4EST Sp. z o.o.

Opinie o 4EST Sp. z o.o.

@4est Vladislav Nowy wpis

Nie tak dawno temu nawiązałem współpracę z firmą 4EST.. dobra firma szybko zgodziła się na staż, dosłownie w 3 dni wystawiliśmy wszystkie dokumenty, zapewniliśmy zakwaterowanie, pełne wsparcie aż do samej pracy.Rekruterka Marta jest pod telefonem 24/7 i bez wahania odpowiada na wszystkie pytania... dobra firma, polecam

@@4est Vladislav

To w jakich godzinach można się z tą panią kontaktować? Szczerze to rozglądam się za pracą jako rekruter i rozważałem to miejsce. Twój komentarz mnie trochę wystraszył, bo wolałbym uniknąć nadgodzin :)

Czy w 4EST Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wanda

witam, gdzie są możliwe do obejrzenia jakiekolwiek oferty pracy od firmy? na facebooku mam niestety treść nieodstępną a strona www służy jedynie za wizytówkę do kontaktu. Proszę o informacje

Nowy wpis

@Wanda

Pani Wando, zapraszam na naszą stronę w zakładce oferty pracy można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i znajomych. https://4est.net/oferty/

Bronisław

Faktycznie piszą w ogłoszeniu na ich stronie o bezpłatnym zakwaterowaniu, a dodatkowo o um. zleceniu, jednozmianowym systemie pracy i możliwych nadgodzinach. Wszystko to dotyczy oferty dla blacharza - trasera. A i jeszcze kasa od 5000 do 5300 zł brutto. Tyle, że trzeba mieć doświadczenie i znać rysunek techniczny. Proszę napisać, czy korzystając z usług firmy, można znaleźć stałą pracę na UoP na czas nieokreślony i na ile rozbudowany jest sam proces rekrutacji? Za dwa tygodnie chciałbym już podjąć pracę.

@Bronisław

Szanowny Panie Bronisławie, dziękujemy za komentarz. Jak najbardziej możemy porozmawiać o Pana doświadczeniu, umiejętnościach itp. Zapraszam do kontaktu telefonicznie - 503718135

Krzysiek

Pracuję w Niemczech jako spawacz i jestem zadowolony ze współpracy. Jak mam jakiś problem to dzwonię do biura i jest on przeważnie rozwiązywany. Duży plus za kontakt z koordynatorami. Polecam

@Krzysiek

A jakie są zarobki na stanowisku spawacza? I czy 4Est oferuje też jakieś premie i dodatki do wynagrodzenia? Daj znać co wiesz na ten temat, może powiesz coś o zasadach ich przyznawania.

@Bogdan

Najlepiej się dowiedzieć na rozmowie. Wybierasz się?

polecam agencję, każdy pomocny i miły.

@Anonim

Możesz napisać coś więcej o współpracy z 4Est? Bo Twoja wypowiedź jest bardzo krótka... Długo już z nimi współpracujesz? I dlaczego wybrałeś akurat tę firmę? :)

marcin
@Bogdan

a co ty tak o wszystko wypytujesz??? odpowiadasz na każdy komentarz może zadzwoń do biura to tam wszystkiego się dowiesz

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Operator Wózka Widłowego w firmie 4EST Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 3600 , jeśli chcę pracować na Operator Wózka Widłowego?

tak, jeśli bedziesz pracował 12h dziennie 6 dni w tygodniu

Ada

Czy ktoś wie czy praca na produkcji kartonów znajduje się w Rzeszowie czy za granicą?

Niki

Polecam. Praca odpowiada moim oczekiwaniom. Jestem zadowolony ze współpracy.

Izabela
@Niki

A jakie są Twoje oczekiwania? :)

Domi

Polecam współpracę z tą Firmą. Jako pracownik jestem w stanie stwierdzić, że są to ludzie z pełną pasją i zaangażowaniem do pracy. Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, przyjazna atmosfera. Panie z biura zawsze pomocne. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Czy ktoś pracuje W tej firmie

Czy ktoś pracuję na produkcji w kartonach

....

Niby wszystko ok, jednak po zdanych próbkach spawalniczych stawka zaproponowana w ogłoszeniu znacząco różni się niż ta w ogłoszeniu aż o 5 zł mniej. Następnym razem radzę dobrze sprecyzować warunki wynagrodzenia. Poczułem rozczarowanie i uważam że stracilem czas gdyż próbki trwały około kilku godzin.

@....

Dzień dobry, jeśli chodzi o stanowisko spawacza, stawka zmienia się w zależności od doświadczenia Kandydata oraz tego jak sprawdzi się na próbkach spawalniczych. Zwykle stawka zaczyna się od 25 zł netto, jednak zdarza się tak, że próbki nie pójdą zbyt dobrze i wtedy się zmniejsza. Został Pan poinformowany, że wynagrodzenie będzie wyższe po miesiącu jeśli dostaniemy informacje, że lepiej Panu idzie. Niestety, wynik Pana próbek nie był zadowalający, więc nie jesteśmy w stanie zaproponować 25 zł netto w Pana przypadku.

Aktualność
Chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników portalu GoWork, którzy szukają informacji o firmie 4EST.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy.
Każda opinia jest dla nas istotna i z tego powodu chcemy podziękować za dotychczasowe wpisy oraz te, które dopiero się pojawią. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy perfekcyjni i niektóre obszary naszej pracy wymagają poprawy.
Prosimy jednak abyście pamiętali, że opinie, które m.in. naruszają czyjąś godność, obrażają uczucia religijne, są wulgarne, lub zawierają kłamstwa oraz oczerniają inne osoby będą usuwane. Polskie prawo zakazuje publikacji takich treści i dlatego nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcielibyśmy aby GoWork było miejscem kulturalnej wymiany zdania. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Serdecznie Was zapraszamy do dzielenia się opiniami o pracy w 4EST oraz przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: office@4est.net
Rafał

Polecam współpracę z tą firmą. Od momentu zatrudnienia wszystko jest w porządku (z małymi problemami).

polecam ta agencje, mimo opoznien w wyplatach dostaje zawsze całą ( w tym miesiacu dostalem nawet premie).

Victor

Zapewnienie pracy jest dobrze dopasowane. Praca została wykonana zgodnie z moimi życzeniami. Opóźnia się kwestia wypłaty wynagrodzeń. W zeszłym miesiącu wynagrodzenie zostało wypłacone 27-go. W tym miesiącu nie zapłacono ani grosza. Teraz jest 18.

Niki

Czy to prawda ze po noeprzepracowaniu miesiaca na umowie zalecenia placi sie kare? Czy ktos wie , mozna tego uniknac ?

Administracja
@Niki

Dzień dobry, chciałam wyjaśnić sprawę co do nieprzepracowania miesiąca. Na początku współpracy inwestujemy pieniądze w każdego pracownika. Jeśli komuś nie pasuje dane stanowisko, zawsze proponujemy inne i szukamy rozwiązania. W związku z tym, warunkiem jest przepracowanie chociaż miesiąca lub częściowe pokrycie zainwestowanych środków.

@Administracja

A jak to wygląda w momencie przyznania kary, ile wynosi taka kwota? Jestem ciekaw jak to jest, więc czekam na odpowiedź.

@Administracja

Jak inwestujecie czym niby?? Chcą zarabiać na pracownikach wyłudzają pieniądze po nie przepracowaniu miesiąca małe zarobki gdzie zwyczajni pracownicy zarabiają więcej

Witam, pracuję w tej agencji jako spawacz i powiem, że jak na Podkarpacie agencja ma naprawdę konkurencyjną stawkę. Nie dość, że dostałem zwrot kosztów za dojazd to wypłata też cieszy oko:) Panie z biura bardzo miłe, zawsze odbierają telefony, każdy problem rozwiązany. Nie mam żadnych zastrzeżeń!

wszystko ok, praca, mieszkanie i wypłata. polecam

@Anonim

A czym się konkretnie zajmujesz? Co powiesz o kontakcie z firmą, można się dogadać w razie jakichś problemów ewentualnie? I czemu wybrałeś akurat 4Est? :)

polecam, dostałem bezpłatne zakwaterowanie (jest w dobrym standardzie), odzież roboczą. Wypłatę zgodnie z obietnica na początku po miesiącu podwyższyli.

Alicja
@Anonim

Jeśli chodzi o zakwaterowanie w 4Est to z iloma osobami się mieszka? Czy można wyjechać w parach i być razem zakwaterowanym? Napisałeś, że po miesiącu podwyższono Ci wypłatę. O ile? :)

Zostaw merytoryczną opinię o 4EST Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w 4EST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EST Sp. z o.o.