Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Witek

U mnie kasa na koncie jak w szwajcarskim zegarku a jak u was ?

@Witek

A w jakiej firmie pracujesz ?

Witek
@Marek

Pracuje w branzy nie zwiazanej z kurierka a jak u was z przelewami koledzy ?

Rupert

Dobry wieczór chyba komuś się w głowie poprzewracało i nie mówcie mi ze nie bo nie da się tylko zgwałcić sprzątaczki w wojsku choć doszły mnie słuchy ze juz się da. A teraz klasyka " nie takie rzeczy kurierzy robili" i nie tak się dawali rypac w 4 litery. Czy w oddziale Kato nadal pracuje ten arogancki kurier z wadą wymowy ? Człowiek który dużo mówi mało robi ? Gdzie są auta? Hmm niech pomyśle może leasing zabrał ?? Hahahahahaha

Kiero Prymityw

Jesli w twojej ręce pojawi się kasa od delty to wiedz ze coś się dzieje jeśli kierownik pracuje dłużej niż godzinę to wiedz ze coś się dzieje. Czarny jak pieklo czerwony jak regionalny Grześ co ma w butach wieś. Kiedyś jeździłem z paczkami miałem Jeden biurowiec do obskoczenia i nie dawałem rady. Pozdrawiam moich parobków których skutecznie dymam od lat. I nie ma ze wsiądę w auto i pomogę rozwieść ja tu jestem od grzania pupy na fotelu.

Maciek

Ro nie jest wina delty ja od razu powiedzialem jeszcze w kwietniu tam gdzie pan A. wchodzi w Polski biznes cel jest tylko jeden !!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ZABIEGOWY

Jestem wesoły Romek , kiedyś miałem domek , w nim wodę , prąd i gazzzz.....teraz jestem bezdomny więc daj szluga a ja zaspiewam jeszcze raz :D

KRÓL MAPY , MAPSZTAJN :)

Jutro matki boskiej pieniężnej ;) Aaaaa zapomniałem ze Właściciele SĄ jechowi i nie uznaja tego dnia . A tak to SĄ jaja jak BERETY KIEROWNIKÓW , auta kurierów do oddania , muszą to zrobić kurierzy bo SĄ traktowani jak P--Rdolone parobki , Nowe auta dla handlowców hahaha dalej będą mogli sobie jeździć na zakupy i do domu . Ale za jakiś czas będą je oddawać jak kurierzy ;) . Tu zwolnienia tu na nowo przyjęcia do pracy . Teraz kurierzy pójdą w (usunięte przez administratora) do odstrzału , bo będą podwykonawcy , ale pierwsza wypłata nie w terminie i będą szukać znów kurierów , wezmą dla nich auta i za rok będą mogli je oddać . A zapomniałem ze delta już nie dostanie auta w żadnym banku . POTRZEBUJESZ SIANA ? DZWON DO BOCIANA . Ps hyyyyhyyyyhyyyy pozdrawiam wszystkich w bereto-wozach; ) oraz wszystkich bezdomnych .

Króliczy bobek cwaniaczyna
@KRÓL MAPY , MAPSZTAJN :)

Panie mapsztajn uspokój pan dauna bo w tym berecie wyglądasz pan jak kmiot nie różni się pan od Rumuna który pucuje mi szyby na światłach. Kiedyś kierownik Katowic pracował od 7 rano do 9 bo jechał wpłacać pieniądze do banku ale teraz nie ma pobrań wiec góra 7:25 rano jest w domu i pije kawę pod kocykiem. Pozdrawiam bezdomnego ciecia jeżdżącego na skuterze nocujacego na magazynach. Delta dno i każdy to wie ale nikt nie powie. Kurierzy sieroty pyskate za plecami ale jak przyjdzie co do czego to z zająknięcia nawet nic nie wykrztusza. To mówiłem ja Jarząbek. Łubu dubu łubu dubu niech żyje kierownik katowickiego (usunięte przez administratora) nieeech żyje naaam.

Kierowca frachtowy

Panowie czy nadejdzie taki czas kiedy to pod magazynem DELTY w Łodzi zamiast solówek wszelkiej maści oraz busików na codzień wożących kiełbasy będą stały same zestawy oczywiście załadowane przynajmniej na 3/4??

nadawca
@Kierowca frachtowy

nadejdzie w swoim czasie, już niedługo szykuje się wzrost wolumenu

abcd
@Kierowca frachtowy

2-3 misiące kolego i tak będzie wchodzą nowe firmy a stare wracają. Już z Patrona 3 znaczne firmy wróciły. Prowadzą nabór do działu handlowego. Pan Błaszczyk zajoł się sprzedażą , już nie ma na głowie całej firmy tylko z Panem Jabłońskim rozwijają dział sprzedaży. Podobno do konca roku ma być 80 handlowców w Polsce. Trochę to twało ale ważne jak się skończyło. Kibicujemy i trzymamy kciuki. Pozdrawiam

@abcd

"Golcie" Patrona :-)

@abcd

Oj Michałku ty się niczego nie nauczysz co drugie słowo to kłamstwo. Zobacz już ci głowa paruje od wymyślania tych nicków, a i tak każdy wie że to ty piszesz. Napisz, które firmy wróciły z Patrona bo my nie widzimy żadnych paczek jak nie było tak nie ma ledwo 1 tys, a nie przepraszam dziś jest więcej bo poszły 3 akcje. Już i tak życie dało ci w kość, a ty nie wyciągasz wniosków i dalej to samo, kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Parę dni temu skończyłeś 40 lat, a zachowujesz się jak gówniarz.

Waldek

Smieszni ci pracownicy skomlac tylko potrafia. Jak ci tak zle w tej firmie to zmien prace a jesli jestes na to zatepy to mniej pretensje do siebie a nie do wszystkich wokol.

Waldek

idz zamiatac ulice wtedy zrobisz cos

Dla mnie Delta to jest Twór, którego nigdy nie zrozumiem. Gdyby MB robił kursy, jak zarobić, nie zarabiając, jak wypłynąć, będąc na dnie, jak nie dostać po mordzie, gdy wszyscy z bejsbolami idą, to zapłaciłbym nawet 100tys za to.

Waldel
@ja

ty nie ale naiwni nadal sie wkrecaja i innych

Robert

Brednie spiny i agresja... żadnych konkretów... a firma dlaej działa i wprowadziła w życie plan naprawczo-rozwojowy. A wy płaczki możecie dalej szydzić za 3..2..1.. start gamonie!

lox
@Robert

Przeczytaj sobie poradnik ktory pojawil sie w zeszlym tygodniu i nalej sobie rozumu do glowy.

Maciek
@lox

Nie stac go na zakup ha ha ha

kurier

Kurierzy co z naszymi umowami o prace narazie to puste gadanie jest juz 7 luty a Pana Grygla i wspólnika z Inpostu nie widac co obiecał być co tydzień na magazynie a minelo juz pare tygodni ??????

spin doctor

milion wplynal i rozszedlsie jednego dnia. Blaszczyki juz nie maja do powiedzieni slyszalas ze ci honorowi co tak sie zarzekali ze odchodza wrocili z podkulonymi ogonami

kurier

Miało być od lutego teraz juz od kwietnia Blaszyk nic nie będzie mógł niech będzie ktos odważny od inwestora i to potwierdzi od kwietnia ale którego roku

Misio
@kurier

Czlowieku przewin kasete do czerwca i tam Rysiek pisal ze do konca roku delta zostanie wyczyszczona a na przelomie kwietnia i maja bedziecie wiedzieli kto to zrobili. Poskladacie klocki w jedna cslosc i przestancie wierzyc w brednie ktore wam sie opowiada. Grygiel obiecal ludzia ze splaci dlugi po tba i ktory kurier dal sie zlapac na te bajki?

Nikos

Nasza. Delta zdobywa rynek z każdym dniem do Gdańska przychodzi coraz więcej paczek to jest niesamowite

@Nikos

A macie je czym rozwozić, że orgazm masz? :P

Klient

Jakim cudem ta firma jeszcze działa czy ktoś może mi to wytłumaczyć ?

Odowiedź
@Klient

Najlżej sterować stadem baranów.

Rex
@Odowiedź

Piszcie dalej głupoty i dawajcie "łapki" pod swoimi komentarzami a my będziemy robić swoje.

@Rex

Róbcie dalej bo rynek pęka ze śmiechu

Ktos

Ja to bym się wziął za kierownictwo oddziałów bo nie którzy to wogole wiedzy o kierowaniu oddziałem nie mają a są na danym stanowisku a żeby ich zastać na Oddziale to graniczy z wielkim cudem bo w domu siedzi.

monia
@Ktos

widzę jedną wielką patologię, poczekajmy na wynagrodzenia jak nie to...........

Adrian
@Ktos

mowa o Kierowniku oddziału Olsztyn ?

cycu

Jak z ciebie taki technik to se firme otwórz i zarabiaj ktoś kto ma taką wiedze nikomu nie sprzedaje takich informacji.

kurier

cokolwiek im powiecie to i tak kasy nie zobaczycie ...

wierzyciel

Witam. Czy ktoś zna nr tel kom. prywatny do Pani Błaszczyk. To proszę podać na forum. Wiele osób będzie chciało skorzystać z tego numeru. Telefony nie dadzą jej spać w nocy,a za dnia korzystać z niego. Pozdrawiam

Jarek

Chcecie się dowiedzieć jak ukraść 65 miliardów ?

@Jarek

jak?

@kurier

Proszę o 10 łapek w górę w poprzednim wpisie. Wtedy napisze jak to zrobić i napisze coś od siebie.

@Jarek

Ktoś skasował mój wpis ale znajdziecie informacje w sieci. Przez ostatnie dwa lata przeszedłem szkołę jak "zarobić" duże pieniądze. Oczywiście nie aż tak duże jak na tym filmie ponieważ żyjemy w Polsce. Wiedza ta kosztowała mnie bardzo dużo i nie jest ona dostępna na 97 % społeczeństwa. Dlatego postanowiłem to zmienić i podzielić się nią. Jeśli ktoś chce poznać techniki zarabiania bardzo dużych pieniędzy, może inwestując niewielką kwotę kupić u mnie specjalny poradnik który napisałem. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez Facebook.

kurier

fracht dziś wyjeżdża ?? :)

Zadowolony Pan Kurier

Panowie nasza firma ma się dobrze bo nam się super pracuje nic mi nie zalega ...brawo¡!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa