Telewizja Kanał 8 Małgorzata Adamczyk

Telewizja Kanał 8 Małgorzata Adamczyk

Opinie o Telewizja Kanał 8 Małgorzata Adamczyk

BB

Szefowa tej telewizji niestety - po za urodą, nie ma zdolności by rozwijać firmę - dużo mówi, piękne plany, ale zarobki i śmieciowe umowy - przekreślają tą firmę... A szkoda, bo plany fajne były

Zostaw opinię o Telewizja Kanał 8 Małgorzata Adamczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Kanał 8 Małgorzata Adamczyk