Opinie o Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. w Łódź

Przewoźnik

poproszę o jakąś opinie o tej firmie, czy ktoś już z nimi współpracował ?

wystarczy_poczytać
@Przewoźnik

wystarczy poczytać https://kaczmarski.pl/Gielda-wierzytelnosci?search=7252077508&gclid=CjwKCAjw75HWBRAwEiwAdzefxCPhLWg705JgNNSkmbYlHHoys8A1MX8HhVa2aVNXnNAcBrSORZ7VtRoCyREQAvD_BwE

Magdalena

Pracodawca bez zarzutów, warunki umowy jasne i uczciwe dla obu stron , praca umożliwiająca rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Krzysztof

Czytając zastanawiam się kim trzeba być aby wystawiać taką opinię nie mając absolutnie żadnych faktów na poparcie powyższej opinii. Po prostu tak bo tak- śmiechu warte. Kilku pracowników odeszło bo albo nie mieli wyników albo nic na boku nie mogli dorobić. Uważam że pracodawca i tak pomimo tego że wiedząc o różnych słabych stronach pracowników jest wyrozumiały. Trzeba zawsze postawić się na jego miejscu czy postąpiłbyś tak jak on. Jestem pewien że byłbyś w 100% gorszy. Tu panują normalne zasady albo pracujesz i jesteś lojalny nie myśl posłuszny czy nie mający swojego zdania , czy jesteś krętaczem kombinatorem czy leserem. Jeżeli ktoś chce być uczciwym w wykonywaniu swojej pracy za którą nigdy nie było opóźnień w wypłacaniu wynagrodzeń to tego pracodawcę polecam. Natomiast jeżeli chodzi o kontrahentów to obowiązują procedury których należy przestrzegać, ale jak to w życiu kto czyta umowy . A potem pretensje że występują opóźnienia, ale należy spojrzeć na obie strony medalu. Jeżeli nie dopełniłeś obowiązku zapisanego w regulaminach to miej pretensje do siebie samego. Stawiamy na normalność , ale czasami trudno powtórnie nauczyć się stania mocno na swoich nogach o ile ktoś w ogóle umiał od samego początku. Tak czy inaczej niezadowolonych, oszukanych, niewinnych i skrzywdzonych możemy zobaczyć wszędzie wokół zawsze ktoś jest winny tylko nie my.

Pechowy Jaś

Zbierałaś albo zbierałeś bawełnę ? Coś wiecej?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heavy Duty Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.?

Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Pomorska 83/85
    90-224 Łódź
  • NIP: 7252077508 KRS: 0000517380

Heavy Duty Cargo Sp. z o.o.