4EST Sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 4EST Sp. z o.o.

.... Nowy wpis
Kandydat

Niby wszystko ok, jednak po zdanych próbkach spawalniczych stawka zaproponowana w ogłoszeniu znacząco różni się niż ta w ogłoszeniu aż o 5 zł mniej. Następnym razem radzę dobrze sprecyzować warunki wynagrodzenia. Poczułem rozczarowanie i uważam że stracilem czas gdyż próbki trwały około kilku godzin.

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników portalu GoWork, którzy szukają informacji o firmie 4EST.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy.
Każda opinia jest dla nas istotna i z tego powodu chcemy podziękować za dotychczasowe wpisy oraz te, które dopiero się pojawią. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy perfekcyjni i niektóre obszary naszej pracy wymagają poprawy.
Prosimy jednak abyście pamiętali, że opinie, które m.in. naruszają czyjąś godność, obrażają uczucia religijne, są wulgarne, lub zawierają kłamstwa oraz oczerniają inne osoby będą usuwane. Polskie prawo zakazuje publikacji takich treści i dlatego nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcielibyśmy aby GoWork było miejscem kulturalnej wymiany zdania. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Serdecznie Was zapraszamy do dzielenia się opiniami o pracy w 4EST oraz przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: office@4est.net
Administrator Nowy wpis

Firma 4Est Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Magazynier. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Rafał Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmą. Od momentu zatrudnienia wszystko jest w porządku (z małymi problemami).

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w 4Est Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spawacz MIG/MAG! Praca zagranicą!?

Czy poziom wynagrodzeń w 4Est Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 3 października.

Anonim

polecam ta agencje, mimo opoznien w wyplatach dostaje zawsze całą ( w tym miesiacu dostalem nawet premie).

Victor

Zapewnienie pracy jest dobrze dopasowane. Praca została wykonana zgodnie z moimi życzeniami. Opóźnia się kwestia wypłaty wynagrodzeń. W zeszłym miesiącu wynagrodzenie zostało wypłacone 27-go. W tym miesiącu nie zapłacono ani grosza. Teraz jest 18.

Niki

Czy to prawda ze po noeprzepracowaniu miesiaca na umowie zalecenia placi sie kare? Czy ktos wie , mozna tego uniknac ?

Administracja
@Niki

Dzień dobry, chciałam wyjaśnić sprawę co do nieprzepracowania miesiąca. Na początku współpracy inwestujemy pieniądze w każdego pracownika. Jeśli komuś nie pasuje dane stanowisko, zawsze proponujemy inne i szukamy rozwiązania. W związku z tym, warunkiem jest przepracowanie chociaż miesiąca lub częściowe pokrycie zainwestowanych środków.

@Administracja

A jak to wygląda w momencie przyznania kary, ile wynosi taka kwota? Jestem ciekaw jak to jest, więc czekam na odpowiedź.

Ja
@Administracja

Jak inwestujecie czym niby?? Chcą zarabiać na pracownikach wyłudzają pieniądze po nie przepracowaniu miesiąca małe zarobki gdzie zwyczajni pracownicy zarabiają więcej

Anonim

Witam, pracuję w tej agencji jako spawacz i powiem, że jak na Podkarpacie agencja ma naprawdę konkurencyjną stawkę. Nie dość, że dostałem zwrot kosztów za dojazd to wypłata też cieszy oko:) Panie z biura bardzo miłe, zawsze odbierają telefony, każdy problem rozwiązany. Nie mam żadnych zastrzeżeń!

Anonim

polecam agencję, każdy pomocny i miły.

@Anonim

Możesz napisać coś więcej o współpracy z 4Est? Bo Twoja wypowiedź jest bardzo krótka... Długo już z nimi współpracujesz? I dlaczego wybrałeś akurat tę firmę? :)

marcin
@Bogdan

a co ty tak o wszystko wypytujesz??? odpowiadasz na każdy komentarz może zadzwoń do biura to tam wszystkiego się dowiesz

Anonim

wszystko ok, praca, mieszkanie i wypłata. polecam

@Anonim

A czym się konkretnie zajmujesz? Co powiesz o kontakcie z firmą, można się dogadać w razie jakichś problemów ewentualnie? I czemu wybrałeś akurat 4Est? :)

Krzysiek

Pracuję w Niemczech jako spawacz i jestem zadowolony ze współpracy. Jak mam jakiś problem to dzwonię do biura i jest on przeważnie rozwiązywany. Duży plus za kontakt z koordynatorami. Polecam

@Krzysiek

A jakie są zarobki na stanowisku spawacza? I czy 4Est oferuje też jakieś premie i dodatki do wynagrodzenia? Daj znać co wiesz na ten temat, może powiesz coś o zasadach ich przyznawania.

@Bogdan

Najlepiej się dowiedzieć na rozmowie. Wybierasz się?

Anonim

polecam, dostałem bezpłatne zakwaterowanie (jest w dobrym standardzie), odzież roboczą. Wypłatę zgodnie z obietnica na początku po miesiącu podwyższyli.

Alicja
@Anonim

Jeśli chodzi o zakwaterowanie w 4Est to z iloma osobami się mieszka? Czy można wyjechać w parach i być razem zakwaterowanym? Napisałeś, że po miesiącu podwyższono Ci wypłatę. O ile? :)

Anonim

polecam agencje i miłych rekruterów :)

Vladimir

Агенція надає безкоштовне запрошення, що є перевагою. Координатори завжди на зв'язку і відповідають на всі питання, працевлаштовують та надають житло. Хостел в Берутові був хороший. При бажанні працювати тривалий термін безкоштовно допомагають в отриманні карти побуту.

Ivanka

Працювали через агенцію 4est, зустріли, допомогли з тестом на covid, надали житло на час очікування результату, менеджери завжди на зв'язку, відповідають на будь-які питання, безкоштовно допомагають в отриманні карти побиту.

Артем

Рекомендую агенцію 4Est до співпраці. Ніяких затрат з працівника:житло безкоштовне, мед комісія та запрошення так. Приїзди та працював. Надають альтернативу роботі. Хорошою кк'оординація працевлаштування.

Anonim

Pracowałem już w wielu agencjach i z czystym sumieniem mogę polecić agencję 4EST. Współpracuje już z nimi kilka miesięcy i mimo niewielkich problemów wszystko da się załatwić. Dużym plusem jest stały kontakt z biurem, jednak czasem spóźniają się z wypłatami. Zapewnili mi także bezpłatne zakwaterowanie. Nie jest ono w najwyższym standardzie, ale przynajmniej nie muszę za nic płacić. Miałem kilka problemów związanych z pracą (miała wyglądać trochę inaczej), ale po rozmowie z Paniami z biura wszystko dało się rozwiązać. Ogólnie rzecz biorąc, wśród tych wszystkich agencji, 4EST jest naprawdę dobrym pośrednikiem.

Alicja
@Anonim

A jak praca w 4Est miała wyglądać i na jakim stanowisku miałeś pracować (czym się zajmować?)? Wspomniałeś, że trochę inaczej ale nie napisałeś nic więcej a chętnie dowiedziałabym się co i jak.. Podasz więcej szczegółów? I co do opóźnień z wypłatami.. to ile one wynoszą?

KLIENT
Klient

Po bezskutecznym wezwaniu do zapłaty za zaległe faktury z lutego, marca i kwietnia zleciłem Kancelarii Prawnej złożenie do sądu wniosku o upadłość/bankructwo spółki 4EST.

rambo
Klient
@KLIENT

Ty, jako klient, to możesz sobie najwyżej składać wniosek o upadłość własnej kupy. Współczuję doradztwa "takiej" kancelarii.

polecam agencje

Zostaw merytoryczną opinię o 4EST Sp. z o.o. - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w 4EST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie 4EST Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy 4EST Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EST Sp. z o.o.