Sors Nieruchomości Iwona Langer

Opole

Sors Nieruchomości Iwona Langer

Opinie o Sors Nieruchomości Iwona Langer

YTRL

Nie wiem czy ktoś widział ale jakś czas temu oferowana była praca w Opolu na specjalistę ds. nieruchomości. Wszystko wydaje się być ciekawe i atrakcyjne, ale na mój gust to co oni oferują to stawka prowizyjna, czyli nawet gdy siedzisz przed kompem i klepiesz jakieś oferty to dopóki nie ma efekty w postaci wyajmu/sprzedaży o jesteś zamknięty.

Zostaw opinię o Sors Nieruchomości Iwona Langer - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sors Nieruchomości Iwona Langer