4EST Sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 4EST Sp. z o.o.

Артем
Były pracownik

Рекомендую агенцію 4Est до співпраці. Ніяких затрат з працівника:житло безкоштовне, мед комісія та запрошення так. Приїзди та працював. Надають альтернативу роботі. Хорошою кк'оординація працевлаштування.

Anonim
Pracownik

Pracowałem już w wielu agencjach i z czystym sumieniem mogę polecić agencję 4EST. Współpracuje już z nimi kilka miesięcy i mimo niewielkich problemów wszystko da się załatwić. Dużym plusem jest stały kontakt z biurem, jednak czasem spóźniają się z wypłatami. Zapewnili mi także bezpłatne zakwaterowanie. Nie jest ono w najwyższym standardzie, ale przynajmniej nie muszę za nic płacić. Miałem kilka problemów związanych z pracą (miała wyglądać trochę inaczej), ale po rozmowie z Paniami z biura wszystko dało się rozwiązać. Ogólnie rzecz biorąc, wśród tych wszystkich agencji, 4EST jest naprawdę dobrym pośrednikiem.

Alicja
@Anonim

A jak praca w 4Est miała wyglądać i na jakim stanowisku miałeś pracować (czym się zajmować?)? Wspomniałeś, że trochę inaczej ale nie napisałeś nic więcej a chętnie dowiedziałabym się co i jak.. Podasz więcej szczegółów? I co do opóźnień z wypłatami.. to ile one wynoszą?

KLIENT
Klient

Po bezskutecznym wezwaniu do zapłaty za zaległe faktury z lutego, marca i kwietnia zleciłem Kancelarii Prawnej złożenie do sądu wniosku o upadłość/bankructwo spółki 4EST.

2
rambo
Klient
@KLIENT

Ty, jako klient, to możesz sobie najwyżej składać wniosek o upadłość własnej kupy. Współczuję doradztwa "takiej" kancelarii.

Anonim
Były pracownik

polecam agencje

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w 4Est Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spawacz MIG/MAG! Praca zagranicą!?
Michał
Pracownik

Polecam współpracę z tą agencją. Raczej wszystko bez problemu, stały kontakt z koordynatorem utrzymuje cały czas.

Zainteresowany
Kandydat

Cześć, chciałem się dowiedzieć czy ktoś może pracował dla tej firmy jako elektryk w Belgii. Widziałem ostatnio takie ogłoszenie tej firmy i się zastanawiam czy warto dzwonić.

Majster
Były pracownik
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) Wysylają ludzi za granice jako elektryków, a w rzeczywistośći będziesz pracować na załadunku ciężarówek. Nie polecam.

Kamil
Pracownik
@Majster

Może takim jesteś fachowcem. Bo ja pracuję i wszystko jest ok. Na początku miałem 12 euro. Zaraz mam 15. Również mieszkanie jest bardzo wygodne. Polecam firmę.

Xyz
Były pracownik
@Kamil

Nick Kamil, a napisane wszystko nie po polsku, bez ładu i składu. Widzę, że już nawet pracownicy muszą kłamać jak jest świetnie w firmie.

Krzysztof

Firma 4Est szuka operatora wózka widłowego, lidera zmiany i pracownika produkcyjnego. Jakie umowy dostają nowo przyjęci pracownicy? Po okresie próbnym można starać się o stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony czy raczej praktykowana jest praca na zleceniu?

Xyz
Były pracownik
@Krzysztof

Zleceniówka i raczej nie liczyłbym na nic innego. Obiecywać mogą, ale rzadko wywiązują się z obietnic.

Kontrahent
Klient

Nie polecam tej firmy jako kontrahenta. Nie wypłacalna.

Anonim
Pracownik

Polecam współpracę z agencją pracy 4EST. Wszystko przebiegło bezproblemowo, oferta została przedstawiona szczegółowo i dokładnie. Stały kontakt z koordynatorem jest dodatkowym plusem, bo wiem, że nie w każdej agencji tak jest. Do tego, agencja zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Czasem są drobne problemy, które wynikają z nieporozumień. Nie mniej jednak, współpraca przebiegła w zorganizowany i sensowny sposób. Jak dla mnie 4/5, ponieważ zawsze jest szansa na rozwój.

Obiektywnie
Były pracownik
 Pytanie

Witam To pośrednictwo pracy obiecuje jedną pracę a potem wysyła do innej, trzeba zwrócić uwagę czy w umowie pisze np: Prace budowlane i inne prace dorywcze czy same Prace budowlane, bo mogą cię wysłać np: na sortownię owoców .Nie wiem czy dają umowy o prace, miałem zlecenie, jest paragraf który mówi że za zerwanie umowy przed przepracowaniem miesiąca roboczego trzeba zapłacic karę (usunięte przez administratora)zł (chociaż może przy umowie zleceniu nie obowiązuje). Inny mówi o zakazie nagrywania rozmów i zakazie mówienia o wynagrodzeniu. Praca jest ciężka. Niemal wszyscy pracownicy z którymi pracowałem pochodzili z Ukrainy i Gruzji część z nich mówi po polsku. Firma zapewnia darmowe zakwaterowanie. Dla swoich pracowników spóżniają się z wypłatami. Z rozmów z pracownikami dowiedziałem się że wypłatę za przepracowany miesiąc otrzymują 21 dni po 30-tym. Panie w biurze mówią po polsku. Zwroty kosztów za przejazd do pracy, otrzymuje się przy wypłacie o ile się je w ogóle otrzyma. Na plus że firma wprawdzie częściowo po terminie wypłaciła mi wszystkie pieniądze które zarobiłem, i odbierają telefony (przynajmniej ode mnie nie wiem jak z innymi.) Firma zapewnia że zapewnia odzież roboczą, ale tak nie jest, jeśli firma do której cię wysyłają nie zapewni ci jej, a to nie jest jej obowiązek, to będziesz miał problem z otrzymaniem jej od 4Est, chyba że mówimy o kamizelce odblaskowej. Generalnie nie polecam firmy. Wszystko staram się pisać obiektywnie, nie chce bezpodstawnie oskarżać firmy. Może ktoś ma jakąś lepszą opinię na temat firmy? Mam nadzieję że tak. Pozdrawiam.

Anonim
Były pracownik
@Obiektywnie

Pani z biura mówiąca po polsku to ja. Zgadzam się z opinią i odradzam pracę w tej firmie. Blokowanie numeru po moim zwolnieniu, (usunięte przez administratora). O zaświadczenie z pracy potrzebne do urzędu pracy staram się od 3 miesięcy i nadal go nie widziałam...

Administrator

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie 4Est Sp. z o.o. w mieście Rzeszów z zatrudnieniem, bo nie ma informacji o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonim
Były pracownik
@Administrator

Jeśli mam być szczery to lepiej się tam nie zatrudniać i omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EST Sp. z o.o. - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w 4EST Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy 4EST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EST Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie 4EST Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy 4EST Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EST Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w 4EST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EST Sp. z o.o.