof Kowalewski?

Zobacz opinie na temat firmy Pikomp Krzysztof Kowalewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikomp Krzysztof Kowalewski?

Pikomp Krzysztof Kowalewski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przyszłości 16
    05-822 Milanówek