Axamo Sp. z o.o.

Adres: Klementyny Hoffmanowej 19 lok. 302, 35-016 Rzeszów

NIP: 8133690812 KRS: 0000506537

Axamo Sp. z o.o.
3 37 6 1

Opinie o Axamo Sp. z o.o.

Faf

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Serio. Nie ukrywałem, że nie mam żadnego doświadczenia w branży, niemniej jednak moja "kariera" wyglądała tak: -tu jest Pana biurko, telefon, tutaj jest kawa, proszę pracować. ZERO jakiegokolwiek szkolenia, prośby o wskazanie, czym tak na prawdę mam się zająć spotykały się wyłącznie z irytacją. Im więcej pytań tym większy (usunięte przez administratora) wisiał w powietrzu. Skończyło się na tym, że dostałem jakieś umowy żeby się z nimi zaznajomić i to było całe szkolenie. Zero informacji praktycznych. Nikt nic nie pokazał, nikt nic nie powiedział, nikt nie zabrał na spotkanie, żeby zobaczyć jak to wygląda i się z tym oswoić. To, co usłyszałem na koniec, przechodzi ludzkie pojęcie, ale na samą myśl się gotuję, więc nie będę szczegółowo opisywał rozstania. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, jestem do dyspozycji.

nick
@Faf 05.01.2019 14:45

jakie stanowisko?

Faf
@nick 05.01.2019 15:26

drabsztal@wp.pl - chętnie odpowiem na wszelkie pytania

Rafał
@Faf 05.01.2019 14:45

@Faf w jakiej dywizji pracowałeś?

Ciekawski

Kogo reprezentują na podkarpaciu?

Lol

Potwierdzam kiepskie opinie napisane wcześniej. Na papierze najniższa krajowa, praca na 2 umowy żeby oszczędzić na pracownikach. Premie niezbyt wysokie. Nieumiejetne zarządzanie pracownikami. Słaba kadra menagerska ( o ile 2-3 menager ów można tak nazwac). Firma udaje wielką korpo a pracuje tu 20, 30 osób? Śmiech na sali. Wynajmowanie biur bylego Zelmeru zamiast wlasnej siedziby. Przemial jest, co ambitniejsi odchodzą do konkurencji. W koncu tu kariery nie zrobumy.Ale dla studenta to nienajgorsza opcja, można zdobyć jakieś tam doświadczenie. Z tą ironią i falszywoscią to tez bym się zgodziła ze coś w tym jest, głównie jeśli chodzi o górę. Mają gadane to tez trzeba przyznać ma się wrażenie ze trafiło się do idealnej firmy. Na plus wypłata na czas, kawka z ekspresu, miejsce parkingowe pod pracą no i częściowo sami pracownicy, ci szeregowi ale to chyba tyle

Administrator

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Axamo Sp. z o.o.?

:_)

Z racji, że komentarze są sprzeczne, a ktoś myślący o zatrudnieniu w Axamo może mieć mieszane uczucia to napiszę też parę słów. W axamo pracowałam prawie rok ( zdążyłam odejść sama :-)), prawdą jest że umowa jest na najniższą krajową. Prawdą jest również że są premie ( ale bardzo długo się na nie czeka i nie są zbyt wysokie). Przez 10 miesięcy pracy nie było żadnego szkolenia.Rotacja jest OGROMNA, cały czas ktoś się zwalnia ( raczej zostaje zwolniony)/przychodzi/odchodzi/ucieka. Dobre dla osób nie mających kompletnie doświadczenia na rynku pracy, dla osób już z doświadczeniem- powtórzę za poprzedniczką stać Cię na więcej. Mi osobiście przeszkadzała jeszcze atmosfera ( "sztywno" i zero swobody) i wszech obecna fałszywość przeplatana z ironią- nie trzeba mieć doktoratu z psychologii, żeby widzieć że ktoś mówi jedno a myśli drugie. :-) :-)...Oczywiście było kilka fajnych i szczerych osób, ale to wyjątki. Z plusów hm.... wypłata zawsze na czas. "Konstruktywna krytyka jest podstawą rozwoju" :-) cytując klasyka.

Justi

Zgadzam się z opiniami jak wyżej, Axamo może sobie darować komentarze "Ewy" i ten cały damage control bo ten kto przyjdzie to i tak zaraz zobaczy jak jest :D Po pierwsze primo kasa: na papierze najniższa krajowa (z prowizją oczywiście jest więcej ale w obecnej pracy mam dwa razy więcej a nie wliczam w to premii, sama bym w to nie uwierzyła lol, a nie stałam się nagle mega wykształconym ekspertem i całkiem innym człowiekiem... więc jak ktoś rozważa oferte z Axamo to uwierz, że stać Cię na znacznie więcej!!!! Rynek pracy jest po Twojej stronie). Jaka jest umowa to nie wspominam nawet bo się można domyślać..., rotacja pracowników mega duża, pracowałam NAPRAWDĘ krótko i właściwie raz w miesiącu albo ktoś się zwalniał (uciekał?...) albo go wywalali, co jak na tak małą firmę jest zadziwiające. Jak się później okazało nic się nie dzieje bez przyczyny. Tzn pewnie jak się ładnie uśmiechasz, potulnie znosisz humorki koleżanek z pokoju i co najważniejsze! pod żadnym pozorem nie prosisz o podwyżkę! to może z rok posiedzisz :D Praca zupełnie nie jest rozwojowa, właściwie cały dzień dzwonisz jak w call center i napierdzielasz to samo do porzygu. Atmosfera w moim zespole była kiepska, bo jak były fajne dziewczyny to zwiały :D stres jak by się milionami obracało. Masakra jak pomyślę jakie obroty tam robią, a jacy przy tym ważni biznesmeni :D Szkolenia są potwierdzam. Skuteczności nie znam ale pracownicy mówili że były jakieś i nawet mieli dyplomy w rameczkach :D Wypłata też na koncie była co miesiąc. Z plusów to jeszcze mogę wymienić kawę i herbatę bez limitu, mleko do kawy też było od firmy. Czule wspominam widoki na puste hale zelmeru na których leżały zdechłe gołębie albo składowali używane ciuchy. Fajnie jest sobie tak powspominać taki epizod ale na dłuższą metę, jak chcesz się uczyć i rozwijać to osobiście nie polecam

Axamo Sp. z o.o.

Dzień dobry. Poniższa opinia jest nieprawdziwa i krzywdząca dla nas jako pracodawcy. Stwierdzenie, że jest u nas bardzo duża rotacja nie jest niczym uzasadniona. W każdej firmie są osoby, które nie będą zadowolone i stale będą szukać innego miejsca pracy. Natomiast patrząc z drugiej strony, jako pracodawca, jeśli widzimy potencjał w pracowniku, jego chęć do pracy i efekty – na pewno nie będziemy chcieli się z nim rozstawać. Również stwierdzenie o zarobkach w wysokości najniższej krajowej nie jest prawdziwe – wystarczy przyjść do nas na rozmowę kwalifikacyjną aby się o tym przekonać. Ponadto mamy przejrzysty system awansu płacowego oraz atrakcyjny system premiowy, które dodatkowo motywują pracowników. Jeśli chodzi o szkolenia dla naszej kadry – kolejna informacja, nie mająca odniesienia do rzeczywistości. Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że są one inwestycją, która przynosi długofalowe efekty w przyszłości, przekładające się na wyniki firmy. Dlatego też korzystaliśmy i zawsze będziemy korzystać z tej formy wspierania rozwoju pracowników.

Stara znajoma
@Axamo Sp. z o.o. 11.12.2017 10:39

Pracowałam w tej firmie. Rotacja była bardzo duża. To prawda, że są osoby, które stale będą szukać nowych wyzwań, ale z tego co wiem Axamo nadal nie umie zatrzymać dobrych pracowników. Poznałam w firmie kilku świetnych rekruterów, osoby zaangażowane, które zostały zwolnione lub zwolniły się same m.in. przez słabą atmosferę w firmie. Zespoły nie były zgrane, firma kiepsko przykładała się do integracji pracowników. Szanowna firmo, aby zmotywować pracownika nie zawsze chodzi o premie ;) Dla mnie ważny jest manager, autorytet, osoba, która wskaże błędy, ale będzie też umiała i chciała przekazać swoją wiedzę, a także pochwali i zmotywuje do pracy - tego w Axamo nie dostałam. Nie będę pisać więcej rzeczy z których byłam niezadowolona, wydaje mi się, że opisałam najważniejsze. Ogólnie rzecz biorąc życzę firmie powodzenia. Mam też nadzieję, że moje wskazówki będą przydatne dla właścicieli firmy.

Axamo
@Stara znajoma 22.01.2018 13:21

Szanowna Stara Znajomo, dziękujemy za Twój komentarz. Konstruktywna krytyka była i jest dla nas bardzo cenna, zawsze staramy się wyciągnąć wnioski z naszych porażek. Zdajemy sobie sprawę, że musimy pracować nad wieloma aspektami funkcjonowania naszej firmy, w tym budową bardziej zaawansowanych systemów pozapłacowej motywacji, czy też integracją pracowniczą. Dokładamy wszelkich starań, żeby krok po kroku dokonywać niezbędnych usprawnień, wprowadzać zmiany i wcielać w życie nowe pomysły na rozwój firmy i naszych Pracowników. Dziękujemy za opinię i również życzymy powodzenia Zarząd Axamo

Ewa

porównując pracę tutaj i pracę w innych agencjach pracy, axamo bije je na głowę. u nas w dywizji mamy naprawdę zgrany zespół, co ciężko uświadczyć w pracy. w innych firmach raczej musiałam rywalizować i było to trochę chore. wypłata też ok i szkolenia jak ktos już wspomniał wcześniej

Anna
@Ewa 15.10.2017 21:12

Przecież żadna ewa w axamo nie pracuje... Placicie za pozytywne komentarze??? DNO !!!

Ewa
@Anna 23.11.2017 13:55

A skąd pomysl, że Ewa to moje prawdziwe imię? Pisząc opinie w internecie nie każdy chce się ujawniać bo i po co

lukasz
@Ewa 24.11.2017 10:45

żeby być wiarygodnym

Patrycja

Nie polecam, bardzo duża rotacja, niska wypłata -najniższa krajowa, brak szkoleń i jakiejkolwiek motywacji do pracy.

Julita

@Ewa a pracujesz w dziale rekrutacji? Bo właśnie do tego działu firma Axamo teraz poszukuje pracowników i jestem ciekawa czy to właśnie ten team jest zgrany. To również się liczy podczas wyboru miejsca pracy. Bo atmosfera powoduje, że chcemy lub nie przychodzić do pracy. @Anna czyli Ty też jesteś pracownikiem Axamo? Co sądzisz o tym miejscu pracy?

Julita

@ralpa czyli według Ciebie firma Axamo jest godna polecenia. To czy może chcesz powiedzieć jak wygląda do niej rekrutacja? Po przeczytaniu Twojej opinii dużo osób może chcieć tam aplikować. Masz jakieś dla nich rady?

ralpa

Pracuję od jakiegoś czasu w Axamo. Nie narzekam, tak jak ktoś poprzednio pisał -fajni ludzie i klimat pracy, firma 'na poziomie' i nowocześnie zarządzana. Są od czasu do czasu szkolenia, głównie jeśli chodzi o rekrutacje.

Julita

@szymon czyli pracując w Axamo Sp. z o.o. ma się szansę na rozwój. Czy można też liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? A jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów? Są organizowane integracje dla pracowników? Jest wiele ofert pracy: http://www.gowork.pl/praca/axamo-sp.-z-o.o.;pr, więc co mógłbyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

szymon

przyjazna atmosfera, świetni ludzie. jeśli ktoś chce i jest ambitny - można się rozwijać. plusem jest też na pewno brak monotonii i ciekawe projekty/zadania do realizacji.

Julita

Axamo Sp. z o.o. bardzo dużo opublikowało ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/axamo-sp.-z-o.o.;pr. Ktoś z Was będzie się starał o jakąś posadę? jak tak to potem opowiedzcie jak wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej.

jerzy

wolałbym mieć pewny pełen etat, niż 1/2 i niepewne nadgodziny. Na miejscu to co innego, ale jak wyjeżdżasz, to chcesz wpaść w wir pracy, by nie myśleć i nie tęsknić przecież. Banał, ale prawdziwy, wybaczcie. :) ślę CV. :)

Zostaw opinię o Axamo Sp. z o.o. - Rzeszów

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axamo Sp. z o.o.