Opinie o Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. w Łódź

Jak szefostwo w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Tobix-Speed Nowy wpis

Widać w końcu coś ruszyło, mogę polecić Pana pod numerem 516 328 185 przyjął moją sprawe gdzie miałem już bezskuteczną od komornika a i tak udało się sciągnąć, polecam

Żor-Sped Nowy wpis
@Tobix-Speed

Również mogę polecić Pana pod tym numerem, zleciłem im sprawe z Heavy a ostatnio miałem problem z erde i też odzyskali, więc dla mnie na plus i jak ktoś chce odzyskać pieniądze to ich polecam

Mar-Trans Nowy wpis

Też miałem zaległości z fakturami, i nie chcieli płacić na szczęście z polecenia dostałem numer Kancelarii 516 328 185 i po dłuższym czasie w końcu przyszedł przelew, nie wiem jak to odzyskali ale no moge ich polecić z czystym serduszkiem

Szczęśliwski

po tylu latach kasa na koncie.... Długo ale cóż.... Najważniejsze że w kieszeni bo firma nie płaci!!!!! Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to polecam zadzwonić do gościa 786 878 254

Benek93
@Szczęśliwski

widać zaczęli płacić w końcu bo u nas było podobnie też z tym Panem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Rybson823

(usunięte przez administratora) Brak ładunków a jak rezygnujesz nie zapłacą pieniędzy

zenek

złodzieje, złodzieje jeszcze raz złodzieje. I to nie jest moja opinia tylko sprawa poparta wyrokami sądów

@zenek

Nie znamy tych wyroków, więc może rozszerzyłbyś swój wpis? Na chwilę obecną nie wiem kompletnie, dlaczego w taki sposób wypowiedziałeś się o tym pracodawcy, dlatego, proszę o sprecyzowanie wpisu, który dodałeś.

zenek
@Andrzej

co mam Ci wyjasniac poczytaj poprzednie wypowiedzi nnych ludzi którym sa dłuzni pieniadze tak samo jak i dla mnie... Mam Ci ksero wyroku zrobic zebys zrozumiał

Filip

Taki spokój na forum i trochę niepokojących informacji. Może ktoś ma wiedzę co aktualnie słychać w firmie?

hubert walicki

faktura nie zapłacona z lutego 2018 brak kontaktu

firma transportowa

Dwie faktury , już prawie rok NIEZAPŁACONE , żadnego kontaktu, jutro zkładam pozew do sądu gospodarczego . OSTRZEGAM przed tą FIRMĄ

Moje sugestie dla Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.: Firma do tej pory nie (usunięte przez administratora) faktury za wykonaną usługę transportową z 10 .2017 r to już ponad rok.Żadnego kontaktu Telefony Niedostępne OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.

Martyna

Najgorsza firma z jaką miałam okazję współpracować . Zatrudniają na umowę zlecenie ze stawką(usunięte przez administratora). Obiecują duże zarobki co oczywiście mija się z prawdą i to bardzo. Pracowałam u nich ponad rok na dwóch stanowiskach, obowiązków nawał na 3 osoby ale wynagrodzenie nie było do tego adekwatne. Skończyło się rozprawą sądową za brak wypłaty wynagrodzenia, oczywiście wygraną po mojej stronie. Wiem, że kolejne osoby nie dostają wynagrodzenia. Mają bardzo złą opinię na rynku transportowym /spedycyjnym więc przyszłości tu nie ma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać pracowników, płacić adekwatne wynagrodzenie i traktować ludzi z szacunkiem

Spedytor

Czy ktoś wie czy HD Cargo ma powiązania z Podlaska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Lódź ul. Sienkiewicza Mam nie zapłacona fakture przed Podlaska Grupe , ale zlecenie mieli z HD Cargo. Moje sugestie dla Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.: Sprawdzać podwykonawców Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: sprawdzać podwykonawców

Windykacja

Zapraszam do kontaktu w temacie zaległych płatności : (usunięte przez administratora)

ms
@Windykacja

Prosze o jakies dane lub kontakt. emilias87@op.pl

kan

tel o płatności (usunięte przez administratora)

spedytor

omijajcie ich szerokim łukiem !!! (usunięte przez administratora) , nie płacą , bra kontaktu

Andrzej - Transport

Czy ktoś z Państwa posiada kontakt do księgowości firmy ? Nie płacą nam za faktury już od dawna, nie mam pomysłu co z nimi zrobić, a nie chcę kierować sprawy na drogę postępowania sądowego.

Lidia

Czy Heavy Duty Cargo ogłosiła ostatnio nowe oferty pracy w firmie? Na jakie stanowiska otwarte są rekrutacje? Czy posiadacie informacje odnośnie wymagań do pracy w firmie? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na początek?

Transportowiec

(usunięte przez administratora) firma nie odpowiada na wezwania do zapłaty. Nie opłacają faktur transportowych.

Lidia

Czy ktoś z obecnych na forum posiada wiedzę na temat tego, jak wygląda aktualna sytuacja pracy w Heavy Duty Cargo? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Bardzo Was zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, bo informacje w niej zawarte będę przydatne dla osób puszkujących tam zatrudnienia.

bogdan

tel o płatności 518 764 013

Zostaw merytoryczną opinię o Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.?

Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Pomorska 83/85
    90-224 Łódź
  • NIP: 7252077508 KRS: 0000517380

Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.