Opinie o Expertoo International Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Expertoo International Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Expertoo International Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expertoo International Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie w dziale transportu. Zostałem (usunięte przez administratora) przez pracodawcę . Kierownik terenowy poniżej krytyki względem współpracy i kompetencji a firma udaje że sprawy nie zna mimo otwartej rozmowy i próby porozumienia.

Nowy Nowy wpis

Z gadam się

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca c w Expertoo International Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Nowy Nowy wpis

Osobiście. Przez telefon stawka była inna niż na spotkaniu. A żeby kultura była przy rozwiązaniu umowy w oddziale na Śląsku to można zapomnieć. Na pewno osoba która jest na stanowisku kierowniczym nie powinna być. Strasznie wyzywanie itp to w po żadnej firmie nie powinno mieć miejsca

Jaki dress code obowiązuje w Expertoo International Poland Sp. z o.o.?

Obecny pracownik Nowy wpis

Taki jaki odpowiada Pracownikowi, nie mamy tutaj narzuconych reguł. Każdy zakłada to w czym czuje się dobrze :)

Firma działa bez żadnych zarzutów, płaca na czas, szacunek do pracownika. Polecam

@pracownik

Czy jako pracownik firmy możesz mi powiedzieć coś na temat atmosfery panującej w zespole? Jak wyglądają relacje między szefostwem a pracownikami, wszystko w porządku pod tym względem? Liczę na Twoją odpowiedź!

@Paweł

Oczywiście na linii Pracodawca- Pracownik wszystko jest w jak najlepszym porządku, Pracodawcy szanują swoich pracowników oraz ich pracę. Praca zespołowa jeżeli mowa o oddziale Jarosław bez jakichkolwiek zarzutów, współpraca z pozostałymi oddziałami również bardzo dobrze się układa. Polecam!

@Paweł

Panie Pawle, Szefostwo w Expertoo to wspaniali ludzie, którzy doceniają pracę drugiego człowieka. Pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Expertoo International Poland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jaka jest obecna sytuacja Expertoo jeśli chodzi o pandemię? Czy miała ona wpływ na kondycję finansową firmy, a tym samym na wysokość wynagrodzeń pracowników albo ich brak? Podzielcie się proszę informacjami.

@Adam

Witam Panie Adamie, kondycja firmy jest bardzo dobra. Zachęcamy do dołączenia o naszego zespołu. Pozdrawiam

To prawda ze firma się ciagle rozwija ?

@Marek

Jak najbardziej, każda firma chcąca poradzić sobie na rynku musi stale się rozwijać, zarówno pod względem kompetencji pracownika jak i również ogólnej działalności.

Olek

Bardzo dobra firma, rozwija się ciągle dlatego wystarczy dobrze robić swoje a zadowolenie będzie obustronne.

Kierowca3LataStażu

Nie polecam, byłem kierowcą i to jakie złodziejstwo tam panuje to tragedia. Idziesz na urlop to zabierają pieniądze,ktoś jedzie twoim samochodem i coś uszkodzi to twoja wina. W sosnowcu są dwie firmy freshowe semi i expertoo, Ci pierwsi zarabiają na start 500 złotych więcej niż expertoo i tu pojawia się pytanie czemu jak praca taka sama ? Nie mówie już o tym że mają stażowe 100 zł za przepracowany rok, chłop z semi przyjmował się w tam okresie co ja i miał wypłate 800 złotych większą, żałosne. (usunięte przez administratora)Pieniądze jakie są za wstawanie o 3 w nocy tzn 3000 to dramat. Omijajcie szerokim łukiem

Dagmara

@pracownik super :) orientujesz się czy teraz będą przeprowadzane jakieś rekrutacje?

Julia

@Pan K. ale tutaj jest strona oddziału Warszawa, a nie Sosnowiec, więc nie rozumiem takiego komentarza tutaj. Bardziej mnie ciekawi, jaki jest kierownik w Warszawie?

Pan K.

Co około tydzień z tej firmy wychodzą byli pracownicy z awanturami, kierownik terenowy w oddziale Sosnowieckim to skandal. To zwykły, rozpieszczony dzieciak który myśli że wszytko mu wolno. Podejście do pracownika - tragedia. Oszustwa w tej firmie są na porządku dziennym.

Mariusz

Firma? Tego czegoś nie można nazwać firmą, jest to zbiór osób które dorabiają się na okradaniu pracowników.

dcs

Bardzo profesjonalna firma. Prężnie rozwija się zarówno w zakresie transportu jak i produkcji mebli dębowych. Inwestuje i ma szacunek do Pracowników. Polecam

Edw

Bardzo dobre warunki pracy, terminowość płac, pełen profesjonalizm. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Expertoo International Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Expertoo International Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expertoo International Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expertoo International Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa
  • NIP: 7922291943 REGON: 361690108 KRS: 0000561113

Expertoo International Poland Sp. z o.o.