AKS Sp. z o.o.

Biskupiec

Opinie o AKS Sp. z o.o.

romeik

firma realizuje przetargi inwestorskie wydaje mi się, że całkiem spokojnie można się do ncih zgłaszać z projektami z tego co widze no to cenowo też są w porządku no i jako hostessa szukają teraz ludzi do pracy, raczej głównie dziewczyny na to stanowisko.

Robert

Uwaga Firma jest nieuczciwa nie wyplaca naleznosci dla swoich podwykonawcow albo robi to z opoznieniem , oszukuja na fakturach VAT nie oplacaja po czym twierdza ze zostala oplacona a jak sie nie podoba to do Sadu a nie kazdy ma czas i pieniadze zeby sie sadzic i tak ich interes kwitnie OGOLNIE FIRMA KRZAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Wiesz jak wyglądają urlopy w firmie AKS Sp. z o.o. ? Czy ciężko jest dostać urlop? Napiszcie w komentarzach!

Zostaw opinię o AKS Sp. z o.o. - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKS Sp. z o.o.