P&B Partners Europe Sp. z o.o. Sp. K.

P&B Partners Europe Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o P&B Partners Europe Sp. z o.o. Sp. K.

Wiesz jak wyglądają zarobki w P&B Partners Europe Sp. z o.o. Sp. K.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

jfwo

Według mnie , firma która ukrywa swoje dane kontaktowe .. tj. nr telefonu czy adres e-mail nie jest firmą wiarygodną

ewa
@jfwo 03.03.2016 23:51

nie pracuje w tej firmie ale dane mam z internetu wiec są jawne.tel ( usunięte przez administratora )1 e-mail kontakt@pbpartners.eu pozdrawiam

inny pracownik

Ciekawe... ja pracowałem w tej firmie, i nie powiedziałbym , ze krzak. Umowa podpisana, pieniądze wypłacane na czas, żadnych problemów.

Nie polecam ,uwazajcie na nich to firma krzak

Zostaw opinię o P&B Partners Europe Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&B Partners Europe Sp. z o.o. Sp. K.