4EST Sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 4EST Sp. z o.o.

Артем

Рекомендую агенцію 4Est до співпраці. Ніяких затрат з працівника:житло безкоштовне, мед комісія та запрошення так. Приїзди та працював. Надають альтернативу роботі. Хорошою кк'оординація працевлаштування.

Anonim

Pracowałem już w wielu agencjach i z czystym sumieniem mogę polecić agencję 4EST. Współpracuje już z nimi kilka miesięcy i mimo niewielkich problemów wszystko da się załatwić. Dużym plusem jest stały kontakt z biurem, jednak czasem spóźniają się z wypłatami. Zapewnili mi także bezpłatne zakwaterowanie. Nie jest ono w najwyższym standardzie, ale przynajmniej nie muszę za nic płacić. Miałem kilka problemów związanych z pracą (miała wyglądać trochę inaczej), ale po rozmowie z Paniami z biura wszystko dało się rozwiązać. Ogólnie rzecz biorąc, wśród tych wszystkich agencji, 4EST jest naprawdę dobrym pośrednikiem.

Alicja
@Anonim

A jak praca w 4Est miała wyglądać i na jakim stanowisku miałeś pracować (czym się zajmować?)? Wspomniałeś, że trochę inaczej ale nie napisałeś nic więcej a chętnie dowiedziałabym się co i jak.. Podasz więcej szczegółów? I co do opóźnień z wypłatami.. to ile one wynoszą?

KLIENT
Klient

Po bezskutecznym wezwaniu do zapłaty za zaległe faktury z lutego, marca i kwietnia zleciłem Kancelarii Prawnej złożenie do sądu wniosku o upadłość/bankructwo spółki 4EST.

rambo
@KLIENT

Ty, jako klient, to możesz sobie najwyżej składać wniosek o upadłość własnej kupy. Współczuję doradztwa "takiej" kancelarii.

polecam agencje

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w 4Est Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spawacz MIG/MAG! Praca zagranicą!?
Michał

Polecam współpracę z tą agencją. Raczej wszystko bez problemu, stały kontakt z koordynatorem utrzymuje cały czas.

Zainteresowany
Kandydat

Cześć, chciałem się dowiedzieć czy ktoś może pracował dla tej firmy jako elektryk w Belgii. Widziałem ostatnio takie ogłoszenie tej firmy i się zastanawiam czy warto dzwonić.

Majster
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) Wysylają ludzi za granice jako elektryków, a w rzeczywistośći będziesz pracować na załadunku ciężarówek. Nie polecam.

Kamil
@Majster

Może takim jesteś fachowcem. Bo ja pracuję i wszystko jest ok. Na początku miałem 12 euro. Zaraz mam 15. Również mieszkanie jest bardzo wygodne. Polecam firmę.

Xyz
@Kamil

Nick Kamil, a napisane wszystko nie po polsku, bez ładu i składu. Widzę, że już nawet pracownicy muszą kłamać jak jest świetnie w firmie.

Krzysztof

Firma 4Est szuka operatora wózka widłowego, lidera zmiany i pracownika produkcyjnego. Jakie umowy dostają nowo przyjęci pracownicy? Po okresie próbnym można starać się o stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony czy raczej praktykowana jest praca na zleceniu?

Xyz
@Krzysztof

Zleceniówka i raczej nie liczyłbym na nic innego. Obiecywać mogą, ale rzadko wywiązują się z obietnic.

Kontrahent
Klient

Nie polecam tej firmy jako kontrahenta. Nie wypłacalna.

Anonim

Polecam współpracę z agencją pracy 4EST. Wszystko przebiegło bezproblemowo, oferta została przedstawiona szczegółowo i dokładnie. Stały kontakt z koordynatorem jest dodatkowym plusem, bo wiem, że nie w każdej agencji tak jest. Do tego, agencja zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Czasem są drobne problemy, które wynikają z nieporozumień. Nie mniej jednak, współpraca przebiegła w zorganizowany i sensowny sposób. Jak dla mnie 4/5, ponieważ zawsze jest szansa na rozwój.

Obiektywnie

Witam To pośrednictwo pracy obiecuje jedną pracę a potem wysyła do innej, trzeba zwrócić uwagę czy w umowie pisze np: Prace budowlane i inne prace dorywcze czy same Prace budowlane, bo mogą cię wysłać np: na sortownię owoców .Nie wiem czy dają umowy o prace, miałem zlecenie, jest paragraf który mówi że za zerwanie umowy przed przepracowaniem miesiąca roboczego trzeba zapłacic karę (usunięte przez administratora)zł (chociaż może przy umowie zleceniu nie obowiązuje). Inny mówi o zakazie nagrywania rozmów i zakazie mówienia o wynagrodzeniu. Praca jest ciężka. Niemal wszyscy pracownicy z którymi pracowałem pochodzili z Ukrainy i Gruzji część z nich mówi po polsku. Firma zapewnia darmowe zakwaterowanie. Dla swoich pracowników spóżniają się z wypłatami. Z rozmów z pracownikami dowiedziałem się że wypłatę za przepracowany miesiąc otrzymują 21 dni po 30-tym. Panie w biurze mówią po polsku. Zwroty kosztów za przejazd do pracy, otrzymuje się przy wypłacie o ile się je w ogóle otrzyma. Na plus że firma wprawdzie częściowo po terminie wypłaciła mi wszystkie pieniądze które zarobiłem, i odbierają telefony (przynajmniej ode mnie nie wiem jak z innymi.) Firma zapewnia że zapewnia odzież roboczą, ale tak nie jest, jeśli firma do której cię wysyłają nie zapewni ci jej, a to nie jest jej obowiązek, to będziesz miał problem z otrzymaniem jej od 4Est, chyba że mówimy o kamizelce odblaskowej. Generalnie nie polecam firmy. Wszystko staram się pisać obiektywnie, nie chce bezpodstawnie oskarżać firmy. Może ktoś ma jakąś lepszą opinię na temat firmy? Mam nadzieję że tak. Pozdrawiam.

@Obiektywnie

Pani z biura mówiąca po polsku to ja. Zgadzam się z opinią i odradzam pracę w tej firmie. Blokowanie numeru po moim zwolnieniu, (usunięte przez administratora). O zaświadczenie z pracy potrzebne do urzędu pracy staram się od 3 miesięcy i nadal go nie widziałam...

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie 4Est Sp. z o.o. w mieście Rzeszów z zatrudnieniem, bo nie ma informacji o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

@Administrator

Jeśli mam być szczery to lepiej się tam nie zatrudniać i omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o 4EST Sp. z o.o. - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w 4EST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie 4EST Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy 4EST Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EST Sp. z o.o.