Contactis Group Sp. z o.o.

Opinie o Contactis Group Sp. z o.o.

Można oszczędzić sobie czytania takich "odważnych" komentarzy jeśli nie masz odwagi się podpisać. Akurat pracuje, płacą mi za to i nie mam na co narzekać :) jasne, czasem są jakieś opóźnienia, ale komunikacja jest w tym zakresie i nie są to duże opóżnienia.

Mieczysław

Pracujesz tam jeszcze? Bo zastanawiam się, czy próbować się tam dostać do roboty. Co jeszcze warto wiedzieć, zanim się podejmie tam pracę? Jak tu z rozwojem wygląda sprawa?

Bożena

A można liczyć na jakąkolwiek pomoc przełożonego? Co to znaczy, że nieinformowany odnośnie wypłat bo nie rozumiem? Powiesz jakieś rzeczy na plus w tej pracy?

byly pracownik
@Bożena

To znaczy, że nie ma żadnej komunikacji ze strony przełożonego. Nie przedstawi swoim pracownikom jak wygląda sytuacja. Po prostu nie dostajesz wypłaty. A na wiadomości nie odpisuje. Więc pracujesz, nie dostajesz wypłaty i nie możesz się dowiedzieć niczego.

Bożena
@pracownik

Odnośnie tego tematu zdania są podzielone. Jesteś informowany na bieżąco o opóźnieniach w wynagrodzeniu, jeśli tak to ile najdłużej czekałeś za kasą? Jak jesteś zadowolony to pochwal się ile zarabiasz, bo mnie bardzo zaciekawiłeś.

ekskontraktor
@Bożena

Nie, zdania nie są podzielone. Z jednej strony są zdania "contactis zalega" a z drugiej strony osoby (osoba?) typu Bożena/Lidka/Dorota/Ewelina które od razu pytają na przykład Ojej, na pewno?, wszystkie?, zawsze?, próbowaliście coś z tym robić?, co masz na myśli?, a często tak się zdarza? i tak dalej. Nie ma podzielonych zdań, jest dość ordynarnie kreowane wrażenie że zdania są podzielone/

Sara
@pracownik

Nie duże opóźnienia to jakie? Dzień? Tydzień? Sporo tu było wcześniej komentarzy jakoby firma ogólnie zalegała z płatnościami. Szukam czegoś stabilnego i fajnie jakbyś dał znać.

@Sara

Opóźnienia wypłat wynagrodzeń i faktur sięgają kilku lat wstecz. Jeśli szukasz czegoś stabilnego to szukaj dalej.

Mała
@były pracownik

No ale to jak ludzie funkcjonują, jeśli im nie płacą faktycznie tyle, za darmo pracują? Ciężko mi sobie to wyobrazić. Czy może status firmy się jakoś zmienił?

normalnie
@Mała

Normalnie: jedni mają małżonków, którzy pracują gdzie indzie, innym rodzice pomagają, inni mają oszczędności, a jeszcze inni mają drugą pracę po godzinach. Firma płaci czasami, opóźnienia w wypłatach są notoryczne, dotyczą praktycznie całego zespołu.

@normalnie

Czy coś się może poprawiło pod względem terminowości wynagrodzeń od ostatniego wpisu? Bo wygląda trochę, jakby temat przycichł. Może firma trochę nadrobiła zaległości?

Czy firma Contactis Group Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Były pracownik Nowy wpis

Polecam zapoznanie się z innymi zamieszczonymi opiniami. Opóźnienia wypłat lub ich części sięgają kilku miesięcy, a czasami lat wstecz. Wypłaty, jeśli już przychodzą po długim opóźnieniu, to w mniejszych kwotach niż powinny, przełożeni mamią ludzi obietnicami, że pieniądze będą jutro/za tydzień/za dwa. Od lat nic się w tej kwestii nie zmienia. :)

Aaa Nowy wpis

I ludzie mimo wszystko tutaj chcą pracować? Chociaż o ewentualnym opóźnieniu jest jakaś informacja wcześniej? Wyplata chociaż jest taka, że warto na nią czekać?

bbb Nowy wpis
@Aaa

Czy ludzie chcą pracować? Ciężko na to odpowiedzieć - więcej osób odchodzi niż przychodzi, a ci co przychodzą jeśli nie zajrzeli tutaj na goworka nie wiedzą przed dołączeniem do zespołu o sytuacji, ewentualnie jak kandydat się dopytuje to na rozmowie rekrutacyjnej słyszy coś w stylu "zdarzają się problemy czasami, ale zaraz ich nie będzie". Jeśli chodzi o to czy "chcą pracować" - morale w firmie jest niskie, a praca w Lekcie jest w specyficznej technologii, i nie jest łatwo znaleźć podobną pracę gdzie indziej, szczególnie na dzisiejszym rynku pracy; jakby były oferty pracy w innej firmie w podobnej technologii to ludzie masowo by przeszli gdzie indziej i tyle. Informacji o opóźnieniach w wypłatach zazwyczaj jeśli w ogóle ktoś się tłumaczy to są po, a nie przed faktem.

Firma nie wypłaca wynagrodzeń. Opóźnienia sięgają wielu miesięcy, a nawet lat wstecz.

ekskontraktor

Administracji portalu gowork przypominam że wypowiedzi o tym że grupa Contactis nie opłaca faktur podwykonawcom/partnerom/kontraktorom nie możecie kasować w myśl Waszego regulaminu. Trochę to słabe że naginacie swoje własne zasady... Moja opinia o grupie Contactis jest taka że nadal zalega faktury mimo że współpraca zakończyła się dawno temu. Należności nie udało się odzyskać dwóm różnym firmom windykacyjnym. Ja osobiście olałem temat i nie chce mi się szarpać, ale innych przestrzegam. jeśli już musicie z grupą współpracować koniecznie bierzcie UoP.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Contactis Group Sp. z o.o..

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Contactis Group Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ON

Nadgodziny ustala się z przełożonym przed ich podjęciem oraz to, czy ktoś woli dostać pieniądze czy odebrać je.

Mieczysław

Od czego to zależy w której z opisanych przez Ciebie grup trafi nowy pracownik, przypadek, czy jak? Co do UoP, to tylko taka forma współpracy mnie interesuje. Zapytam też, jakiej kwoty można się spodziewać, warto Twoim zdaniem pytać tu o robotę?

@Mieczysław

W ogłoszeniu zwykle podawane są widełki, a zarobki są oczywiście różne na różnych stanowiskach.

Antoni

Praca w Lekcie była dla mnie bardzo interesującym doświadczeniem, zwłaszcza dzięki fajnym ludziom w zespole. Niestety, nie mogę powiedzieć tego samego o organizacji pracy w firmie. Ciągłe, wielomiesięczne i powtarzające się problemy z wypłatami pensji na czas były dużym problemem, który mocno obniżał morale w zespole. Słaba komunikacja od kierownictwa do ludzi w teamie również była problemem, szczególnie jeśli chodzi o płatności wynagrodzeń i o to, w jakim kierunku idzie firma. Brak transparentności i brak informacji zwrotnej były frustrujące i nie budowały zaufania do firmy. Dodatkowo, było widoczne dzielenie zespołów w firmie na lepsze i gorsze, co było szczególnie dotkliwe dla osób pracujących w "gorszych" zespołach, które notorycznie nie miały wypłacanych pensji na czas. To nie fair wobec pracowników i nie służy budowaniu dobrej atmosfery w pracy. Poza stanowiskami juniorskimi, ścieżka kariery w tej firmie była bardzo ograniczona, co było kolejnym rozczarowaniem. Ogólnie rzecz biorąc, praca w tej firmie była dla mnie mieszanym doświadczeniem, z jednej strony fajni ludzie w zespole, ciekawa technologia, a z drugiej strony wiele problemów związanych z organizacją pracy i brakiem możliwości rozwoju.

Danuta
@Antoni

Na jakiej podstawie zespoły były dzielone na lepsze i gorsze? Jak długie były te opóźnienia wypłat, tak się działo w każdym miesiącu?

Bot

@pracownik Naprawdę myślisz, że nie jesteś anonimowy, tylko dlatego, że masz nick "pracownik"?? To zabawne - podstawiony anonimowy pracownik lub właściciel spółki, który krytykuje za anonimowość innych faktycznie odważnych, również anonimowych, ale piszących prawdę!!! Absurd sięgnął ZENITU!!! Jeżeli masz na tyle odwagi, podpisz się "pracowniku" swoim imieniem!! Zamieszczone opinie o dużych opóźnieniach w wypłatach wynagrodzeń lub ich braku są niestety prawdziwe!!! Jeżeli ktoś tutaj podważa ten oczywisty fakt musi być po prostu podstawiony!!

Tremendous

Ktoś się teraz orientuje jaki to wygląda w lekta? Wypłaty są na czas dla pracowników?

MickeyMouse
@Tremendous

Wygląda źle, nic nie jest czas, a i zaległe zobowiązania trudno wyegzekwować.

@MickeyMouse

Jakie zaległe zobowiązania masz w tym momencie na myśli? wcześniej pisali jeszcze, że za nadgodziny także normalnie się rozliczają, więc czemu miałby być jakiś problem teraz?

ehhhhhh
@Lidia

"Lidia" masz kilkanaście postów niżej o tym że w grupie wynagrodzenia są nieterminowe, sama niektóre te wpisy komentowałaś to nie czaruj teraz "jakie zobowiązanie masz na myśli". Wygląda jakbyś miała pracę "zmiękczać" te wpisy których się nie udało usunąć...

Na jakie wsparcie w Contactis Group Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

pompon

tak są przestrzegane

Jakie godziny pracy obowiązują w Contactis Group Sp. z o.o.?

hehe

bezpłatne

@hehe

No zabawne...A żart ma poważnie uzasadnienie czy trollujesz?

@hehe

Bardzo dużo tych bezpłatnych nadgodzin w skali miesiąca? Nie ma chociaż wolnych dni do odebrania za te nadgodziny?

@Monika

Ludzie zwykle odbierają nadgodziny, przynajmniej zespół, w którym pracuje.

Lidia

Czyli zazwyczaj aż tak dużo to ich nie ma? Bo gdyby tak każdy odbierał to pewnie z samą pracą mieliby jeszcze tu problem. Te finanse martwią, nie ma perspektyw na poprawę?

Lidia

A wiesz w sumie jak tam konkretnie jest, że taką alternatywę proponujesz? Bo ciekawa jestem rzetelnego porównania

Ewelina

Serio są aż tak duże opóźnienia? Z czego wynikają?

@Ewelina

Nie pamietam, kiedy ostatnio były jakiekolwiek opóźnienia w wypłatach. Może dwa lata temu były ostatnie.

lekta

No to wychodzi na to, że masz bardzo słabą pamięć bo opóźnienia nadal są i ludziom zalegają za kilka miesięcy.

@lekta

A może opóźnienia zależą od stanowiska skoro macie odmienne zdania? Pytaliście innych jak mają?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Contactis Group Sp. z o.o.?

Atmosfera jest bardzo sprzyjająca pracy i myśleniu. Nie ma nadmiernego nadzoru, więc odpowiedzialność spada na nas wszystkich, ciągle mamy nowe wyzwania i nie nudzimy się, dużo decyzji zależy od nas samych, i spełniamy w tym. Między pracownikami zwykle są relacje koleżeńskie (trochę przypomina czasy studenckie). Spotykamy się czasem po pracy - posiedzieć gdzieś razem, czasem film, czasem gry, czasem spacer. Moim zdaniem atmosfera, a właściwie ludzie, to jeden z największych plusów tej firmy.

Krystyna

O mega, że nie ma nadmiernego nadzoru, bo ja w sumie to sobie cenię. Atmosfera też mega ważna. A jak zarobki?

@Krystyna

Zawsze podajemy widełki w ogłoszeniach. Ciężko obiektywnie ocenić, bo wiele zależy od stanowiska. Ja nie narzekam.

Ewelina

No to fajnie :) A macie tylko podstawy czy jakieś premie też są?

Czy Contactis Group Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Oczywiście, możliwość UoP, B2B albo umowa zlecenie ;)

Wałbrzych

Zatrudnia i nie ma żadnych problemów z dostosowaniem grafiku do planu zajęć. To duży plus.

Firma ciekawa, pieniędzy brak

Z pozycji technicznej firma robi ciekawe rzeczy, można się rozwijać, jest płaska struktura, bardzo duzi polscy klienci. Do tego ekipa jest bardzo otwarta i miło się spędza z nimi czas. Jest duża otwartość na wegetarian/wegan, osoby (usunięte przez administratora) Z minusów to nieterminowe wypłaty niezależnie od rodzaju umowy. Zapłacone będzie zawsze (dopóki pracujecie), ale trzeba być gotowym na nawet 5 miesięczne przerwy w wypłatach. Są pogłoski że teraz sytuacja finansowa się trochę poprawiła ale to ktoś musi potwierdzić z pracowników, bo za moich czasów było z tym cienko.

Tetris
@Firma ciekawa, pieniędzy brak

A jeszcze do minusów, to sytuacja jest zawsze przedstawiana że kasa będzie, będzie dobrze i wszystko będzie super. Niestety sytuacja z opóźnionymi wypłatami od miesiąca do wielu, powtarza się stale od paru lat. Więc zapewnienia są jawnym (usunięte przez administratora)pracowników.

Czy Contactis Group Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Za co?

Nie, ale trudno mówić o szkoleniach kiedy wypłaty są opóźnione.

Bartosz Lisowski

Też polecam Wojtka

Byli pracownicy czekają już 2 lata i słyszą ciągle te same wymówki. Jedyna słuszna droga to droga sądowa.

hehe

kilka miesięcy? ja czekam już kilka lat

RyżyLis

Firma nadal nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń w terminie. Niektórzy w lipcu otrzymali dopiero wynagrodzenia za kwiecień, inni nadal czekają. Mowa o osobach zatrudnionych w ramach umowy o pracę.

@RyżyLis

Potwierdzam, ja wciąż nie otrzymałem wynagrodzenia z roku 2019.

Jaka umowa obowiązuje w Contactis Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

JackWeak

Realnie powinna być to umowa o wolontariat

Zostaw merytoryczną opinię o Contactis Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Contactis Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contactis Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contactis Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Contactis Group Sp. z o.o.