Raiffeisen Bank Polska S.A.

Kraków

Opinie o Raiffeisen Bank Polska S.A.

agatajas

Reisffen bank polski nie najgorszy pracuje na obsłudze w oddziale Kraków jedynie zarobki mogłyby być lepsze a to by zaowocawało większa ilością racy dla nauczycieli Preply(usunięte przez administratora)

Boern

Rozmowa kwalifikacyjna porażka.Początek rozmowy pan dyr.regionu zastanawia się co ze mną począć,czyli właściwie po co mnie zaprosił.A druga sprawa przedstawiać swoją firmę ,że są lepsi na rynku hehehehe. Wrażenie -słabiutko porada ,panie dyr. proszę korzystać z profesjonalnych firm rekrutujących.

Znasz firmę Raiffeisen Bank Polska S.A. i wiesz kila rzeczy na jej temat? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Raiffeisen Bank Polska S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raiffeisen Bank Polska S.A.