GEECS S.A.

Opinie o GEECS S.A.

maga
użytkownik zarejestrowany

GEECS S.A. jest to mloda firma ktora powstala 2013 roku.Jest profesjonalnym doradcą dla biznesu, jednostek samorządu terytorialnego, urzędów oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. w swojej ofercie posiadaja projekty naukowe (przygotowania inwestycji, wdrażania i komercjalizacji wyników,opracowywania i wdrażania strategii tworzenia Centrum Badawczo-Rozwojowych,podnoszenia jakości zarządzania strukturą organizacyjną . mysle ze to moze calkiem niezle rokowac.

Znacie firmę GEECS S.A., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o GEECS S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEECS S.A.