LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

lol

jakie mają zapotrzebowanie, takich pracowników szukają, nie wiem co w tym dziwnego?

zainteresowany

witam, widzę, że większość ofert jakie mają ma w wymaganiach komunikatywny język niemiecki. Jaki to poziom języka A2, B? Muszę dobrze posługiwać się językiem niemieckim?

@zainteresowany

Witam Pana, podstawą jest, żeby Pan rozumiał pytania i potrafił logicznie na nie odpowiedzieć, tworząc proste, w miarę poprawne zdania. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

John

polecam uważniej obserwować oferty pracy przez nich ( LimnusWork) zamieszczane, bo taką ilość widzę u nich już od min. pół roku. nie wprowadzaj ludzi w błąd

Zeniu

w moim przypadku pracuję jako hydraulik tak jak pisałem wcześniej, mam 1900 euro na czysto po opłaceniu mieszkania, pracuję od poniedziałku do piątku 8h dziennie. czasem trafiają się nadgodziny ponieważ to sezon. odłożysz tyle ile nie wydasz. jedziesz żeby zarobić, albo "zaszaleć", kupować różne rzeczy itp to sam sobie odpowiesz ile jesteś w stanie odłożyć. z doświadczenia wiem, że każda robota jak i zlecenie jest inne. PS. Kaiser, a Ty jeżeli nie pracujesz tu gdzie ja i w moim zawodzie (hydraulik) to nie rozumiem co ma na celu twoja opinia?

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

alek

mam pytanie jakie są koszty zakwaterowania i warunki mieszkaniowe

@alek

Witam Pana, wszystko jest uzależnione od oferty pracy - jej specyfikacji jaka Pana interesuje. W celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego (www.limnuswork.pl zakładka KONTAKT) oraz do przesłania swojej aplikacji na interesującą Pana ofertę pracy. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

LimnusWork

Witam Pana/Panią, wszystko jest uzależnione od oferty pracy - jej specyfikacji jaka Pana/Panią interesuje. W celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego (www.limnuswork.pl zakładka KONTAKT) oraz do przesłania swojej aplikacji na interesującą Pana/Panią ofertę pracy. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Jarek

tak pomagają, a opiszę Ci jak to wyglądało w moim przypadku: po zaakceptowaniu oferty pracy przeze mnie i akceptacji mojej osoby przez firmę w której jestem zatrudniony zostałem poinformowany przez LimnusWork gdzie i kiedy zaczynam pracę oraz gdzie mam zakwaterowanie. Adres kwatery, kontakt do kwatery, kontakt do pracownika firmy, która mnie w Niemczech zatrudnia oraz kontakt do pracownika z LimnusWork - koordynator, który pomaga mi przez cały wyjazd otrzymałem telefonicznie i mailem od LimnusWork. Jak dojechałem już na miejsce zakwaterowania i miałem problem o godzinie 23 w sobotę z dogadaniem się na kwaterze (mój niemiecki nie jest super), to po krótkim telefonie do mojego koordynatora z LimnusWork zadzwonił on na kwaterę i pomógł mi załatwić wszystko. Najważniejsza sprawa patrząc z perspektywy roku współpracy z LimnusWork: jeżeli masz jakiś problem lub coś jest nie tak na zleceniu lub kwaterze itp to zawsze dzwoń do koordynatora z firmy niemieckiej, a jak to nie pomoże to do koordynatora z LimnusWork. Pomogą Ci rozwiązać sprawę - problem. Pozdrawiam i powodzenia :)

Jarek

płatność za zakwaterowanie: to zależy u jakiego klienta pracujesz - jedni opłacają kwaterę, u innych dostajesz diety i sama sobie opłacasz z diet; zakwaterowanie: jest zapewnione przez firmę, która Ciebie zatrudnia

Jarek

Współpracuję z LimnusWork już od roku jako lakiernik samochodowy, nigdy nie było problemu, pieniądze zawsze o czasie, stały kontakt telefoniczny.

wacek

''dfgt'' nie łapie tego ostatniego postu hahahahah ale ktoś sobie tam słodzi ja bym dodał i żeby wszyscy żyli długo i szczęśliwie a na świecie zapanował pokój ale takie rzeczy to tylko w bajkach hahahahah

dfgt2
@wacek

Skoro nie łapiesz o co chodzi i swoim wpisem nie wnosisz żadnej wartości tylko "heit" dla innych osób to najlepiej by było, gdybyś nie pisał nic i zajął się np. pracą.

dfgt
@dfgt2

dfgt 2 może pracuję w przeciwieństwie do ciebie

dfgt

szacunek jest bardzo wazny uważam ze wszyscy pracownicy poiwnni być traktowani na rowni i podmiotowo..i dobrze by było gdyby na każdym stanowisku i w każdej pracy panowala taka dobra atmosfera :) bo widze ze ogloszen sporo maja i to do Niemiec glownie

Tommy

Wybiera się ktoś może na montera przyczep campingowych na 22.08.16???

igor

@Zeniu cieszę się, że znalazł się tu pracownik, który to tak dobrze podsumował. Według mnie LIMNUSWORK to jednak z najlepszych agencji na rynku, dlatego śmiało można ją polecać. Szacunek wobec człowieka :)

Zeniu

Po nieudanych dwóch wyjazdach za pomocą innych agencji pośrednictwa pracy zdecydowałem się zaryzykować ostatni 3 raz i wyjechałem w czerwcu 2016r. do pracy za pomocą LimnusWork. Kilka słów dla osób, które zastanawiają się czy warto podejmować pracę za ich pośrednictwem: Obsługa: - szybkie, profesjonalne przedstawienie warunków współpracy bez zbędnego gadania - decyzja o akceptacji do wyjazdu po 2H od chwili pierwszej rozmowy z pracownikami LimnusWork Praca - oferta - pracuję jako hydraulik w Austrii - zakwaterowanie - miłe zaskoczenie co do poziomu mieszkania - wynagrodzenie co do mojej pracy to na czysto 1900 euro po opłaceniu mieszkania itp. Jestem zadowolony ze współpracy.

Kaiser
@Zeniu

1900 Eur netto po opłaceniu czynszu ? To chyba z dietami, i przy 6 dniach pracy po 10 h ( nie wliczjąc Mittagspause 12-13.00 ), i oczywiście biegłym niemieckim ;-)

@Kaiser

Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowana poznaniem szczegółów którejś z naszych ofert pracy to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z miłą chęcią wyjaśnimy Panu/Pani wszelkie wątpliwości. www.limnuswork.pl Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

grzesiek

mam pytanie był ktoś na tokarkę w niemieckiej firmie zajmującej się produkcją tarcz hamulcowych do tirów

grzesiek

Filemon
@LimnusWork

ale tendencyjna zenada, 0 obiektywizmu, jak Polak dostanie dobra prace to siedzi cicho i sie nie chwali, by nie przybyla konkurancjam a jak sie rozchodza jakies wiesci to po znajomych mozecie takie kity dzieciom wciskac!!!

Limol
@Filemon

No idealnie dobrałeś nick do swojej wypowiedzi. Jak ktoś opluwa firmę to jest ok. ale jak już pochwali i pewnie wie za co to nazywasz "tendencyjną żenadą". Spróbuj dobrze pracować a może będziesz miał więcej zadowolenia.

Jack
@Filemon

Ta firma nie ma ani jednej negatywnej opini. Nie wiem co o tym myslec....

Kris
@Jack

To źle? Wiadomo polaczków nigdy nie zadowolisz, jak negatywne komentarze to źle, jak pozytywne komentarze to też źle. Ludzie opamiętajcie się i nie szukajcie ciągle dziury w całym... Weźcie się do roboty..

Matliz_Bandziorek
@Limol

Pracuje obecnie w Niemczech, przez Firme Limnukswork. Tutaj w Niemczech, potrzeba mase ludzi do pracy, ciągle brakuje wykfalikowanych pracowników. Dlatego zapraszam, każdego rzemieślinika do pracy, napewno bedzie zadowolony.

LimnusWork

Witam Pana, w celu uzyskania szczegółowych informacji co do interesującej Pana oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Rekruterami od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 - 16:30 i/lub przesłanie swojej aplikacji (CV) na wybraną ofertę pracy. Nr. telefon znajdzie Pan na naszej stronie internetowej www.limnuswork.pl w zakładce KONTAKT. Aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie internetowej www.limnuswork.pl Pozdrawiamy Zespół LimnusWork

Brachol

rzetelna i słowna firma, kuzynowi załatwili pracę jako mechanik samochodowy w Niemczech

Jarek

ja nigdy nie miałem problemu z terminowością wypłaty, ale to zależy od firmy niemieckiej u której przyjdzie Ci być zatrudnionym i pracować. jak jest jakiś problem - sprawa na zleceniu to ja zawsze dzwonię do Limnuswork i mi pomagają go rozwiązać

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK