Opinie o Fix Personeelsdiensten B.V. w De Lier

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fix Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fix Personeelsdiensten B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fix Personeelsdiensten B.V. w De Lier

Audytor FNV

Bardzo słaba organizacja pracy umowa korzystna tylko dla jednej strony podważająca prawo holenderskie ... Brak szacunku do pracownikow nowo pozyskanych . Telefony w nocy . Koordynator Mateusz etyka oraz umiejętności interpersonalne na marnym poziomie , osobowość chwiejna emocjonalnie bazuje na niewiedzy ludzi lawirant . . . Niestety ocena w skali 1 do 10 to 2 Motto dla tej firmy to : NIKT WAM NIE DA TYLE ILE MY WAM MOŻEMY OBIECAĆ

Bera

Od 2021 ludzie którzy zostali zwolnieni z agencji pracy w Holandii mają prawo domagać się o odszkodowanie.

@Bera

Nie od 2021 r tylko od 2020 r weszło w życie że każdemu pracownikowi zwolnionemu przez agencję pracy należy się odprawa za każdy przepracowany miesiąc w zależności ile tych miesięcy przepracował w agencji pracy

Daniks

Ta firma to zwykłe dno,miałem okazję pracować przez tą agencje ale dobrze się stało że wolałem wrócić do Polski. Dali mni na mieszkanie z Rumunami gdzie się zadzili jak by ich mieszkanie było,potem wzięli mnie na mieszkanie 90 km od tego miejsca,gdy zobaczyłem te mieszkanie nie wiedziałem co zrobić wszystko było dosłownie rozwalone,jedzenie już zielone nie wiem ile to tam stało w nawiasie warunki mieszkaniowe bardzo negatywne -1. Omijajcie tą agencje z daleka.

Kuba

Witam. Szczerze obawiałem się wyjazdu lecz jest okej. Naprawdę polecam agencje. Dostałem domek i pokój jedno osobowy towarzystwo spokojne. Praca 45h w tygodniu. Jeśli mam jakiś problem kontakt z biurem nawet po 20h odbierają zawsze. Gdy chce zmienić pracę to nie robią problemów tylko proszą żeby do końca tygodnia skończyć pracę i od poniedziałku zaczynam w nowej. Atmosfera w pracy znakomita koordynator podejdzie chociaż raz na dzień zapytać się czy wszystko w porządku. Nie rozumiem poprzednich komentarzy. Jedno z najlepszych biur w Holandii jakich byłem. Wielki pozytyw

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fix Personeelsdiensten B.V.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
£

To prawda ta agencja to zwykli (usunięte przez administratora) pracowaliśmy ze znajomymi dwa tygodnie i zrezygnowaliśmy z pracy mało tego nie dostaliśmy wypłat i jeszcze musimy im zapłacić

Przez miesiąc czasu przerobiłem w czterech różnych lokalizacjach i w końcu napisałem dwu tygodniowe wypowiedzenie żeby za (usunięte przez administratora) nie płacić za kwaterę. No i dziwnym trafem po napisaniu wypowiedzenia od razu się skończyła praca i tłumaczenia że to już koniec sezonu i pracy już nie ma to pytam po co ściągacie na siłę ludzi. A najlepsze jest to że mój współlokator który nie dawno przyjechał chodził tydzień do pracy w poniedziałek w nowym tygodniu jeszcze był po czym się dowiaduje że wtorek ma wolny bo niby szklarnia nie ma zapotrzebowania ale mówi mu planistka że ma się nie martwić bo będą mu szukać stałej pracy.Czyli wniosek taki że w momencie wypowiedzenia pracy już nie ma a jak zostajesz na miejscu to się okazuje że jednak ta praca jest.

Agencja Fix to nic innego jak oszusty i (usunięte przez administratora) . Po przepracowanym całym tygodniu dostaliśmy salarisy i byliśmy zdziwieni że zarobiliśmy 0euro . Na salarisie były odciągnięcia za domek 102euro, ubezpieczenie 23euro , i niby za jakieś rzekome pranie ubrań 178euro . Więc podsumowanie naszego salarisa wyszło na 0eur co też jest bardzo dziwne gdyż powinniśmy zarobić więcej za cały przepracowany tydzien, też już nie wspomnę o jakiś drobnych sumach które zostały pobrane nie wiadomo za co . Jeśli chodzi o kordynatora to nie ma nikogo takiego ,nie ma do kogo się zwrócić o poradę czy jakieś informacje . Kontakt z Planista jest bardzo nikły. Transport do pracy i z pracy jest wgl nie zorganizowany , na wyjazd do pracy czekaliśmy po 2godziny a po pracy czekaliśmy na transport od 3 do 5godzin na deszczu . Dwa razy nas zwolnili że szklarni z powodu notorycznego spóźniania się do pracy bo transport nie przyjechał na czas . Lokacje są bardzo zaniedbane .pozytywne które mają pozytywną opinię są dodane przez pracowników FIX Kto miał problem z tą agencją to proszę o komentarz do kogo można się zwrócić z tym salarisem o zwrot pieniędzy

Kamil

Witam proponuję zwrócić się o pomoc do Fundacji IDHEM która pomaga w tego typu sprawach. Poza tym odpowiednim rozwiązaniem byłoby poinformować o całej sytuacji Holenderską Inspekcję Spraw Społecznych i Zatrudnienia odpowiednik polskiej Państwowej Inspekcji Pracy(napisać w języku niderlandzkim wniosek o podjęcie właściwej interwencji najlepiej nadać list polecony z Polski) powinno przynieść pożądany skutek tylko oczywiście należy dysponować stosownym dowodem w postaci salarisa przesyłanego przez Agencję e-mailem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Mati

Obecnie pracuje jeszcze ale częśc tych opini to prawda . Mi tez teraz zaczely sie schody robic w tej firmie.

Maja

Bylam z kolezanka na okres wakacji. Fajne biuro. Fajna praca przy kwiatach. Jestesmy studentkami, takze zalezalo nam na pracy wakacyjnej. Tak jak bylismy poinformowani przed wyjazdem, tak bylo i na miejscu. Pani zapewnila nam prace przy kwiatach, adres zameiszkania otrzymalismy w piatek, moglismy juz sprawdzic przed wyjazdem gdzie bedziemy mieszkaly. Na weekend Planistka okazala sie bardzo pomocna, gdyz mialysmy jechac prosto na adres zakwaterowania, ale nasz przewoznik w ostatniej chwili powiedzial, ze niestety nas nie dowiezie, ze moze tylko na stacje Rotterdam, zadzwonilysmy do tej Pani z biura i wyslala po nas kierowce, ktory nas podwiozl. Takze wracamy na drugi rok.

Bera

Tylko można się dodzwonić do planistki i to nie zawsze. Nikt nie będzie informuje lokatorów o przyjeździe nowowych osob. To jacy ludzie pracują dla tej agencji świadczy o jej kulturze w obyciu społecznym. Kierowcy i niekorzy pracownicy palą papierosy w samochodzie w którym jadą do pracy.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Zostalem (usunięte przez administratora)z pieniędzy przez fix , sprawę oczywiście zgłosiłem do SNCU . Wysłałem im ostatnie solarisy, Pani z którą rozmawiałem powiedziała mi że za dwa tygodnie zbierze się komisja i podejmie decyzje Czy będzie prowadzone śledztwo przeciwko tej nieuczciwej pseudoagencji pracy

☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Ludzie omijajcie to pseudo biuro bo później będziecie żałować tak samo jak ja . Żadne uitzenbureau nie (usunięte przez administratora) mnie tak na pieniądze jak ten (usunięte przez administratora) fix a pracowalem z zagranicą kilka sezonów , myślałem że sobie po raz kolejny zarobie a tu (usunięte przez administratora) . Kasują wszystkie pieniądze ze solarisów jak leci Niech ten cały manager tego (usunięte przez administratora)biura udlawi się moimi pieniędzmi ciężko zarobionymi i ten jego rumunski pies . Dodam ze zgłoszę to do FNV ,te salaris, które mi wysłali sa bardzo nieprzejrzyste

☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Dodam ze za 4 ostatnie tygodnie otrzymałem 354euro tyle to zarabiałem u poprzedniego pracodawcy za tydzień nawet i wiecej

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Najgorsze biuro przez jakie pracowalem . Fix wyjebal mnie ze wszystkich zarobionych pieniędzy , za 4 tygodnie otrzymałem 354 euro dodam ze tyle zarabiałem u poprzedniego pracodawcy . Wróciłem do polski i oczywiście niedostane pieniędzy za ostatni przepracowany tydzien nawet nie będą mieli mi z czego blokować wyzerowali mi ostatni solaris do dna Na mieszkaniach tez totalne (usunięte przez administratora) dodam ze na jednym z ich apartamentów mieszkałem z patologia z Rumuni ktora trzymała małe dziecko co dla mnie jest chore . Na ostatnim mieszkaniu zylem z taką patologia ze brak slow . Na mieszkaniu w bleiswijk mieszkałem z Klaudią ktora powinni zawinąć w kaftan dla dobra innych -TOTALNA PSYCHOPATKA wiem co mówię. Szkoda zdrowia i nerwów (usunięte przez administratora) biuro

Karol

Fix personal dienst-kurwy i (usunięte przez administratora) hehe

Karol

I mało tego jak wspomniałem im o braku internetu na domku i o kilometrach aż 80 w jedną stronę do pracy i 80 w drugą i że chcemy przeniesienia itd. To przyjechał (usunięte przez administratora) nygusów z biura i mi auto zabrali i powiedzieli że mamy dwa dni na wyprowadzkę. Ale razem z partnerką wyprowadziliśmy się, wróciliśmy do Polski w ten sam dzień. (usunięte przez administratora). Uciekajcie ludzie z tej nie normalnej agencji pracy. Bo będziecie żałować tak jak ja z partnerką.

Karol

Pracowaliśmy razem z partnerką 6 ciężkich dni,ja miałem numer sofi, więc pieniądze dostałem,a moja partnerka nigdy nie była za granicą więc i nie posiadała numeru sofii, pracowała razem ze mną bardzo ciężko 6 dni i tygodniówki do dzisiaj nie dostała. Bo te nygusy z biura nie miały czasu mojej partnerce wyrobić numeru sofii. Żal nikomu tej agencji pracy nie polecam. Karol

Renata

Mam nadzieję że za moją ciężką pracę te kretynki w tej agencji będą mieli na pączki bo tylko tyle mogą zrobić (usunięte przez administratora)

FIRMA BEZNADZIEJNA,OKRADA ILE WLEZIE,BLOKUJE OSTATNI SALARIS,NIE WYPŁACA TYGODNIÓWKI BLOKUJĄ NUMERY ABY NIE DODZWONIĆ SIĘ DO NICH FIRMA I PERSONEL -TOTALNE (usunięte przez administratora) NIE POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM....

PRN - JP:100%

Cwelownia przez duże C omijać szerokim łukiem okradają rodaków trzeba jechać z (usunięte przez administratora) I robić swoje zęby mleko się odbiło ????????

Stary

Czy fix daje faze C?

Zostaw merytoryczną opinię o Fix Personeelsdiensten B.V. - De Lier

• Jak się pracuje w Fix Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Fix Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fix Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 43 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fix Personeelsdiensten B.V.
2.2/5 Na podstawie 142 ocen.

Fix Personeelsdiensten B.V.