Mega-Trans Sp. z o.o.

Kraków

Mega-Trans Sp. z o.o.

Opinie o Mega-Trans Sp. z o.o.

Co nowego dzieje się w Mega-Trans Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

kta

nawet osobę jaką chciał M.G zatrudnić do opieki u siebie w domu nie wypłacił za trzy dni. Brak honoru i ambicji

adaam

spotkałem ofertę pracy dla kierowcy w firmie Mega-Trans @oburzony widzę, że Ty nie polecasz tej firmy? Szkoda bo oferta wydawała się być dobra, ale teraz to muszę pomysleć

oburzony

Mega-Trans jest w rękach wspaniałego Leszka Jurczaka. Prowadzi różne spółki od wielu lat i okrada ludzi. Seltim - położył na łopatki, zadłużony po uszy. Hompol - oszukanych setki ludzi. Wypłacane tygodniówki po 200-300 zł. Położył na łopatki. Teraz prowadzi Mega-Trans, dlaczego stał się jego właścicielem? Ano dlatego, że zadłużył firmę i osoba która z nim współpracowała szybko się wypisała. Leszek Jurczak jest nierzetelny, kłamie. Ma dar przekonywania - tylko dlatego 15 rok wychodzi mu oszukiwanie ludzi. Oczywiście pojawi się pod tym odpowiedź. Szwagier robi dobry PR w sieci i jakoś się to kręci ;-) Jeśli trafiłeś tutaj, bo szukałeś informacji w sieci. To dobrze. Niech to będzie ostrzeżenie. Zresztą proszę sobie sprawdzić Leszka Jurczaka w KRD. Poszukać informacji na temat Hompol, Seltim.

k

ten sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który okradał i oszukiwał ludzi pod szyldem Hompol teraz macza paluchy w Mega-Trans kiedy go przejął od poprzedniego wlaściciela. Nie pracowac dla niego, obiecuje złote góry i nie płaci. Nie płaci pracownikom, podwykonawcom, kontrahentom. Czytajcie wątek o Hompol, sprawdźcie KRS jeśli nie wierzycie.

M

Firma jak zwykle ma opóźnienia z wypłatą pieniędzy. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie,to proszę nie wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Naprawdę. Odejście z tej pracy było najlepszym rozwiązaniem, za które płacę do tej pory - 3 miesiąc mija = brak wypłaty. Pozdrawiam A dla studentów,którzy chcieliby zacząć pracę, nie brać umów absolwenckich których nie można składać w inspekcji pracy(to szczególny typ umowy cywilnoprawnej, roszczenia tylko do sądu rejonowego) !

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Mega-Trans Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o Mega-Trans Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Trans Sp. z o.o.