Security Service Sp. z o.o.

Adres: Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk

NIP: 5832910583 KRS: 0000248261

Security Service Sp. z o.o.
1 19 5 1

Opinie o Security Service Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Handlowiec
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Ja ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej bo aplikowalem na stanowisko przedstawiciela handlowego wszystko pięknie tylko że jak dowiedział się że handlowiec pracuje na umowę zlecenie to już mi to dało dużo do myślenia. I kolejna rzecz nie ma podstawy tylko prowizja uważam że ta firma operuje czasami gdzie były stawki 6 zł dlaczego mówię. Bo każdy handlowiec który pracuje w branży ochroniarskiej to doskonałe że podstawa jest otrzymanie podstawowego wynagrodzenia czy jest obiekt czy go nie gdy handlowcowi wchodzi obiekt to otrzymuje podstawe + prowizje ludzie którzy idą na rozmowę kwalifikacyjną zgadzają się na takie warunki bo myślą że będą super handlowcami w takiej firmie. Wrócę do wątku jak temu facetowi który prowadził ze mną rozmowę tłumaczył mi o szkoleniu ja mówię mu ze nie musze przechodzić szkolenia bo znam dobrze ta branże a on w szoku i potem mówi do mnie jakie ja mam oczekiwania związku z wynagrodzeniem ja przedstawiłem mu moje warunki krótko i na temat mówię mu podstawę chce otrzymywać 5.000 plus 1500 prowizji a on mówi do mnie to bardzo dużo chce odpowiedziałem mu ze za śmieszne wynagrodze nie będę szukał obiektów nie wiedział co mi odpowiedzieć. Potem do mnie mówi dobrze jeśli już zadecydują że mnie zatrudnia to jaka maja pewność że im przyniosę obiekt ja im odpowiedziałem jeśli zostanę zatrudniony to już na start mogę dać 3 obiekty a on szok. Potem powiedział mi że w ciągu 2dni odezwie się do mnie. Do dzisiejszego dnia nikt się nie odezwał.

Pomocna?
Tak2Nie1
Nicki
 Opinia

Dobra lokalizacja

Pomocna?
TakNie1
Wloch_Beata
 Opinia

Odradzam prace we wszystkich firmach,, security,, w nazwie. Umowy sieciowe, wyzysk, brzydkie biura. Kierownicy odpowiedzialni za wszystko, nawet za prywatne prezesa. Korporacja w najczystszej postaci.

Pomocna?
Tak2Nie1
Raport niewyjaśniony
 Opinia

Odradzam stanowczo. Firma jest co najmniej dziwna... Szkolenia są na chybcika bo czas na wykonanie projektu krótki. Kiedy są fajne akcje na których można zarobić to rekrutacji nie ma. Rekrutacja zaczyna się wtedy gdy zaczyna brakować im czasu... Poza tym stawki od wielu lat się nie zmieniają a życie jest w tej chwili o ok 25% droższe. Z wypłatami również jest problem bo p. księgowa najprostszej matematyki nie pojmuje..

Pomocna?
Tak9Nie
Maszyna
 Opinia
@Raport niewyjaśniony 27.07.2018 21:51

Pojmuję,pojmuję . Przecież 2+2=3.No tak czy nie...?

Pomocna?
Tak2Nie
N4meless_One
 Opinia

Firma zatrudnia na umowę zlecenie 1000 zł oficjalnie reszta pod stołem, nie chcą płacić składek za pracownika. Początkowo obiecują umowę o pracę, co później okazuje się ściemą. Umowa odnawiana comiesięcznie więc mogą podziękować "pracownikowi" w każdej chwili. SS zwalnia pracownika telefonicznie, nie potrafią spojrzeć w oczy. Powinna się nimi PIP zainteresować, tylko że ludzie tam pracujący żyją ciągle w strachu i z pewnością nie będą zeznawać przeciwko nim. Jeśli będziesz na tyle głupi żeby tam pracować, opłacaj sobie składki zdrowotne, tam nie ma chorobowego. Ochroniarze tam pracujący to głównie emeryci bez licencji, nadużywający alkoholu i nie używający prysznica, jak nadchodzi payday ciężko przejść przez korytarz bez maski przeciwgazowej.

Pomocna?
Tak8Nie
Wujaszek Bezpruderyjny
 Opinia
@N4meless_One 21.07.2018 16:00

Czyli nic się nie zmieniło.Brud i smród!A kto tam zarządza działem technicznym teraz czy cały czas ta pożal się Boże lala i laluś w pidżamie...?

Pomocna?
Tak3Nie
Zielek
 Opinia

A ja pracuje w S.S.! Nie jestem facetem po 50, nie nadużywam alkoholu! Nie wiem jak jest w innych oddziałach Ale dla przykładu Polska Północna funkcjonuje bdb. Nikt nie stoi mi nad głową i wykrzykuje szybciej szybciej! Robię swoją robotę i mam z tego satysfakcję. Za jakie pieniądze? Pracowałem wcześniej jako kurier od rana do nocy za 2200zł. Teraz jestem kowalem swojego losu i mam możliwość zarobienia pieniędzy takich jakich potrzebuje, wystarczy wziąć dodatkowe dyżury i sumka jest przyzwoita. Nie ma żadnych opóźnień! Dziesiąty każdego miesiąca to rzecz święta! I to jest jeden z wielu aspektów które bardzo mi się podobają w tej firmie.

Pomocna?
Tak1Nie
Administrator
 Opinia

Czemu nic nie piszecie na wątku Security Service Sp. z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Pomocna?
TakNie
elo
 Opinia

@up: ta firma nie ma struktur na Podkarpaciu nie wiem czy wszyscy mówimy o tej samej firmie

Pomocna?
Tak1Nie
Don
 Opinia
@elo 07.08.2017 10:52

Macki "ośmiornicy" sięgają nawet dalej...!

Pomocna?
TakNie
D36
 Opinia

Panowie I Panie Kadra tej pseudo firmy ochroniarskiej na Podkarpaciu i Małopolsce to kpina... Brak Profesjonalnego na danym stanowisku. Dobrze nie przejęli obiekt a już zwalniają na podstawie czyjegoś gadania.. Żero spotkania sie i porozmawiania.. jak ktoś szuka pracy to zdaleka od tej Firmy maja człowieka za nic... Mimo ujeć efektów pracy jestes i tak kasowany bo ktos cos powiedział lub zwyczajnie nie podoba sie ktoś... Tak zostałem zwolniony i to przez telefon po po prostu życzę grupie na regionie Podkarpacie-Małopolska rozumu bo są jak dzieci we mgle pazerni na kasę... Brak szacunku dla drugiej osoby...

Pomocna?
TakNie
Młody
 Opinia

A lipa odwalana jest cały czas!Stara gwardia to stare przyzwyczajenia...Taśma izolacyjna w łapę i do przodu!

Pomocna?
Tak1Nie
Lechu
 Opinia

Pracuję w tej firmie jakiś czas i mogę powiedzieć że w poprzednich miejscach pracy poznałem co to jest olewanie i niegodne traktowanie pracownika. W tej pieniądze są na czas i jak do tej pory jest ok .

Pomocna?
Tak9Nie
d
 Opinia
@Lechu 13.06.2017 21:39

tak? to chyba cos się musiało pozmieniać....

Pomocna?
TakNie
bezpozdrowien
 Opinia

Jeżeli bez podstawnie obcina się pracownikowi pensję, Pan koordynator źle liczy ilość przepracowanych godzin i na koniec dostaje się "nic" , to coś jest nie tak. Z "szefostwem" nie idzie się porozumieć i jeszcze wciskają bzdury- śmiech na sali. Nikomu nie polecam, ani nie doradzam pracy w tej firmie. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Pomocna?
Tak8Nie
Kablarz rurarz
 Opinia

Podstawowe zadania w dziale technicznym to latanie po błocie na budowie po pachy na mrozie i deszczu i łatanie kilogramami taśmy izolacyjnej rozrywanych kabli. Po demontażu instalatorzy jadą sprzedawać kable do skupu złomu.A Prezes płacze, że traci kupę siana na kablach!!!!!!! Praca życia!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak10Nie
Norbert
 Opinia

Duży plus, że oprócz pensji można lewizny walić u klientów.Klienci wolą zadzwonić do serwisanta bezpośrednio niż na ten dział techniczny bo tam nikt nic nie kuma i tylko klienta denerwują a po co ma przepłacać jak może mniej zapłacić !Jak się dobrze zakręcić to druga pensja jest z lewizn.A całe to szefostwo i tak nic nie kuma co się tam dzieje...

Pomocna?
Tak7Nie
mambo
 Opinia

Niektórzy to faktycznie za siedzenie z 4literami dostawali kasę bo nic innego nie umieli niestety a niektórzy jeszcze umieją drżeć sie na innych.

Pomocna?
Tak2Nie
ziom 6 floor
 Opinia

Pracuje w firmie na tym samym piętrze co ta firma.Jest tam jakaś blondi laska co ciągle, a szczególnie z rana japę drze i trzaska drzwiami-chyba jakiś "SŁOIK"...!!!!A na początku miesiąca zbiera się jakaś brygada dziadków niespecjalnie pachnąca...

Pomocna?
Tak16Nie
elo
 Opinia

Co do tego, że nie można tam dostać nic poza zleceniem i że wypłata jest słaba: osoba będąca przede mną na stanowisku mówiła mi, żebym nie prosił o u. o pracę czy podwyżkę bo tego przez najbliższy rok nie dostanę. Po 3 miesiącach miałem i jedno, i drugie (prosiłem tylko o u. o pracę, podwyżkę dostałem gratis). Szefostwo stwierdziło, że to dlatego, że jestem znacznie lepszy od poprzednika. To tyle w kwestii "łojeju jak to mnie źle traktują".

Pomocna?
Tak2Nie
MIRO
 Opinia
@elo 10.08.2016 13:41

co ty za bzdury wypisujesz...Widać ,że to ktoś z zarządu lub przyległej rodzinki to pisał! Prawda jest taka,że jest tam absolutny bajzel i ludzie w większości też beznadziejni... Wystarczył mi tam jeden dzień i już mnie tam nie było...

Pomocna?
Tak12Nie
elo
 Opinia
@MIRO 21.08.2016 09:57

Człowieku - z zarządu nie jestem a i wżenienie się w rodzinę też nie jest planowane, byłeś tu jeden dzień, okazało się że nie zapłacą Ci za leżenie brzuchem do góry i trzeba mieć jakiekolwiek kompetencje więc zrezygnowałeś. Przyszli lepsi od ciebie i nagle ból 4 liter. A może jesteś od konkurencji i myślisz że ktoś to kupi? Tak czy inaczej - żałosne, na szczęście rynek weryfikuje.

Pomocna?
TakNie
klimek
 Opinia

Pseudo kierownicy zupełnie bez kompetencji i fachowości obsadzeni poprzez koneksje rodzinne i tego typu inne powiązania.Ciężko się tam pracuje bo nie można tam z nikim nic załatwić...Generalnie odradzam,nic się nie nauczycie i czas stracicie!

Pomocna?
Tak9Nie
handlowiec 2015
 Opinia

Ceny za alarmy z kosmosu z używanego sprzętu i beznadziejnie montowane,3 patrole na krzyż w popsutych samochodach,branie kasy za nic!!!!!!

Pomocna?
Tak8Nie
martin
 Opinia

co to za nick - dziwkeos ?????/ no to umowe masz na bank heheh

Pomocna?
Tak3Nie
misio
 Opinia

pracowałem tam jakieś 2 lata temu , krótko bo niestety nie dostałem umowy - tylko zlecenia, jak wszystkim a na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście usłyszałem ze umowa po 3 miechach - i tyle na ten temat, Zlecenie ,1500 ale od siebie to musisz dać najlepiej jeszcze do pensji dołożyć - kiepska firma i zle zarządzana. Ktoś kto pisał wyżej ma rację ze kłamcy z trzema patrolami a wmawiają wszystkim klientom ze mają patrol na każdym " rogu" bzdura ! klientów też naciągają nieżle. Faktem jest że ciągle szukają nowych ludzi - czyli o czyms to świadczy i nie koniecznie o ludziach tam pracujących, Prezesowo powinno sie zastanowić nad tym trochę - dlaczego nikogo nie mogą utrzymać w pracy .

Pomocna?
Tak5Nie
misio
 Opinia

pracowałem tam jakieś 2 lata temu , krótko bo niestety nie dostałem umowy - tylko zlecenia, jak wszystkim a na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście usłyszałem ze umowa po 3 miechach - i tyle na ten temat, Zlecenie ,1500 ale od siebie to musisz dać najlepiej jeszcze do pensji dołożyć - kiepska firma i zle zarządzana. Ktoś kto pisał wyżej ma rację ze kłamcy z trzema patrolami a wmawiają wszystkim klientom ze mają patrol na każdym " rogu" bzdura ! klientów też naciągają nieżle. Faktem jest że ciągle szukają nowych ludzi - czyli o czyms to świadczy i nie koniecznie o ludziach tam pracujących, Prezesowo powinno sie zastanowić nad tym trochę - dlaczego nikogo nie mogą utrzymać w pracy .

Pomocna?
Tak3Nie
były 2
 Opinia

Zgadzam sie z poprzednią opinię, dział handlowy - porażka, szkolenie w tym dziale śmiech na sali. Pan prowadzący szkolenie opowiada produktach i usługach totalne bzdury, po sprzedaży faktycznie - prowizji nie wypłącają!!!! Pozostałe działy to ludzie któzy nie mają pojęcia o swoich obowiązkach, zarządzanie niektórymi działai opiera sie na obrazaniu pracowników ze są tacy czy owacy. NIe skłądajcie cv nie polecam. Nie bez powodu ciągle szukają nowych ludzi

Pomocna?
Tak10Nie
były
 Opinia

Generalnie dziadowo! W "dziale" handlowym - praca na umowę zlecenie, która jest przygotowywana najczęściej z miesięcznym opóźnieniem. Wypłaty prowizji...opóźnienia nawet kilkumiesięczne. Firma kantuje klientów na jakości sprzedawanego/montowanego sprzętu, w związku z czym świecisz oczami non-stop. Firma zbudowana na kłamstwie - ma 3 patrole na terenie trójmiasta, w związku z czym nie jest żadną konkurencją dla ogólnie znanych marek. Moja rada...nie wysyłać tam CV na handlowca.

Pomocna?
Tak7Nie

Zostaw opinię o Security Service Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Security Service Sp. z o.o.