Witam wszystkich...tak się składa ze pracowałam przez ta agencje prawie dwa sezony na pomidorach..osobiście nigdy problemów nie miałam, owszem zdarzały się pomyłki w wypłatach które z reszta były wyjasniane, czasem od ręki czasem do kilku dni, ( na pewno nie jest tak ze nie da się nic załatwić, bo w tej sprawie wystarczył zazwyczaj jeden telefon, a w biurze maja Polki) ale kasa się zawsze zgadzała ( i to jest chyba najważniejsze ) . Warunki mieszkaniowe które proponują uważam za dość dobre czasem nawet do bardzo dobrych i w zależności od wielkości domu mieszkało się od 4 do 7 osób. Pary maja zawsze swój pokoik.. pozostali musza się miedzy sobą dogadać kto z kim chce mieszkać .. albo jeśli jest wolne łożku to tylko informują ze będzie ktoś nowy. Wręcz wymuszają czystość w domach, robią niezapowiedziane kontrole mieszkań, jest to oczywiście kwestia sporna jednym się podoba innym nie. Kilka razy nawet nasz dom w którym mieszkałam był zagrożony kara- ale jak ogarnelismy (nasz nieład artystyczny- według pan z biura wielki bałagan ) skończyło się na pouczeniu. Kontrole są raz w tygodniu w rożnych porach zazwyczaj jak wszyscy pracują , nigdy nie słyszałam żeby ktoś się skarżył ze coś zginęło po ich kontroli. Jeździ się do pracy rożnie w zależności od szklarni. Jak jest blisko dają rower daleko samochody, ja jeździłam rowerem, kaucji nie pobierali, ale same rowery były w opłakanym stanie niby nowe a psuły się na potegę . Maja regulamin domu i trzeba się go trzymać bo za złamanie zasad wlepiają kary, zwłaszcza za palenie w domu, termostat, bałagan . Raczej nie zdarzyło się aby ktoś zupełnie bezpodstawnie dostał karę, przeważnie jakaś racje w tym mieli. Podsumowując: , płaca tak jak być powinno nadgodziny soboty niedziele święta - wszystko extra płacone , zawsze na czas.
Ja robiłam na wiekowe wiec za ta sama prace dostawałam zawsze mniej kady niż ktoś kto był starszy. Ci co pracują po kilka lat co roku maja większe stawki. Kary raczej nie są z palca wyssane jeśli już się zdążały to powodem ich nie były błachostki . Mogę wam polecić to biuro, daje tylko dobra ocenę bo za ciężka prace w szklarni miałam stawkę wiekowa a robiłam większe normy niż Ci starsi, ludzie do nich raczej chcą wracać wiec mimo wszystko nie jest z nimi tak zle.