P.P. "Sonar" s.c.

Gdańsk

Opinie o P.P. "Sonar" s.c.

Iwo

Co słychać w firmie? Warto starać się o pracę ? O co chodzi z tymi godzinami?

Nikita

No i stało się. Majster odszedł . Ludzie z poobcinanymi stawkami i godzinami za październik. Do tej firmy powinna wejść PIP i wszystkie inne kontrole.

Nikita

Dobrze żarło i zdechło. Wypłata za wrzesień opóźniona o tydzień i w ratach. Zobaczymy jak bedzie za październik. Ludzie odchodzą . Prezes wrócił do starych metod. Obcina albo na godzinówce albo na stawce. Odszedłem z firmy. Szkoda majstra , ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma. Stary wyciera sobie nim gębę. Jeszcze troche i zostanie sam. Panie Mirku zostaw Pan tego cwaniaka.

Jak prezes wchodzi na robotę to wszyscy zastanawiają się czy to stocznia czy gorzelnia. codziennie na gazie, popija wódę jak rasowy menel.

Spawacz

Wypłata miała być DO 15 każdego miesiąca. Dziś jest 16 a prezesik twierdzi, że NIE WIE KIEDY ZROBI WYPŁATĘ BO NIE MA PIENIĘDZY, śmiech na sali, chłopaki omijajcie firmę szerokim łukiem!

Monter

Może kiedyś było źle, ale teraz prezes płaci na czas, majster jest w porządku, a robota cały czas się kręci.

Nikita

Dzień dobry. Zmieniło się na lepsze. Wypłaty regularne i stawki nie najgorsze. Myślę,że Prezes zdał sobie sprawę, że kanty to nie najlepszy pomysł. Jestem zadowolony, ściągnąłem kumpli. Możemy dogadać godzinówkę ale i o dzieło też. Trochę lipa jeżeli chodzi o umowę ale kto dzisiaj daje umowę o pracę na dzień dobry. Oby utrzymał poziom. Jest też nowy majster od pół roku. Atmosfera się oczyściła po poprzednim. Facet zna się na robocie jak mało kto. Pozdrawiam

Natalia

@Yamato - wiesz jak wygląda obecnie sytuacja w P.P. "Sonar"? Obecne warunki zatrudnienia mogą różnić się od tych, które miałeś okazję doświadczyć. Wszelkie aktualne informacje na temat danej firmy, pozwolą osobom zainteresowanych pracą zweryfikować pracodawcę przed podjęciem pracy. Doświadczenie innych użytkowników forum jest ważne.

Yamato

Kiedys pracowałem w tym krzaku , nie polecam raz wam zaplaci jak macie tam malo godzin pozniej was bez mydla zrobi na godziny i na stawce.

Nax

Wiesz co, no ja znam wiele spólek, tą też całkiem dobrze rozumiem, moim zdaniem totalnie nie masz racji @pablo, to nie jest tak i nigdy nie było, moim zdaniem jest tutjaj wszystko do umówienia, jest normalnie

pablo

To chyba najgorsza spolka na stoczni, naprawde omijajcie te firme

Mazur

Uwaga!!!Sonar nie wyplacalna firma stoczniowa oszukują pracowników nie ma kasy na czas robisz caly miesiąc po 10 godz dostaniesz 500 zl na wyplate reszta nie wiadomo kiedy prezes potem unika ludzi nie odbiera kom udaje chorego

malolat

na poczatku bylo ok.. placili normalnie na czas, ale przy kazdej wyplacie godziny sie nie zgadzaly, teraz tylko praca na akord, od razu wam mowie ze nie wyjdziecie na swoje ;] maszyny i reszta sprzetu do bani, brak zorganizowania, majster.. brak slow. O umowie zapominjcie, ala prezes bedzie wam obiecywal jak bedziecie zapier*** (tak jak ja) ze dostaniecie umowe, tylko zrobice badania.. co do czego nie dostaniesz ;] prezes omija was szerokim lukiem, dlaczego? dlatego zebyscie go nie meczyli pytaniami o umowe itd.. ;] nie polecam ^^

Krzysiek

Jest może jakaś osoba która została oszukana i nie wypłacili jej pieniędzy i wie coś o firmie sonar i akt wie gdzie ich szukać i ma więcej informacji prócz nr tel do szefa? jestem tam przed pierwszą wypłatą i nie wiem co robić jeżeli okaże się to prawdą.... jeżeli znajdzie się taka osoba bardzo proszę o kontakt na forum ;) z góry Dzięki (:

Szukam

Jestem podłamany moze wie ktos gdzie mozna podjac prace monterke znam , w firmie gdzie zaplaca to co obiecali ?

uwaga

Uwaga na tę spółkę krętaczy. Mam nadzieję, że wreszcie nadejdzie kres takim pasożytom. Moja rada - czytać opinie na forach . Ja też zaryzykowałem i wtopiłem trochę swojej pracy. Sonar to łajza jak wiele spółek

spaeacz

Właśnie się ogłasza na stoczniowcy nigdy tam nie pracowałem ale po waszych opiniach odeszła mi ochota na wyciągnięcie tył. Z kieszeni dobrze źe ludzie piszą na temat takich złodziei.

zbyszek

Szukam pracy byłem w barze na piwie przestrzegali mnie przed firmą Sonar że to oszuści cały czas szukają ludzi na stoczniowcach a po pierwszej wypłacie ludzie od nich uciekają nie liczcie na godziwe wynagrodzenie praca w akordzie i bez umów na czarno stawki od 10 do 15 zł/godzinę ale obiecują 25 a potem zawsze mówią że nie wysz liście pracują tam głównie Koreańczycy i Ukraińcy oraz Polacy ale tylko do pierwszej wypłaty

pija

Przyjąłem sie do firmy Sonar oszukali mnie obiecywali Mi 23 zl na godzine na poczatek przy rozliczeniu miesiecznym stwierdzil za jestem nowym pracoenikiem i tylko 15 zl na godzine Mi policzyl. Oszusci jakich malo. Uważajcie na nich. Zlodzieje

monter

Sonar i AKT to firmy krzak. Przestrzegam stoczniowców ,obyście potem nie żebrali o swoje ciężko zarobione pieniądze.

hohoho

Ładnie to okradać stoczniowców?Fama poszła i trudno będzie o fachowca do pracy.Uwaga bo to oszust.Szuka silnych i takich co nie umieją liczyć.Znów ma braki w ludziach bo ogłasza się na stoczniowcach.Po każdej wypłacie szuka ludzi bo na każdej wypłacie oszukuje.UWAGA NA SONAR BO TO KRĘTACZ

darek

Potwierdzam to co powyżej zapisano dodam tylko że prezes płaci połowę tego na co się z nim na początku umawiasz brak zabezpieczeń zdezelowany sprzęt którym się niebezpiecznie pracuje rusztowania sam musisz sobie postawić i nikt ci za to nie zapłaci prezes i majster udają że znają się na rysunku. Jeżeli jesteś kamikaze i uwielbiasz pracować charytatywnie to z całą pewnością zrobisz w tej firmie karierę.

marek

Firma Sonar nie płaci swoim pracownikom zatrudnia ciągle nowych pracowników , wszyscy pracują na czarno bez umów o pracę, zła atmosfera w pracy wulgarny majster krzyczący na ludzi szczególnie na Koreańczykow i Ukraińców nie polecam totalna porażka omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o P.P. "Sonar" s.c. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P. "Sonar" s.c.