Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

Witam, ma ktoś informacje odnoście pracy w oddziale w Inowrocławiu?

Anonimowy
@Zainteresowany

Można zadzwonić na infolinię 600400378 albo wejść na kariera-provident.pl i zaaplikować

@Zainteresowany

Swego czasu jeden z najlepszych oddziałów w Polsce.

Helena

Też chciałabym się nieco dowiedzieć o pracy w Provident. Doprecyzujecie, na jakich stanowiskach pracujecie u nich? I jak oceniacie możliwości finansowe?

Aaa

Dobre korpo. Socjal jest, warunki pracy super. Zobaczymy jak w 2020 będzie wyglądać sytuacja tej firmy. Nie wygląda to optymistycznie...

bylyprac

Jak rozpoczynałem pracę w 2006 firma była w fazie rozwoju. W 2012 osiągnęła maksymalną liczbę klientów okolicy 800tys. i jak się okazało był to ostatni rok rozwoju firmy. W danej chwili firma ma ich o ponad połowę mniej. Teren się kurczy, a wiem że na początku 2020 szykują się zwolnienia w biurze głównym. Jeśli nastawiasz się na karierę i wiesz co to jest "klimat korporacyjny" ( :) ) to jest to firma godna polecenia (HO jest naprawdę super - dobra kawa, piłkarzyki, ping-pong, prysznic). Ja wytrzymałem ponad 10 lat i wiem, że w korporacji nigdy już nie wyląduję. Najlepszą dla mnie opcją jest firma 100 osobowa, gdzie każdego znasz i wiesz za co jest odpowiedzialny, po postu nie ma "przypadkowych" osób...

Helena

Jestem zainteresowana praca na stanowisku- Asystent zespołu wsparcia windykacji. Wymagania nie są wygórowane, więc mam pytanie jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

pyt

Czy w dziale windykacji premie są realne do osiągnięcia dla większości ? Na jakie kwoty można liczyć oprócz podstawy ? Czy biuro cc w Warszawie z Jerozolimskich wkrótce ma zmienić siedzibę ?

Ryszard

Mylisz się, każdy ma prawo zostawić tu swoją opinię bez względu na jej wydźwięk. Jeśli komentarz jest obiektywny i napisany konstruktywnie wnosi nowe informacje o firmie, tak potrzebne na forum. Może też napiszesz jak Ci się pracuje w firmie?

Jeleń

Najbardziej zabawne jest to, że osoby na stanowiskach menadżerskich nie mają wyższego wykształcenia :), a kto wie może nawet matury hehehhe! A są mądrzejsze niż ustawa przewiduje!Osobiście nie mam szacunku do takich osób i nie chodzi mi o wykształcenie tylko o całokształt!

Ula
@Jeleń

Znam ludzi którzy są po studiach a nie wiedzą kiedy był stan wojenny

Ula
@Ula

Haha;)

123.

Jakimi samochodami jeżdżą kierownicy?

Grażyna
@123.

Widzę, że masz duże ambicje i chcesz objąć stanowisko kierownicze w firmie Provident Polska - to oczywiście bardzo dobrze. Niestety, nie wiem, na jakie auto będziesz mógł tam liczyć, ale jest to na tyle często uczęszczany wątek, że na pewno zaraz ktoś Ci odpowie. Provident aktualnie potrzebuje Kierownika Terenowego ds. Odzyskiwania Należności oraz Kierownika ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem. Na które z tych stanowisk chciałbyś właściwie aplikować?

XXX
@123.

Toyota Yaris lib Skoda Fabia (do wyboru)

XXX
@Grażyna

oba ogłoszenia są już nie aktualne i obsadzone. Te stanowiska są poszukiwane i nie ma ich zbyt często w ofercie. Ludzie trzymają się Providenta bo to dobry pracodawca

Kolorowa

Pracuje w Provident pół roku jako DK. To jest moja dodatkowa praca, bardzo mi się podoba, kontakt z ludźmi, luźne godziny pracy no i wypłata co tydzien niezła, najwięcej 1400 zł. Więc nie mam na co narzekać. Jestem jak najbardziej zadowolona!

Roman
@Kolorowa

Jakie są Twoje obowiązki? 1400 tygodniówki jako praca dodatkowa to dobre warunki finansowe, co składa się na tę wypłatę? Jest jakaś podstawa czy zarobki są uzależnione tylko od Twoich wyników? Napisz proszę coś więcej na ten temat, będę wdzięczny.

Mark113

Witam dwa lata temu wzięłam pożyczkę na 300 zł miałam problem ze spłata, bardzo bym chciała pracować jako doradca terenowy. Wzięłam kolejna aby ją spłacić i odbudować swoją historie. Czy jak splace ta pożyczkę mam szansę na pracę w providencie? POZDRAWIAM

Patrycja
@Mark113

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w firmie, czy złożyłaś już swoje CV? A może nadal się wahasz? Twoje pytanie dotyczy indywidualnej sytuacji i użytkownicy mogą nie być w stanie Ci na nie odpowiedzieć. Może warto zapytać o tę kwestię bezpośrednio w Providencie?

rekruter
@Mark113

Jeśli nadal chcesz tam pracować, proszę- podeślij mi swoje CV na e-mail: anna@talentselect.pl z dopiskiem provident :)

Marlena
@rekruter

Wysłałam cv

@Mark113

Jak spłacisz to tak masz opcje tam pracować :)

Mick
@Mark113

hahahaha praca w tym (usunięte przez administratora) ??? to chba jakiś żart ;))))

@Mick

Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Provident Polska? W ostatnim czasie nikt nie wypowiada się na ten temat, dlatego może Ty mógłbyś coś napisać? Rzetelne i potwierdzone informacje będą na pewno pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie.

Dk12lat

Pisz pisz bo malo nd same straty -100kl o jej pomocy bo nas zwolnia i kto bedzie bral nasze premie !!!!!!!!!

Kangur
@Mark113

Żeby podjąć współpracę z providentem nie możesz mieć tylko zaległości, pożyczkę możesz mieć jak najbardziej aktywną

Pracuś

Kierownik Terenowy ds odzyskania należności. Czy ktos moze sie wypowiedziec jak to wyglada w Providencie? Jakie warunki?

@Pracuś

Masz rację, pracodawca obecnie szuka osób na to stanowisko w różnych lokalizacjach. Musisz mieć minimum rok doświadczenia w obszarze windykacji w sektorze usługowym lub finansowym. Provident oferuje szkolenia wdrożeniowe, elastyczny czas pracy, oraz bonusy i pakiet socjalny. Jeśli zdecydujesz się na złożenie CV napisz jak przebiegała rekrutacja i czy udało Ci się zdobyć zatrudnienie?

Alek
@Mirosław

Ja się zwolniła bo nie dałam rady, pożyczki dla osób, które i tak nie dadzą rady ich spłacić i wpadają w długi, a potem windykacja.

@Alek

Rozumiem, że to nie praca dla każdego. Trzeba mieć zdolności interpersonalne i dużo cierpliwości. Czy od ilości zawartych pożyczek miałaś premie lub prowizję. A inne pozapłacowe dodatki także Cię obowiązywały? Fajnie byłoby gdybyś dodała więcej szczegółów o zatrudnieniu w Provident.

Marzena

Czy dobrze rozumiem, że piszesz to jako pracownik firmy Provident? Wyrażasz się na publicznym forum, więc wszystkie informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe i potwierdzone. Inaczej możesz ponieść konsekwencje za fałszywe oskarżanie.

TylkoTU

Mam zapytanie jakie auta oferowane są na stanowisku Kierownik Terenowy ds Odzyskiwania Należności ?

dk gdańsk

A u nas w Gdańsku u jednej tzw. kerowniczki to można pisać fałszywe umowy I dalej pracować. Od jakiegoś czasu cały ten oddział zrobił się jakiś szemrany z dziwnymi układami gdzie są równi I równiejsi!

Prawda

Korporacja w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Felietonista

PROVIDENCIE ile jeszcze pociągniesz w Polsce -bo czuć już ,że się psujesz od środka.

Konkurent
@Felietonista

Im szybciej, tym lepiej :)

vc
@Konkurent

hahah

Zmija

Dobre pytanie.

PiotrusPan
@Felietonista

Szykują się duże cięcia na początku 2020. (usunięte przez administratora)Firma 8 lat temu osiągnęła maksymalną liczbę klientów ok 800 tys. Teraz jest ich o ponad połowę mniej. Błędem tej firmy jest brak inwestycji w najnowsze systemy informatyczne, które by usprawniły system pożyczkowy. Każdy system żyje swoim życiem. Jeśli nie przeszkadza Ci "klimat korporacyjny" i nastawiasz się na karierę to jest dobra firma (usunięte przez administratora) ale jak wcześniej napisałem - biznes bardziej zwija niż rozwija...

DK

Niech ta firma w końcu straci się z naszego rynku, bo tylko pakuje w długi naszych obywateli. Brexit dotyczy także Providenta nie wypiesza z naszego kraju. PIS zrób z tym porządek w końcu.

Stary DK

Połowa kierowników na zwolnieniach druga nic nie robi a kierownik kierowników na niczym się nie zna i od 13 nie ma go w pracy. To jak ma być?

Dk
@Stary DK

Powyzsza opinia dotyczy oddzialu gdansk.

Stary DK
@Stary DK

No czasami bywa do 15????

Zenek

Firma dość specyficznie robi promocje dla klientów , mianowicie promocja typu Czarny Piątek albo obecna Prosta Pożyczka ,doradcy mają wypłacane prowizje za udzielone pożyczki i ewentualny bonus miesięczny w wymiarze połowy normalnego wynagrodzenia czyli po części finansują koszty firmy , ciekawe czy pracownicy etatowi też otrzymują połowe wynagrodzenia za czas trwania promocji. Siła napędową firmy są doradcy pracujący w terenie a tak są traktowani

DK

Mieszkam na jej osiedlu tzn. TZW kerowniczki przecież ona nic nie robi- samochód cały dzień pod domem stoi.

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.