Security Service Sp. z o.o.
counter
1 19 39 5 1
Były Pracownik Nowy wpis

Pracowałem Kiedyś w Security Service od samego początku powstania firmy, niestety ale musiałem odejść na Emeryturę jeśli chodzi o początki firmy wszystko było ok , pensje były na czas oraz mieli dużo obiektów na Gdańsku . Ostatnio rozmawiałem z kolega który jeszcze pracuje w firmie SS i powiedział że sytuacja jest tragiczna że dużo obiektów tracą , że wynagrodzenie nie wypłacają na czas . W biurze też słyszałem że jest rekrutacja jak nowy ktoś przyjdzie to zaraz odchodzi naprawdę jestem w szoku . Słyszałem że handlowców też zwalniają jednego maja facet po 70tce który jest też na emeryturze i pozyskuję im klientów a nowych wyrzucają . Trudny czas dla firmy SS ponieważ były propozycję do prezesa aby zaczął zatrudniać osoby niepełnosprawne , niestety prezes się nie zgodził ostatnio mój kolega mi tak mówił z którym pracowaliśmy w biurze ..... Trzeba powiedzieć sobie że prezes powinien pomyśleć nad zmianami w firmie ponieważ tak być nie może aby firma która dobrze prosperowała nad dzień dzisiejszy nie ma żadnych zysków oraz trzeba świeżości w firmie i pomyśleć nad zmianą zatrudniania z umowy zlecenia na umowę o pracę . Bo po nowym roku 2020 będziecie mieli ciężki orzech do zgryzienia aby złapać jakiegoś nowego kontrahenta . Już niektóry wymagają kontrahenci odpisu z Pfronu ...... Życzę Wszystkim Pracownikom Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ......

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Roman Nowy wpis
@Były Pracownik

Wspominasz w swoim komentarz o odpisach z Pfronu. Czy w związku z tym firma przyjmuje osoby ze orzeczeniem o niepełnosprawności, a co za tym idzie Ci pracownicy mają udogodnienia związane z ich stopniem niepełnosprawności? Odpowiedz proszę.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Security Service Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Pracownik
@Pytanie

Jakie chodzi ci szkolenia . Raczej sama się szkolisz jak cie wydymaja na kasę. Takie szkolenia robią.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Roman Nowy wpis
@Pracownik

Rozumiem, ze firma nie oferuje szkoleń. A inne dodatki lub benefity motywacyjne na przykład premie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik byly Nowy wpis
@Roman

Ja pracowałem u tego pracodawcy i szczerze mówię uciekać z tej firmy bo to nie pracodawca godny polecenia , nie ma żadnych premii jak cie zatrudnia to tylko umowa zlecenie wyrobisz 220godz A kasy nie zobaczysz na oczy . Tam pracują w biurze osoby które się nie znają na niczym , tracą obiekty za obiektem .Ale Jeśli chcesz się zatrudnić kolego to prosze bardzo Droga wolna ale za miesiąc lub dwa spotkamy się tu na forum i powiesz to samo nikt tu nie chce czarowac lub ściemniać ten pracodawca został kiedyś bardzo skrzywdzony przez inną agencję ochrony w której pracował i teraz on krzywdzi swoich ludzi którzy muszą ciężko pracować gdy przychodzi do wypłaty to kasy nie otrzymasz.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 256 dni.
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Security Service Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pomogę w sprawie

Panie i Panowie czytam wasze komentarze i jestem w szoku naprawdę dlaczego wy jako pracownicy nie naglosnicie sprawy wystarczy aby ktoś z was napisał pismo do spraw wewnętrznych o przeprowadzenie kontroli w tej w firmie dlatego że firmą nie wypłaca w terminie wynagrodzenia . Jeśli się okaże że są jakieś nie prawidlosci ministerstwo ma prawo nawet nałożyć karę do 150tys zł i może nawet mieć cofnienta koncesje na prowadzenie działalności . Ja też pracowałem w takiej firmie zeszłego roku ale uwziolem się i doprowadziłem firmę do upadłości właściciel na rozprawie płakał a sędzia który prowadził sprawę nie chciała nawet na niego patrzeć tylko że sala facetowi pytanie pan niech Pan sobie wyobrazi że pracuje pan u tego pana i ten pan by nie płacił panu co by pan zrobił nie wiedzial co odpowiedzieć sędziemu dostał 150 tyś zł kary oraz cofneli mu koncesje na prowadzenie działalności jeszcze jedno na rozprawie się okazało że nie dość że robił swoich pracowników w balona to też oszukiwał zus . Ponad dwieście tysięcy dostał kolejnej kary za oszukiwanie zusu plus wypłacanie osoba którym zalegal z wyplatami facet jak usłyszał wyrok to normalnie burak był na twarzy wchodził do sądu jako biznesmen a wyszedł bankrut on do końca był przekonany że ma sprawę w kieszeni i tak cwaniakowal że wylądował w Tesco na kasie w Gdańsku. Teraz z biznesmena stał się zwykłym laserem . Ludzie nie dajcie się wyrobić albo że nie walczycie o swoje pieniądze bo taki facet za wasze żyje wydaje pieniądze a wy macie pracować za darmo . Mi musiał wypłacić ponad 26 tyś zł

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Handlowiec
Nazwa działu: Handlowy

Ja ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej bo aplikowalem na stanowisko przedstawiciela handlowego wszystko pięknie tylko że jak dowiedział się że handlowiec pracuje na umowę zlecenie to już mi to dało dużo do myślenia. I kolejna rzecz nie ma podstawy tylko prowizja uważam że ta firma operuje czasami gdzie były stawki 6 zł dlaczego mówię. Bo każdy handlowiec który pracuje w branży ochroniarskiej to doskonałe że podstawa jest otrzymanie podstawowego wynagrodzenia czy jest obiekt czy go nie gdy handlowcowi wchodzi obiekt to otrzymuje podstawe + prowizje ludzie którzy idą na rozmowę kwalifikacyjną zgadzają się na takie warunki bo myślą że będą super handlowcami w takiej firmie. Wrócę do wątku jak temu facetowi który prowadził ze mną rozmowę tłumaczył mi o szkoleniu ja mówię mu ze nie musze przechodzić szkolenia bo znam dobrze ta branże a on w szoku i potem mówi do mnie jakie ja mam oczekiwania związku z wynagrodzeniem ja przedstawiłem mu moje warunki krótko i na temat mówię mu podstawę chce otrzymywać 5.000 plus 1500 prowizji a on mówi do mnie to bardzo dużo chce odpowiedziałem mu ze za śmieszne wynagrodze nie będę szukał obiektów nie wiedział co mi odpowiedzieć. Potem do mnie mówi dobrze jeśli już zadecydują że mnie zatrudnia to jaka maja pewność że im przyniosę obiekt ja im odpowiedziałem jeśli zostanę zatrudniony to już na start mogę dać 3 obiekty a on szok. Potem powiedział mi że w ciągu 2dni odezwie się do mnie. Do dzisiejszego dnia nikt się nie odezwał.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Roman
@Handlowiec

Formy często odzywają się tylko do kandydatów, którzy przeszli pozytywnie weryfikację rekrutacyjną, niemniej jednak powinieneś dostać jakąś odpowiedź zwrotną. Na stronie http://securityservice.org.pl/praca/ jest kilka ofert pracy, które mogą kogoś zaciekawić. Piszcie jeśli będziecie aplikować.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nicki

Dobra lokalizacja

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wloch_Beata

Odradzam prace we wszystkich firmach,, security,, w nazwie. Umowy sieciowe, wyzysk, brzydkie biura. Kierownicy odpowiedzialni za wszystko, nawet za prywatne prezesa. Korporacja w najczystszej postaci.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Raport niewyjaśniony

Odradzam stanowczo. Firma jest co najmniej dziwna... Szkolenia są na chybcika bo czas na wykonanie projektu krótki. Kiedy są fajne akcje na których można zarobić to rekrutacji nie ma. Rekrutacja zaczyna się wtedy gdy zaczyna brakować im czasu... Poza tym stawki od wielu lat się nie zmieniają a życie jest w tej chwili o ok 25% droższe. Z wypłatami również jest problem bo p. księgowa najprostszej matematyki nie pojmuje..

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Maszyna
@Raport niewyjaśniony

Pojmuję,pojmuję . Przecież 2+2=3.No tak czy nie...?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
N4meless_One

Firma zatrudnia na umowę zlecenie 1000 zł oficjalnie reszta pod stołem, nie chcą płacić składek za pracownika. Początkowo obiecują umowę o pracę, co później okazuje się ściemą. Umowa odnawiana comiesięcznie więc mogą podziękować "pracownikowi" w każdej chwili. SS zwalnia pracownika telefonicznie, nie potrafią spojrzeć w oczy. Powinna się nimi PIP zainteresować, tylko że ludzie tam pracujący żyją ciągle w strachu i z pewnością nie będą zeznawać przeciwko nim. Jeśli będziesz na tyle głupi żeby tam pracować, opłacaj sobie składki zdrowotne, tam nie ma chorobowego. Ochroniarze tam pracujący to głównie emeryci bez licencji, nadużywający alkoholu i nie używający prysznica, jak nadchodzi payday ciężko przejść przez korytarz bez maski przeciwgazowej.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Wujaszek Bezpruderyjny
@N4meless_One

Czyli nic się nie zmieniło.Brud i smród!A kto tam zarządza działem technicznym teraz czy cały czas ta pożal się Boże lala i laluś w pidżamie...?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zielek

A ja pracuje w S.S.! Nie jestem facetem po 50, nie nadużywam alkoholu! Nie wiem jak jest w innych oddziałach Ale dla przykładu Polska Północna funkcjonuje bdb. Nikt nie stoi mi nad głową i wykrzykuje szybciej szybciej! Robię swoją robotę i mam z tego satysfakcję. Za jakie pieniądze? Pracowałem wcześniej jako kurier od rana do nocy za 2200zł. Teraz jestem kowalem swojego losu i mam możliwość zarobienia pieniędzy takich jakich potrzebuje, wystarczy wziąć dodatkowe dyżury i sumka jest przyzwoita. Nie ma żadnych opóźnień! Dziesiąty każdego miesiąca to rzecz święta! I to jest jeden z wielu aspektów które bardzo mi się podobają w tej firmie.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Administrator

Czemu nic nie piszecie na wątku Security Service Sp. z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
elo

@up: ta firma nie ma struktur na Podkarpaciu nie wiem czy wszyscy mówimy o tej samej firmie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Don
@elo

Macki "ośmiornicy" sięgają nawet dalej...!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
D36

Panowie I Panie Kadra tej pseudo firmy ochroniarskiej na Podkarpaciu i Małopolsce to kpina... Brak Profesjonalnego na danym stanowisku. Dobrze nie przejęli obiekt a już zwalniają na podstawie czyjegoś gadania.. Żero spotkania sie i porozmawiania.. jak ktoś szuka pracy to zdaleka od tej Firmy maja człowieka za nic... Mimo ujeć efektów pracy jestes i tak kasowany bo ktos cos powiedział lub zwyczajnie nie podoba sie ktoś... Tak zostałem zwolniony i to przez telefon po po prostu życzę grupie na regionie Podkarpacie-Małopolska rozumu bo są jak dzieci we mgle pazerni na kasę... Brak szacunku dla drugiej osoby...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Młody

A lipa odwalana jest cały czas!Stara gwardia to stare przyzwyczajenia...Taśma izolacyjna w łapę i do przodu!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lechu

Pracuję w tej firmie jakiś czas i mogę powiedzieć że w poprzednich miejscach pracy poznałem co to jest olewanie i niegodne traktowanie pracownika. W tej pieniądze są na czas i jak do tej pory jest ok .

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
d
@Lechu

tak? to chyba cos się musiało pozmieniać....

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bezpozdrowien

Jeżeli bez podstawnie obcina się pracownikowi pensję, Pan koordynator źle liczy ilość przepracowanych godzin i na koniec dostaje się "nic" , to coś jest nie tak. Z "szefostwem" nie idzie się porozumieć i jeszcze wciskają bzdury- śmiech na sali. Nikomu nie polecam, ani nie doradzam pracy w tej firmie. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kablarz rurarz

Podstawowe zadania w dziale technicznym to latanie po błocie na budowie po pachy na mrozie i deszczu i łatanie kilogramami taśmy izolacyjnej rozrywanych kabli. Po demontażu instalatorzy jadą sprzedawać kable do skupu złomu.A Prezes płacze, że traci kupę siana na kablach!!!!!!! Praca życia!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Norbert

Duży plus, że oprócz pensji można lewizny walić u klientów.Klienci wolą zadzwonić do serwisanta bezpośrednio niż na ten dział techniczny bo tam nikt nic nie kuma i tylko klienta denerwują a po co ma przepłacać jak może mniej zapłacić !Jak się dobrze zakręcić to druga pensja jest z lewizn.A całe to szefostwo i tak nic nie kuma co się tam dzieje...

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mambo

Niektórzy to faktycznie za siedzenie z 4literami dostawali kasę bo nic innego nie umieli niestety a niektórzy jeszcze umieją drżeć sie na innych.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ziom 6 floor

Pracuje w firmie na tym samym piętrze co ta firma.Jest tam jakaś blondi laska co ciągle, a szczególnie z rana japę drze i trzaska drzwiami-chyba jakiś "SŁOIK"...!!!!A na początku miesiąca zbiera się jakaś brygada dziadków niespecjalnie pachnąca...

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
elo

Co do tego, że nie można tam dostać nic poza zleceniem i że wypłata jest słaba: osoba będąca przede mną na stanowisku mówiła mi, żebym nie prosił o u. o pracę czy podwyżkę bo tego przez najbliższy rok nie dostanę. Po 3 miesiącach miałem i jedno, i drugie (prosiłem tylko o u. o pracę, podwyżkę dostałem gratis). Szefostwo stwierdziło, że to dlatego, że jestem znacznie lepszy od poprzednika. To tyle w kwestii "łojeju jak to mnie źle traktują".

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MIRO
@elo

co ty za bzdury wypisujesz...Widać ,że to ktoś z zarządu lub przyległej rodzinki to pisał! Prawda jest taka,że jest tam absolutny bajzel i ludzie w większości też beznadziejni... Wystarczył mi tam jeden dzień i już mnie tam nie było...

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
elo
@MIRO

Człowieku - z zarządu nie jestem a i wżenienie się w rodzinę też nie jest planowane, byłeś tu jeden dzień, okazało się że nie zapłacą Ci za leżenie brzuchem do góry i trzeba mieć jakiekolwiek kompetencje więc zrezygnowałeś. Przyszli lepsi od ciebie i nagle ból 4 liter. A może jesteś od konkurencji i myślisz że ktoś to kupi? Tak czy inaczej - żałosne, na szczęście rynek weryfikuje.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
klimek

Pseudo kierownicy zupełnie bez kompetencji i fachowości obsadzeni poprzez koneksje rodzinne i tego typu inne powiązania.Ciężko się tam pracuje bo nie można tam z nikim nic załatwić...Generalnie odradzam,nic się nie nauczycie i czas stracicie!

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
handlowiec 2015

Ceny za alarmy z kosmosu z używanego sprzętu i beznadziejnie montowane,3 patrole na krzyż w popsutych samochodach,branie kasy za nic!!!!!!

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
martin

co to za nick - dziwkeos ?????/ no to umowe masz na bank heheh

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
misio

pracowałem tam jakieś 2 lata temu , krótko bo niestety nie dostałem umowy - tylko zlecenia, jak wszystkim a na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście usłyszałem ze umowa po 3 miechach - i tyle na ten temat, Zlecenie ,1500 ale od siebie to musisz dać najlepiej jeszcze do pensji dołożyć - kiepska firma i zle zarządzana. Ktoś kto pisał wyżej ma rację ze kłamcy z trzema patrolami a wmawiają wszystkim klientom ze mają patrol na każdym " rogu" bzdura ! klientów też naciągają nieżle. Faktem jest że ciągle szukają nowych ludzi - czyli o czyms to świadczy i nie koniecznie o ludziach tam pracujących, Prezesowo powinno sie zastanowić nad tym trochę - dlaczego nikogo nie mogą utrzymać w pracy .

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
misio

pracowałem tam jakieś 2 lata temu , krótko bo niestety nie dostałem umowy - tylko zlecenia, jak wszystkim a na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście usłyszałem ze umowa po 3 miechach - i tyle na ten temat, Zlecenie ,1500 ale od siebie to musisz dać najlepiej jeszcze do pensji dołożyć - kiepska firma i zle zarządzana. Ktoś kto pisał wyżej ma rację ze kłamcy z trzema patrolami a wmawiają wszystkim klientom ze mają patrol na każdym " rogu" bzdura ! klientów też naciągają nieżle. Faktem jest że ciągle szukają nowych ludzi - czyli o czyms to świadczy i nie koniecznie o ludziach tam pracujących, Prezesowo powinno sie zastanowić nad tym trochę - dlaczego nikogo nie mogą utrzymać w pracy .

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były 2

Zgadzam sie z poprzednią opinię, dział handlowy - porażka, szkolenie w tym dziale śmiech na sali. Pan prowadzący szkolenie opowiada produktach i usługach totalne bzdury, po sprzedaży faktycznie - prowizji nie wypłącają!!!! Pozostałe działy to ludzie któzy nie mają pojęcia o swoich obowiązkach, zarządzanie niektórymi działai opiera sie na obrazaniu pracowników ze są tacy czy owacy. NIe skłądajcie cv nie polecam. Nie bez powodu ciągle szukają nowych ludzi

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były

Generalnie dziadowo! W "dziale" handlowym - praca na umowę zlecenie, która jest przygotowywana najczęściej z miesięcznym opóźnieniem. Wypłaty prowizji...opóźnienia nawet kilkumiesięczne. Firma kantuje klientów na jakości sprzedawanego/montowanego sprzętu, w związku z czym świecisz oczami non-stop. Firma zbudowana na kłamstwie - ma 3 patrole na terenie trójmiasta, w związku z czym nie jest żadną konkurencją dla ogólnie znanych marek. Moja rada...nie wysyłać tam CV na handlowca.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o Security Service Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Security Service Sp. z o.o.