Metalcynk Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Metalcynk Sp. z o.o.

IPEA Nowy wpis

No cóż, masa świetnych ludzi (którzy z tego co wiem już w większości nie pracują w tym zakładzie). Niestety też kilka osób których lepiej nie znać. Kierownicy zmian i kilku brygadzistów... lekko mówiąc specyficzni ludzie (w negatywnym tego słowa znaczeniu). Atmosfera średnia, zależy z kim się pracuje. Raczej nie polecam.

@IPEA

A z jakiego powodu Ci najlepsi już tu nie pracują? Jakoś nie bardzo wiem, w którą stronę pójść, więc napisz na czym polega specyfika tych osób? Chodzi o jakieś różnice w zdaniu czy zupełnie coś innego? Z kim najlepiej trafić na zmianę?

Czy firma Metalcynk Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Metalcynk Sp. z o.o.?

Wojtas

Jestem Wojciech pracowałem na tej cynkowni dawno temu ???? ale mam nadzieję że z pewnymi osobami przyjdzie mi się spodkac sam na sam mieszkam w Niemczech każdy wie kto pisze hahha pozdrawiam cię ty wiesz niedługo cię chapne ????????

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier utrzymania ruchu w firmie Metalcynk Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metalcynk Sp. z o.o.?

Lalalaluna

To zależy na jakie stanowisko. Na produkcję ,tutaj o uprawnienia na suwnice (o ile wcześniej ci coś że suwnicy na łeb nie spadnie) wózki widłowe ... Ale nie przyjmują żadnych pracowników,raczej firma tnie koszta.

Mirek
@Lalalaluna

Co to cięcie kosztów oznacza Twoim zdaniem dla zatrudnionych tutaj? Ma to jakiś przeliczalny wpływ na zarobki?

Klient

Jako potencjalny klient dużej firmy korporacyjnej mogę liczyć na terminowość i jakość powierzonego towaru? Toczymy otwory w tolerancji H7 i oczywiście z odpowiednim naddatkiem pod ocynk. Jak to u Was wygląda??

Gruby JONKAŁA

Witam mam pytanie posiadam uprawnienia na wózki jak i suwnice czy zaczynał bym od najniższej staaaaawkiiii?

Honorata
@Gruby JONKAŁA

A masz już jakies doświadczenie czy nie?

Jajajaaaaa
@Gruby JONKAŁA

Na kiekierownika moooozesz ????

Ewelina
@Jajajaaaaa

Ale jak na kierownika może? Pytanie było co do wózków, więc chyba chodziło mu o opertora

Wojtas

(usunięte przez administratora) prosty na ludzkiej krzywdzie się wypromowałes ale cwany lisku są cwansi od ciebie pamiętaj Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy kierowco tirów ????

Ewelina
@Wojtas

Jak n się ktoś wypromował? Co masz na myśli? Możesz wyjaśnić?

@Ewelina

Na myśli ma to robimy parę lat nikt nie będzie tu pisał co i jak wiadomo o co chodzi. Każdy kto robił lub robi tutaj znał wojtasa ja z nim pracowałem 5 lat jako jedyny zawsze mówił co myśli. Tu na opiniach podpisuje się i nie udaję nikogo a prawda w oko kole pozdrawiam cię kolego

Wojtas

Witam panowie co tam słychać na pracę nie było można narzekać a tu widzę się dzieje sztywniak pokazuje swoją siłę wiadomo kto hahah kiedyś was odwiedzę pozdrawiam wszystkich z Rajchu Pan Wojciech.P magazynier

Kier

Ludzie otwórzcie oczy..... Inter Metal odchodzi.....będą zwolnienia

Lolek
@Kier

Tu nikt nikogo nie zwalnia ,sami odchodzą

Dominika
@Lolek

To chyba dobrze, że ludzi nie wyrzucają od tak? A jakie są najczęstsze powody ich samoistnych zwolnień?

Zyga
@Dominika

Jak zawsze kasa....brak premii,,brak podwyżek ..wszystko idzie w górę a pensje stoją w miejscu....Podwyżki są dla białych kasków.

Dominika
@Zyga

Naprawdę nie ma tu żadnych premii? To jak inaczej tu ludzi motywują do pracy jak już?

Zyga
@Dominika

Nie motywują ....

Benek

Nie ma problemu z grafikiem....można się dogadac

Czy w Metalcynk Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Szybki Benek

Nie ma umowy zlecenia

Czy nowo zatrudnione osoby w Metalcynk Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kiero

Nowo przyjęci co?

Pokemon

Praca jak praca nikomu nic za darmo nie dadzą.....Wkurzające jest tylko to że mamy kilku świetnych fachowców w branży niestety jako osoby zarządzające to już gorzej.....Dobry pracownik jest olany (usunięte przez administratora)

Ja ja ja sne

Sprzedam was wszystkich ;)

@Ja ja ja sne

Żenujące.....

Ja ja ja sne

Bydlęta nie ludzie tu robisz tracisz duszę ludzkość człowieczeństwo

Kokoja

Najlepszy KZ waszym zdaniem to???

Salmiak

A mi tam dobrze, stawka dobra, godziny ok, jeżeli ktoś potrzebuje wolne to zawsze można się dogadać, jedyne co mi się nie podoba, to przenoszenie dobrych sprawdzonych pracowników na inne działy, jak ostatnio Pana G.O na magazyn, na dziale obróbki o wiele lepiej mu się pracowało. Pozdrawiam jeden z nowszych pracowników

Czy Metalcynk Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Lolek

W czsie pandemii godziny pracy to masakra.

Krzysztof

Witam opinie na temat pracy mogę dać pozytywna jak w każdej pracy wiadomo nie leży się tylko pracuje ale od czego mamy ta solidarność panowie którzy reprezentują nas przykra sprawa nic nie robicie w naszej sprawie tematy podwyżek tragedia odbijanie piłki wiadomo że nikt nie będzie się wychylał bo jako zakładowy społeczny inspektor pracy nie powinna być to funkcja bez żadnych dopłat oraz dodatków sama nazwa wskazuje społeczny przewodniczący wydaje mi się że jest uciszany przez swoich kompanów pozdrawiam firma godna polecenia

Solidarnośc
@Krzysztof

Co do zasady, społeczny inspektor pracy pełni swoją funkcję społecznie i nie przysługuje mu z tego tytułu prawo do dodatkowego wynagrodzenia. Przepisy ustawy o społecznej inspekcji pracy przewidują jedynie, iż w razie znacznego obciążenia zadaniami wynikającymi z pełnienia funkcji społecznego inspektora pracy, kierownik zakładu pracy - na wniosek zakładowych organizacji związkowych - może ustalić miesięczne wynagrodzenie zryczałtowane do wysokości nie przekraczającej wynagrodzenia za 30 godzin pracy osoby pełniącej funkcję społecznego inspektora pracy. W szczególnie uzasadnionych wypadkach wynagrodzenie to może zostać podwyższone do wysokości nie przekraczającej wynagrodzenia za 60 godzin pracy. Jakie obciążenie ma nasz zisp Chyba cielesne nadwagę ma na pewno ale nie obciążenie praca ludzie obudźcie się olewa nas bo ma dopłacane 30 godzin Smiech

Zostaw merytoryczną opinię o Metalcynk Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Metalcynk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalcynk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalcynk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalcynk Sp. z o.o.