Clickad Sp. z o.o.
0 0 6 5 1

Opinie o Clickad Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Czesław
 Opinia

Czy od ostatniego wpisu na forum coś się zmieniło w firmie? Jakie macie zdanie odnośnie do tego pracodawcy? Czy oferuje wysokie zarobki i zapewnia stabilną pracę pełną wyzwań? Jaka atmosfera panuje w Clickad? Zapraszam osoby pracujące w tym miejscu do uczestnictwa w dyskusji.

Opinia

Ktoś z Was obecnie pracuje w Clickad Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

ciotka
 Opinia

Ostatnio pokazało się ogłoszenie na social media manager, więc jeśli chcesz, to masz nadal szanse, żeby znaleźć zatrudnienie. Ciekawe tylko jakic benefitów można się spodziewać, wiecie? Dziękuję

CA
 Opinia

Jak najbardziej nie polecam, na dzień dzisiejszy nie ma tam nawet atmosfery. Odeszli wszyscy kompetentni pracownicy. Jedyna normalna osoba w tej firmie to osoba która ogarnia Totalizatora. Każdy na każdego kabluje jak się da zatrudnia się ludzi bez doświadczenia tylko po to żeby ktokolwiek był. Trzeba uważać na (usunięte przez administratora) który najpierw sie do Ciebie pouśmiecha i będzie miły a zaraz po tym pójdzie do Prezesa i wszystko mu opowie. Prezes też jest wyjątkowym (usunięte przez administratora) JAk kogoś przyjmuje to jest milutki i uśmiechnięty jednak sielanka szybko się kończy i zaczyna się jazda z pretensjami i krzykami co gorsza potrafi być bardzo wulgarny w tym wszystkim. Naprawdę bardzo mocno nie polecam tego miejsca. Unikać jak ognia.

Marcin
 Opinia

Minusy: 1. Umowy śmieciowe. 2. Brak lub szczątkowe (jeśli wyprosisz) wynagrodzenie za nadgodziny. 3. Praca po godzinach, nawet do 22-giej - nie usłyszysz dziękuję. 4. Kadra zarządzająca wyższego szczebla nastawiona na wyzysk pracowników - dla nich to norma. 5. Oszczędzanie na wszystkim - na sprzęcie, ludziach. 6. Żadnych szkoleń, systemów motywacyjnych. 7. Niejasne zasady awansu/degradacji. Finansowe kary bez uzasadnienia i z pominięciem zasad kodeksu pracy. 8. Zła organizacja pracy, praca w pośpiechu - łapanie się wszystkich zleceń, nawet mało sensownych - za mało czasu/za dużo na raz do roboty - słabe efekty końcowe - opierdziel pracowników. 9. Kadra oparta o młodych, niedoświadczonych i niedouczonych pracowników, których łatwo wykorzystywać. 10. Łamanie zasad BHP (organizacja miejsca pracy) 11. Łamanie praw pracowników Plusy: 1. Atmosfera tworzona przez zwykłych pracowników 2. EnelMed

Michał
 Opinia

w ClickAd sie dobrze pracuje? Wiesz co to jest mobbing i wysysk ludzi? Jak nie zapraszamy do ClickAdu. A i niech nikt nie liczy na umowe o prace, dostajesz tylko umowy-śmieci

Zostaw opinię o Clickad Sp. z o.o. - Warszawa