P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat

Biskupiec

Opinie o P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat

spawacze

Szef robi z firmy (usunięte przez administratora) tyle mogę powiedzieć bo wszyscy wiedzą jak tam jest.

dlik

W poprzedniej robocie byłem na śmieciowej umowie. Zastanawiałem się czy w mojej branży jest opcja w ogóle na lepszą. W ten sposób za namową paru osób trafiłem na forum tej firmy. widzę , że istnieje taka opcja @nadik

Tokarz

Pracuję w tej firmie od dwóch lat,przeniosłem się z HALTECHU,jestem bardzo zadowolony,szef jest miły i wyrozumiały,i nikt tam nie pracuję na czarną..Wypłata jest zawsze na czas,w wakację są urlopy żeby się zregenerować...Polecam tą firmę..

PRACUJE W TRAK-MECIE JUZ 4 LATA I MAM UMOWĘ OD POCZATKU, KOLEDZY TEZ MAJĄ UMOWY, WIEC KTO TU PRACUJE NA CZARNO? KASA ZAWSZE NA CZAS I URLOP W WAKACJE

ja
@pracownik 27.10.2015 08:47

najwidoczniej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umiales

zawodowy spawacz

Nie zgadzam się z opinią "spawacza" . W uzasadnieniu mogę tylko powiedzieć ,że to co napisał jest nie prawdą . Sam byłem zainteresowany pracą w Trak Mecie i byłem na sobotnim "kastingu" który trwał ze dwie godzinki . Moje zlecone zadanie zadowoliło kierownika więc spotkałem się z szefem i dokonaliśmy ustalenia warunków pracy i płacy . Pracuję do dzisiaj i jestem zadowolony z wykonywanej pracy . Płaca na czas i co najważniejsze składki zdrowotne płacone co miesiąc. Myślę ,że pan który podpisał się jako spawacz posiada tylko uprawnienia spawalnicze ( o ile w ogóle je posiada )uzyskane za przysłowiowe masło i z tą jest problem . W tej produkcji dwie lewe ręce nie pasują ,ą produkcja jest różnorodna i ciekawa. Wiem ,że teraz maszyny które budujemy wyjeżdżają do Sri Lanki , następne też za granicę ,a tak w ogóle jak dla mnie to jest OK. Jeśli ktoś chcę pracować to praca dla niego jest , jak się trafi jakiś leser to my widzimy i nie chcemy takiego kompana do pracy . Na koniec dodam ,szkoda ,że brak jest więcej takich firm w naszym mieście.

spawacz

TAM PRACUJĄ LUDZIE NA CZARNO PRACODAWCA SŁABO PŁACI MASZYNY BEZ STOSOWNYCH CERTYFIKATÓW PŁACI NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ A DRUGA WYPŁATA W KOPERCIE ... NIEPOLECAM

sasza

CZY KTOS PRACOWAL ALBO PRAUJE W FIRMIE TRAK-MET W BISKUPCU?JAKIE WARUNKI OFERUJE PRACODAWCA?

Zostaw opinię o P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. "TRAK - MET" Zbigniew Skillandat