Opinie o Contactis Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Contactis Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Contactis Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contactis Group Sp. z o.o. w Kraków

Czy Contactis Group Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Z tego, co wiem w zeszłym miesiącu większość dostała wypłatę tydzień przed czasem ;)

Rafal

Chcialbym z tego miejsca podziekowac swoim pracownikom, dzieki Wam karp smakuje lepiej niz kiedykolwiek wczesniej. Wesolych Swiat! :)

Zadwolony pracownik

Witam, Totalnie nie rozumiem tej fali negatywnych komentarzy tutaj. Firma prosperuje bardzo dobrze, pracownicy są traktowani jak złote jajka. Projekt jest super ciekawy i pełen wyzwań. Wszelkie pomówienia na temat nie wypłacanych wynagordzeń są nieprawdziwe. Firma dotrzymuje wszelkich terminów płatności.

Ekskontraktor
@Zadwolony pracownik

Ciekawy dobór słów. Skupiasz się na "pracownikach" których jest mniejszość. Natomiast znacząca większość osób jest na kontraktach B2B czyli formalnie pracownikami nie są i formowanie nie ma czegoś takiego jak "zaległe wynagrodzenia" za to są nieopłacone faktury, sam takie mam mimo że współpraca już dawno się zakończyła.

Zniesmaczony
@Zadwolony pracownik

Na jakiej podstawie wypowiadasz się w imieniu wszystkich? Skąd wiesz jak wyglądała współpraca firmy z innymi ludźmi, których być może nawet nie znasz?

Bartek

Nie polecam, zupełnie nieprofesjonalna rekrutacja. Kolejny mały, polski startup, w którym będziesz siedział po godzinach. Sporo ludzi ukraińskiego pochodzenia.

apococito
@Bartek

Nie każdy kto zna rosyjski to Ukrainiec i trochę nie trafiłeś, to raz, a dwa, co niby ta informacja ma wnosić do tematu?

@Bartek

1) Akurat nie z Ukrainy 2) I co to ma do rzeczy? Firma ma swoje wady i zalety, pochodzenie niektórych pracownic pracownic nie ma tutaj nic do rzeczy. Dużo więcej mówi ten komentarz o tobie niż o firmie.

Tak wiem, mnie też to dotyczy. Chodzi mi w tym wątku o to że narodowość nie ma tutaj nic do rzeczy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Contactis Group Sp. z o.o..

Kolega Rafala

Nie od roku, juz prawie 2 lata

Ekskontraktor

Plusy: - fantastyczna atmosfera - cudowni ludzie - ciekawe projekty Minusy: - faktury opłacane w rytmie kwartalnym lub rzadziej Reasumując: jeżeli macie oszczędności i/lub drugie źródło utrzymania - bardzo polecam. Uwaga do administracji gowork.pl: zostawiliście sobie furtkę w regulaminie że możecie usuwać opinie naruszające prawo, a więc jeśli ktoś napisze "firma xyz zalega z wypłatami" możecie to usunąć bo jest to potencjalnie pomówienie tzn. oskarżenie o przestępstwo (naruszenie praw pracowniczych). Z tym że jeżeli ktoś pracuje na na mocy kontraktu B2B to nie ma pensji tylko wystawia faktury, nieopłacona faktura nie jest w Polsce (niestety!) przestępstwem a więc stwierdzenie "xyz" nie płaci faktur w terminie nie jest pomówieniem i takiej opinii nie możecie kasować w myśl Waszego własnego regulaminu. Pozdrawiam.

Zbyszek
@Ekskontraktor

Faktury najczęściej nie opłacane wcale. Większość byłbych pracowników wytoczyła już sprawy sądowe.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Contactis Group Sp. z o.o.?

Jest oczywiście uzależniona od stanowiska. W ogłoszeniach o pracę są podane widełki.

Podstawą działania wynagrodzeń w Contactis jest nie wypłacanie ich pracownikom.

Podstawa jest taka że pierwszą może dostaniesz, (usunięte przez administratora)

Bez hajsu

No tak kasa na usuwanie opini na gowork jest, ale dla pracowników już nie ma.

ByloMinelo

Szanowni Państwo, drodzy czytelnicy opinii na GoWorku, pragnę podzielić się paroma krytycznymi słowami o firmie ode mnie. (usunięte przez administratora)Mimo że praca w tej firmie była ciekawa, to najgorszemu wrogowi nie życzę znaleźć się w tak nieprzyjemnej sytuacji finansowej. Ponadto mam wrażenie że firma ma pieniądze, żeby płacić za usuwanie nieprzychylnych komentarzy na niniejszej stronie, mimo że nie ma rzekomo środków na wypłaty dla pracowników. Będę szczerze zdziwiona jeśli moja opinia wytrzyma tutaj dłużej niż 48 godzin.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Contactis Group Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od stanowiska, na które się rekrutuje, więc ciężko stwierdzić. Obecnie jest to dosyć uproszczone przez epidemię.

Jak długo trwa proces awansu w Contactis Group Sp. z o.o.?

Węgosław

Trudno powiedzieć, bo nie ma żadnych przewidzianych ścieżek awansu. Ale na wypłaty czeka się wiele miesięcy

Węgosław

Firmie należy się ogromna pochwała za przygotowanie do obecnej sytuacji epidemicznej. Pracownicy nie otrzymują wypłat od 4-6 miesięcy, więc nie muszą teraz obawiać się nagłej utraty środków do życia :)

Wanda

Mam pytanie odnośnie wymogów w Contactis. Trzeba znać język angielski, żeby móc tam pracować? Jeśli tak, to w jakim stopniu?

@Wanda

Angielski w stopniu komunikatywnym jest wystarczający. Bardziej przydaje się biernie niż czynnie.

Czy można w Contactis Group Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Wanda

Śmiem twierdzić, że nie o takie dodatki chodziło w tym pytaniu. Ale przy okazji dowiedziałam się od Ciebie, że w Contactis jest problem z terminowym wypłacaniem pensji. Możesz mi jeszcze powiedzieć, jak duże są to opóźnienia?

Kontraktor
@Wanda

Nie rozumiem dlaczego moderacja kasuje merytorycznie poprawne odpowiedzi. W moim przypadku zaległości to faktury za 5 ostatnich miesięcy. Wielu pracowników wypowiedziało im umowę, czekają za zaległe płatności pracując już gdzie indziej. W biurze na kilka miesięcy pojawił się też software house, zrobił pół produktu i się zwinął - powód tradycyjnie - brak płatności za faktury.

A
@Kontraktor

Dokładnie, moja wypowiedź o zaleganiu płatności też została usunięta bezpodstawnie.

Marek P.
@Wanda

Wielomiesięczne. Od miesiąca-dwóch do nawet roku w przypadku niektórych pracowników.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Contactis Group Sp. z o.o.?

3 msc zwykle

@pracownik

O ile po 3 miesiącach nadal będziesz zainteresowany wolontariatem

Wanda

A czy tego typu sytuacje związane z opóźnieniami w wynagradzaniu pracowników odbywają się często, czy tylko od czasu do czasu? Lub może była to odosobniona sytuacja, która już się nie powtórzyła?

@Wanda

To w Anymind standard. Nie wiem jak chcą zdobyć użytkowników. Wiedzą powinni dzielić się profesjonaliści, a tacy bez problemu tu wejdą, rzucą okiem, wyjdą i za 5 minut zapomną o tej wydmuszce. Mimo wszystko podziwiać można za upór. (usunięte przez administratora)

operator żurawia udt

Co tu można napisać, skoro chyba wszystko już zostało powiedziane.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

@operator żurawia udt

Twoje myślenie jest chyba zbyt jednostronne, ponieważ właśnie nie wszystko zostało tu powiedziane. Dlatego bardzo bym Cię prosiła, jeśli jesteś pracownikiem Contactis Group, o wyrażenie opinii na temat warunków zatrudnienia, jakie się tam obecnie zapewnia pracownikom. Wiem, iż Contactis Group jest grupą kapitałową kilku firm tworzących komplementarne rozwiązania w obszarze ICT. W trakcie dotychczasowej działalności wdrożyli ponad sto różnych rozwiązań z obszaru contact center dla największych firm z regionu CEE sektora finansowego, bankowego, administracji publicznej, telekomunikacji i innych. Powiedz zatem, bo to interesujące, czy taka firma zatrudnia osoby bez doświadczenia w tożsamej branży, czy jednak ceni je sobie i stawia na właśnie takich pracowników?

@Kamila

Kamilo - operator dobrze napisał wszystko zostało powiedziane. Jeżeli firma nie ma pieniędzy, to może robić projekty dla samego papieża Franciszka, ale na końcu albo nie zapłaci faktur albo ZUS-u albo wypłat - o tym są cenzurowane przez GoWork posty. W świetle tego kogo ma zatrudniać? Wiadomo - każdego kogo da się omamić i kto nie uczy się na cudzych błędach, także juniorów. Nie rozumiem co ma do tego ilość zrealizowanych projektów? Na przykładzie ogólnie znanym - Matras sprzedał tysiące książek, a na końcu i tak pozbierali zamówienia i pieniądze od ludzi wiedząc, że nie wyślą im towaru - na tym etapie jest obecnie ta firma.

@Simon

To co piszesz sugeruje, że obecna sytuacja w Contactis Group Sp. z o.o. jest niepokojąca. Nic się nie zmieniło w tej kwestii? Na ich stronie można wręcz przebierać w ofertach pracy: https://contactis.pl/jobs .

Kamila

Widzę, że problemy finansowe firmy nadal nie zostały do końca rozwiązane. Czy firmie udało się wypłacić przynajmniej część wynagrodzeń i faktur z którymi zalegała? Jak wygląda sytuacja z opłacaniem składek ZUS pracownikom?

unpaid_invoice

(usunięte przez administratora) minął ponad rok, odradzam jakąkolwiek współpracę Unpaid invoice from over a year ago, I wouldn't recommend doing any business with this entity

też czekamy
@unpaid_invoice

to u nas dopiero 102 dni po terminie, ale przecież "zaraz" będzie

Niezadowlony

Niestety nie mogę polecić współpracy z tą firmą - ponieważ jest niewypłacalna. Termin opóźnienia naszej FV już dawno przekroczył 100 dni. Cały luty byliśmy wodzeni za noc i informowani, że pieniądze będą 10-tego, dziś, w przyszłym tygodniu itd. Nie świadczy to dobrze jak ktoś zamawia usługi na które go nie stać. Przestrzegam przed współpracą z nimi innych dostawców, klientów, potencjalnych pracowników i inwestorów - u nas kończy się składaniem sprawy w sądzie.

Czy to prawda, że Contactis notorycznie nie opłaca pracownikom ZUSu?

kamil
@Zainteresowany

nie wiem, czy pracownikom nie opłacają ZUS, ale nie płacą kontrahentom faktur

Zostaw merytoryczną opinię o Contactis Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Contactis Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contactis Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contactis Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Contactis Group Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Dolnych Młynów 3 lok. 1
    31-124 Kraków

Contactis Group Sp. z o.o.