Raiffeisen Financial Services

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Raiffeisen Financial Services
3 1 6 1

Opinie o Raiffeisen Financial Services

Jakub

Ocena atmosfery i warunków pracy jak najbardziej negatywna. Praca w ciągłym stresie. Obiecanki kierowników o niebotycznych zarobkach są wyssane z palca. Każdy kto chwile popracuje zobaczy jakie panują tam metody. (kija i marchewki lub "hitlerowskie" jak ktoś miło nazwał). Ciągłe porównywanie z innymi pracownikami, pytania typu co 'zrobisz zęby było jeszcze lepiej.' Codzienne raportowanie tego co zrobisz i planujesz zrobić (żeby nie było wątpliwości praca TO TYPOWA AKWIZYCJA, gdzie bazę klientów przygotowujesz sobie sam), więc pytania ile telefonów i dlaczego tak mało masz zamiar wykonać są codziennością. Jeżeli chodzi o samochody firmowe... hmm są dla najlepszej osoby w zespole, musisz dodatkowo za niego płacić, a w razie kolizji jest Ci potrącane z pensji. Generalnie jedno auto na 3-4 osoby wiec, ciągłe kombinowanie „kto dzisiaj jedzie.” Ciągła inwigilacja. Obiecanki o szkoleniach, wyjazdach i „takich tam” KTÓRYCH NIGDY NIE ZOBACZYCIE (TYPOWA SPRZEDAŻÓKA). Bajki opowiadane przez mało kompetentną kadrę zarządzającą. Ludzie nastawieni wyłącznie na zysk za wszelką cenę. "zrobić plan" nie ważne jak. Manager od "niczego" powinien się wiele nauczyć, ponieważ w zupełności nie nadaje się do kierowania, motywowania i planowania czegokolwiek. No cóż taki urok korporacji, ze nieinkompetentni ludzie pracują na stanowiskach dla nich nieadekwatnych.

Zostaw opinię o Raiffeisen Financial Services - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raiffeisen Financial Services