ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej

Opinie o ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej

Beata

W ostatnim czasie byłam po raz pierwszy w gabinecie u Pani Kasi i muszę powiedzieć, że byłam pod wrażeniem atmosfery i jakości obsługi. Robiłam depilację, złuszczanie kwasem, masaż. Pomimo, iż nie zamierzałam wykonywać kolejnych zabiegów na przesuszoną skórę to jednak fachowość obsługi w gabinecie Orchidea zachęciły mnie do kolejnych wizyt. Gabinet jest bardzo czysty, schludny, ładnie urządzony. Miałam wrażenie, że jestem z wizytą u najlepszej przyjaciółki. Polecam wszystkim zabieganym kobietom wpaść na ul. Ogrodową choćby na mały zabieg. Poczujecie się naprawdę lepiej. Beata.

Zostaw opinię o ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORCHIDEA - Gabinet Kosmetologii Medycznej