Cropp 3 stawy
counter
1 2 2 5 1
niezadowolony klient Nowy wpis

Ten sklep (nie wiem czy cała sieć) to zwykli oszuści. Kupiłem tam kurtkę za prawie 300 zł, która przy podniesieniu ręki rozpruła się właściwie przy pierwszym użytkowaniu. Zareklamowałem ją, ponieważ uważam że sprzedano mi wadliwy produkt. Dwukrotnie odrzucono moją reklamację argumentując, że uszkodzenie jest mechaniczne, a dokonało się po moim nieodpowiednim użytkowaniu towaru. Proszę mi powiedzieć, czy podnoszenie ręki w kurtce to jest jej użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem? To jest niedorzeczne. Produkt jest względnie drogi i nie skorzystałem z niego w sposób należyty i uważam, że należy się mi, konsumentowi, ochrona prawa.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
endrju

Jeżeli ktoś chciałby podiąć pracę w salonie croppa w galerii 3 stawy w Katowicach, zdecydowanie odradzam. Salonem zajmują się ludzie którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, atmosfera jest napięta, grupa pracowników funkcyjnych trzyma się razem jednocześnie obgadując pracę reszty pracowników, nonstop zastrzeżenia, standardem jest zostawanie w pracy po godzinach codziennie do 30min po skończonej zmianie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie ma dokładnego terminu płatności tak jak w innych salonach L.P.P wypłata przychodzi 29-tego tutaj może to być i zarówno 12 następnego miesiąca. NIE POLECAM, chyba że jesteście wielkimi sklepowymi robiącymi 300% normy jak za socjalizmu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Cropp 3 stawy - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Cropp 3 stawy