Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

qwerty

mi nie mówili, że na domkach jest internet, więc by się zgadzało. @niki a co masz na myśli piszac, że nie dbają o porządek?? że niby ktoś z biura ma na domkach sprzątać?? już byle gdzie bylam i to mieszkancy maja o to dbac tak mi sie wydaje, ale moze masz inne doswiadczenia to napisz o co chodzi

niki
@qwerty

chodzi o to ze jak komus daje się domek to czysty a nie wpuszcza sie w syf ze odrzuca na samym poaczatku jak sie wejdzie... a z 2 str pracowalem tez przez inne agencje i wynajmuja sprzataczki które sprzataja domek dla nowych osob ;)

niki

w domkach nie ma internetu... a pobieraja 88 euro ... nie dbaja o porzadek

Ewelina

Mam jechać razem z koleżanką 3 stycznia, trochę się obawiamy po przeczytaniu tych komentarzy. Te osoby co pojechały w niedziele, jak jest ? jest praca?

HaGa

Duijndam to kolejne biuro które rekrutuje ludzi bez z możliwości zatrudnienia lub dadzą pracę na dwa lub trzy tygodnie i dowodzenia ją już tym biurom nie wierze oszukują jak tylko mogą porządne biura nie ogłaszają się w internecie ,albo sporadycznie bo nie potrzebują nowych osób po prostu dbają już o wykwalifikowany personel

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Henio

A myślicie, że to pewna firma? słyszałem wiele sprzecznych opinii...

Rita

Ja tez z GTV BUS

renio

Jadę przewoźnikiem GTV BUS. Wyjeżdzam z Katowic

Rita

Renio Ja jade-podaj namiary

renio

Czy ktoś jedzie w niedziele do Holandii z tej agencji na kwiaty lub warzywa?

lola
@renio

ja tez.. czym jedziecie ?

remik

Witam Jestem za Katowic , styczeń , luty mam zamiar zorganizować tam wyjazd. Szukam osoby chętnej na wspólny wyjazd. Lepiej w dwójce z kimś poznanym na miejscu , niż trafić na pijaków , nie potrafiących spuścić po sobie wody :) (usunięte przez administratora)

bono62
@remik

witam chętnie zabrałbym się z tobą do pracy w Holandii i to jak najszybciej ale chodzi mi o pracę na dłużej niestety kiepsko u mnie z angielskim chęć do pracy jest-nie piję i nie palę także jakbyś coś miał na oku to Elbląg (usunięte przez administratora)

ok

ciesz sie ze odwolali bo bys siedzial bez pracy,ludzie stamtad zjezdzaja bo nie ma pracy a wy chcecie jechac,powodzenia,przynajmniej duijndam zarobi

Beniu

Tragicznie, miałem już wyjechać ale dostałem telefon od Pani z Opola, że odwołują wyjazd... bez podania przyczyny. Czy to jest poważna firma?

Miszel

Dzisiaj rano odebrałam telefon, czy moja propozycja jest nadal aktualna, aby wyjechać. Będą dzwonić, jeśli pojawi się oferta pracy z wyjazdem w czwartek lub niedzielę, ale pracy jakoś nie ma ;D nie ogarniam już o co im na prawdę chodzi. Dwa tygodnie byłabym już na cebulkach... Czy do kogoś też jeszcze dzisiaj dzwonili?

Miki
@Miszel

tak .. do mnie tez

prl

Cieszymy się, ojjj cieszymy, że super agencja Duijdujpolaka odwołuje i przekłada wyjazd do Nl!

paulina
@prl

Cieszymy się:)

jjjjj

LUDZIE! WY sie cieszcie,ze przekładają,albo odwołuja,bo inna Agencja np OTTO Was wezmie,a pozniej 1 dzien w tyg pracujecie. Wiec lepiej nie jechac wcale. Byłam w Duijdamie i jak nie ma pracy to mowia jezdzie do Pl,a w OTTO mowia jest praca,haha tylko dla kogo??? Bo wiekszosc siedzi na flexpolu,a ogłoszeia wystawiaja i ludzie przyjezdzaja co weekend nowi.

paulina

Cos mi sie wydaje ze wog,oel nie ma pracy w tym duijndamie skoro tam odwoluja nam terminy wyjazdu

fffffddd

ooo tak,tak kapusta :)

p

Ale głupoty wypisujecie. Przecież oni cały czas rekrutują na te cebulki.

Cosmo
@p

Może i rekrutują po to by mieć chętnych w bazie. Telefon z biura rozwiał jednak wszelkie wątpliwości odnośnie wyjazdu w tym roku na cebulki. Możliwe, że chodzi o brak pracy w okolicach Wateringen czyli tam, gdzie miały jechać osoby z 1.12., a którym z powodu braku pracy przesunięto wyjazd na okolice 13, 14.12. Informacja z biura była konkretna i potwierdzona, dlatego nie posądzaj nas o wypisywanie bzdur.

p
@Cosmo

Ok, jak tak.

dajdam

cały czas pisałam jaka jest prawda to nikt mi nie wierzyl,dobrze ze chociaz odwolali te wyjazdy bo i tak dosc juz ludzi siedzi na domkach bez pracy albo pracuja 2 dni w tygodniu (wiem bo utrzymuje kontakt z ludzmi z duijndamu). ja bede wyjezdzac w lutym i zastanawiam sie nad (usunięte przez administratora) . po swoich doswiadczeniach i doswiadczeniach wszystkich znajomych w holandii i po przesledzeniu wszystkich opinii i informacji wybralam tylko te dwie agencje. zobaczymy

ana
@dajdam

jakie agencje?

Cosmo
@dajdam

To nie jest tak, że nikt Ci nie wierzył. Mi Twoje komentarze pomogły, bo dzięki temu nie napaliłam się na wyjazd tylko podeszłam do sprawy z cieniem podejrzliwości. Zainteresowałam się bardziej i zadbałam o alternatywę. Dzięki. A możliwe, że dzięki Twojej przestrodze na niedzieli biuro podeszło rzetelniej do sprawy, informując o braku pracy potencjalnych wyjeżdżających.

karolllek

mi też powiedzieli ze poki co nie maja wyjazdu, ale wole to niz jechac tam i siedziec. chociaz powiedzieli jaka prawda, co sie nie zdarza czesto wsrod agencji. juz tak pojechalem przez inna agencje i siedzialem na domku. trudno znajde cos po swietach

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works