Axamo Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Axamo Sp. z o.o.

Axamo Sp. z o.o.

Dzień dobry. Poniższa opinia jest nieprawdziwa i krzywdząca dla nas jako pracodawcy. Stwierdzenie, że jest u nas bardzo duża rotacja nie jest niczym uzasadniona. W każdej firmie są osoby, które nie będą zadowolone i stale będą szukać innego miejsca pracy. Natomiast patrząc z drugiej strony, jako pracodawca, jeśli widzimy potencjał w pracowniku, jego chęć do pracy i efekty – na pewno nie będziemy chcieli się z nim rozstawać. Również stwierdzenie o zarobkach w wysokości najniższej krajowej nie jest prawdziwe – wystarczy przyjść do nas na rozmowę kwalifikacyjną aby się o tym przekonać. Ponadto mamy przejrzysty system awansu płacowego oraz atrakcyjny system premiowy, które dodatkowo motywują pracowników. Jeśli chodzi o szkolenia dla naszej kadry – kolejna informacja, nie mająca odniesienia do rzeczywistości. Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że są one inwestycją, która przynosi długofalowe efekty w przyszłości, przekładające się na wyniki firmy. Dlatego też korzystaliśmy i zawsze będziemy korzystać z tej formy wspierania rozwoju pracowników.

Patrycja

Nie polecam, bardzo duża rotacja, niska wypłata -najniższa krajowa, brak szkoleń i jakiejkolwiek motywacji do pracy.

Ewa

porównując pracę tutaj i pracę w innych agencjach pracy, axamo bije je na głowę. u nas w dywizji mamy naprawdę zgrany zespół, co ciężko uświadczyć w pracy. w innych firmach raczej musiałam rywalizować i było to trochę chore. wypłata też ok i szkolenia jak ktos już wspomniał wcześniej

Anna
@Ewa 15.10.2017 21:12

Przecież żadna ewa w axamo nie pracuje... Placicie za pozytywne komentarze??? DNO !!!

Ewa
@Anna 23.11.2017 13:55

A skąd pomysl, że Ewa to moje prawdziwe imię? Pisząc opinie w internecie nie każdy chce się ujawniać bo i po co

Julita

@Ewa a pracujesz w dziale rekrutacji? Bo właśnie do tego działu firma Axamo teraz poszukuje pracowników i jestem ciekawa czy to właśnie ten team jest zgrany. To również się liczy podczas wyboru miejsca pracy. Bo atmosfera powoduje, że chcemy lub nie przychodzić do pracy. @Anna czyli Ty też jesteś pracownikiem Axamo? Co sądzisz o tym miejscu pracy?

Julita

@ralpa czyli według Ciebie firma Axamo jest godna polecenia. To czy może chcesz powiedzieć jak wygląda do niej rekrutacja? Po przeczytaniu Twojej opinii dużo osób może chcieć tam aplikować. Masz jakieś dla nich rady?

ralpa

Pracuję od jakiegoś czasu w Axamo. Nie narzekam, tak jak ktoś poprzednio pisał -fajni ludzie i klimat pracy, firma 'na poziomie' i nowocześnie zarządzana. Są od czasu do czasu szkolenia, głównie jeśli chodzi o rekrutacje.

Julita

@szymon czyli pracując w Axamo Sp. z o.o. ma się szansę na rozwój. Czy można też liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? A jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów? Są organizowane integracje dla pracowników? Jest wiele ofert pracy: http://www.gowork.pl/praca/axamo-sp.-z-o.o.;pr, więc co mógłbyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

szymon

przyjazna atmosfera, świetni ludzie. jeśli ktoś chce i jest ambitny - można się rozwijać. plusem jest też na pewno brak monotonii i ciekawe projekty/zadania do realizacji.

Julita

Axamo Sp. z o.o. bardzo dużo opublikowało ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/axamo-sp.-z-o.o.;pr. Ktoś z Was będzie się starał o jakąś posadę? jak tak to potem opowiedzcie jak wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej.

jerzy

wolałbym mieć pewny pełen etat, niż 1/2 i niepewne nadgodziny. Na miejscu to co innego, ale jak wyjeżdżasz, to chcesz wpaść w wir pracy, by nie myśleć i nie tęsknić przecież. Banał, ale prawdziwy, wybaczcie. :) ślę CV. :)

Zostaw opinię o Axamo Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axamo Sp. z o.o.