ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej
6 1 6 1

Opinie o ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej

Beata

W ostatnim czasie byłam po raz pierwszy w gabinecie u Pani Kasi i muszę powiedzieć, że byłam pod wrażeniem atmosfery i jakości obsługi. Robiłam depilację, złuszczanie kwasem, masaż. Pomimo, iż nie zamierzałam wykonywać kolejnych zabiegów na przesuszoną skórę to jednak fachowość obsługi w gabinecie Orchidea zachęciły mnie do kolejnych wizyt. Gabinet jest bardzo czysty, schludny, ładnie urządzony. Miałam wrażenie, że jestem z wizytą u najlepszej przyjaciółki. Polecam wszystkim zabieganym kobietom wpaść na ul. Ogrodową choćby na mały zabieg. Poczujecie się naprawdę lepiej. Beata.

Zostaw opinię o ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej