Opinie o TEMARED Sp. z o.o. w Świdniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TEMARED Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TEMARED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEMARED Sp. z o.o. w Świdniki

bomba

W tej Firmie jest czyste niewolnictwo-praca za darmo. Oczywiście że są w tej firmie niewolnicy którzy wyciągają i 6k netto miesięcznie tylko jakim kosztem praca po godzinach, praca w weekendy są nawet (usunięte przez administratora) co i w święta przyjdą. A dla szefostwa to jest ok bo mają parobków którzy (usunięte przez administratora) za darmo a zwykli ludzie którzy przyjdą pracować te 8h to najczęściej zwykła dniówka 85zł Teraz żeby wyszło powyżej 2500 zł netto/m trzeba zrobić ze 2 weekendy sobota niedziela. Firma oszukuję ludzie jak tylko może.

Iza
@bomba

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z kwestii wynagrodzenia. Jednak to normalne, że osoby, które pracują dodatkowo w weekendy czy święta zarobią więcej. A jak wyglądają inne aspekty pracy, poza niezadowalającym wynagrodzeniem? 8h to norma czy mimo wszystko są nadgodziny do przepracowania?

ula21

(usunięte przez administratora) fałszywe ryje. Omijać szerokim łukiem. Praca w tej firmie jest dla ludzi o mocnych nerwach. Życzę wam rychłego upadku.

Daniel

Wszystko spoko, oprócz tego że praca za darmo, Panie prezesie ciekawe czy Pan by pracował za takie stawki, otóż NIE więc nie czyń bliźniemu swemu co tobie nie miłe, wszyscy się spotkamy na górze ... Ema

Sławomir
@Daniel

O jakiej stawce dokładnie jest mowa? Czy oprócz podstawy można liczyć w TEMARED na jakieś premie, dodatki do pensji? Próbowałeś zapytać czy istnieje możliwość podwyżki? Czasem taka rozmowa może przynieść dobre rezultaty, warto się nad tym zastanowić. Mam nadzieję że jako osoba znająca firmę od środka będziesz w stanie udzielić mi informacji na te tematy, czekam na Twoją odpowiedź.

Zenek

Witam Pracuje tu juz dluzszy czas. Pracuje na dworze, zarobki sa dosyc dobre, tylko kierownictwo jest straszne drazniace i fałszywe. Pani kierownik jednemu mowi co innego a drugiemu co innego jesli chodzi o ten sam temat czy problem. Nie wiem co jest ale ostatnio podobno firma ma duze straty z czego obnizyla stawki z wyplaty. Caly czas zwalniaja ludzi daja im wypowiedzenia jak i pozniej przyjmuja nowych. Troche dziwne ale nie wiadomo co sie dzieje, pewnie o pieniadze jak to zwykle bywa. Z tego co mi wiadomo to na montazu nie jest zle, niby tam jest stawka od przyczepki ale sa tacy co zarabiaja 500zl dniowka czyli jest dobrze np w weekend. Trzeba dluzej po pracowac wtedy sie zalapie technike i o co w tym wszystkim chodzi. Nie polecam tej firmy coraz gorsza atmosfera panuje. Pozdrawiam

Barbara

Niewskazane jest używanie na forum GoWork.pl danych personalnych osób pracujących w TEMARED. Obowiązuje tu bowiem ochrona danych osobowych - zawsze miej to na uwadze i staraj się także nie obrażać nikogo. Zachęcam Cię raczej do tego, żebyś lepiej skupił się na dyskusji o warunkach pracy we wspomnianej wyżej firmie. Jak oceniłbyś na przykład poziom tamtejszych zarobków? Jest on już w miarę dobry?

Firma TEMARED Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Jim

Jutro jadę do państwowej inspekcji pracy. Koniec z oszustwami biorę wszystkie kartki które zostawaly mi dane z wypłat i niech się tłumacza dlaczego pracując miesiąc w miesiąc tyle samo podstawę wypłaty mam inną raz ponad 2000 raz 1900 i co do weekendów to samo przepracowane weekendy i nawet 1000zl nie ma a godzin jest tyle samo wcześniej za tyle weekendów przelew był w granicach 1500zl teraz coraz to mniej kierowniczka jeśli nie wyrówna tego to beknie bo prezes się wypnie nie będę (usunięte przez administratora) cały miesiąc za niecałe 3tys (usunięte przez administratora) a co do przyczepę to wszędzie opowiem jaki to bubel

Ten

Masakra tam nawet liczyć nie umieją okazuje się że w weekendy zamiast więcej to zarabiają mniej niż na zleceniu wlas ie zostało to przelicsone przez ilość godzin wychodzi 9.84 na rękę na zleceniu jest to 12.50 na rękę poza tym niedzielę powinny być liczone podwójnie zresztą o czym mowa w maju została przepracowana sob i ndz i wyszło ponad 400zl teraz była wypłata za czerwiec ita sama sytuację tylko sob i ndz i kwota mniejsza o ponad połowę nawet 200nie dostałem jak tak dalej pójdzie to (usunięte przez administratora) i idę do inspekcji pracy kierowniczka non stop na urlopie 26 dni napewno ma wykorzystane a najlepsze jest to że ja muszę odebrać będąc na zwolnieniu lub urlopie a ona ma, (usunięte przez administratora)

Amen

WItam Złożyłem podanie do tej formy zadzwonili, na rozmowę. Wszystko Fajnie na początek dają 2300 brutto po 3 miesiącach około 3000 z Sobotami i Niedzielami pensja wzrasta do ponad 4tysiące. Czy to prawda czy tylko gadanie takie Pani kierownik. Proszę o najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam

@Amen

Około 3000 netto na rękę.

@Amen

I jak oceniasz ten poziom zarobków, oferowany przez Tema Świdnik? Ciekawi mnie, czy Twoim zdaniem jest on adekwatny do zakresu wykonywanych obowiązków. Pisałeś, że wybierasz się na rozmowę do tego pracodawcy - czy już ją odbyłeś? Jeśli tak, to opisz nam proszę, jak przebiegała i czy udało Ci się dostać pracę w Tema Świdnik.

@Kamila

Oceniam na bardzo dobry. Tylko ciekawe czy takie będą w rzeczywistości. Szkoda było by stracić stara pracę z dobrymi warunkami na pracę nowa ale że średnimi lub niższymi zarobkami oraz warunkami. Skoro administrator pisze to mówi hej coś więcej wiedzieć czy takie zarobki są i warunki. Podzielisz się taka informacja?

Zorro
@Amen

3000 na rękę o ile wyrobi się premie akordową, więc pewne jest tylko 2300 brutto

@Zorro

2300brutto to przez 3 miesiące później 3000netto. Tak mówią. Czyli co? To nie prawda?

Nie warto?

Zorro
@Amen

Prawda jest taka, że większość ma ~2500 na rękę i to często pracując w soboty i niedziele. Na hali zimno, montaż ogrzewania może skończą do kolejnej zimy, bo ważniejsze dać po 2 kamery na każdy słup. Jeśli chcesz 3000zł na rękę to nadgodziny na tygodniu plus weekendy.

rak
@Amen

"Praca na montażu jest na akord(płatne od złożonej przyczepy średnio 17zł za przyczepę) w drużynach 3 osobowych." 17 zł to jest dla każdego czy do podziału na 3 ? 2300-3000 to są płace brutto.

@Amen

Niestety, nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. O Tema Świdnik na pewno posiadasz większą wiedzę, niż ja. W dalszym ciągu nie powiedziałeś jednak, czy uczestniczyłeś już w rozmowie kwalifikacyjnej? Masz ją już za sobą? Jeśli tak, to bardzo proszę, opisz nam w szczegółach jej przebieg. Wiele osób interesuje ta kwestia, więc z niecierpliwością czekamy na Twój kolejny wpis!

Alex

Chyba zart

Emag
@Amen

To chyba żarty, ze bierzesz pod uwagę prace za 2300 brutto na start. Lepiej iść do sklepu pracować i mieć mniej odpowiedzialności za swoją prace ????

Barbara
@Emag

Pamiętaj, że kwestię wynagrodzenia powinno się rozpatrywać w sposób indywidualny. Każdy mi chyba przyzna racje, iż każdy z nas ma nieco inne potrzeby, a także wymagania. Wiesz może coś na temat innych warunków pracy, na jakie można liczyć w TEMARED? Czy pracodawca zapewnia wszystkim swoim pracownikom swobodny dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

MPOWER

Non stop jakies drobne lub wieksze nieporozumienia co do wyplat nic nie jest jasne ile za co kto zarabia, orobic sie trzeba to fakt a pieniadze nie adekwatne do tego co czlowiek z siebie daje sa stanowiska gdzie mozna troche posciemniac ale wiekszosc 95% raczej musi ciezko za****c za te marne pieniadze, szkoda ze nie szanuja ludzi tych ktorzy sie sprawdzili i daja rade a za tych pare zlotych zaoszczedzonych wola przyjmowac nowych ktorzy i tak odchodza PRACA W TEJ FIRMIE NIE JEST DLA KAZDEGO NIE KAZDY SIE TU SPRAWDZI i wpasuje powinno to do nich dotrzec ze o dobrego robola wcale nie jest tak latwo jak sie im wydaje ale jak kierownictwo i dyrekcja widzi tylko swoje sprawy i potrzeby to nic dziwnego bo moze byc tylko gorzej z takim podejsciem jest pare osob z nizszych stanowisk ktore mysla i mogly by sobie dac rade i tam na gorze czego raczej nie mozna powiedziec ze moglo by to zadzialac w druga strone. Zeby nie bylo ze same minusy to ogolnie nie ma jakiegos terroru i jakiegos stania na glowie, trzeba zrobic swoje i tyle jak to w robocie ale czasami jest tego naprawde za duzo chaos okrutny dopoki tego nie opanuja bedzie co raz gorzej.

njk

zbuntowany anioł

Ja się wypowiem w ten sposób firma może i wcześniej była pod względem płacy jedną z lepszych bo na produkcji przyczepek można było dobre pieniądze wyciągnąć ale teraz to samo dno prezesik się wozi na wakacje a ludziom wmawia że muszą być cięcia niby najlepsza sprzedaż jest przyczepek a muszą robić czystki wypłaty coraz gorsze w tym zakładzie żeby zarobić np. na magazynie 3tyś. trzeba się orobić i do tego w weekendy przyjść na montażu przyczepek też nie ma szału dwa razy tyle trzeba robić by wyjść na swoje także hu... (usunięte przez administratora) i kamieni kupa robi się w tym zakładzie paski płacowe nie czytelne hgw nie wiadomo co tam jest napisane uwalają na pensji jak tylko mogą teraz i co do kierownictwa teraz to inne działy mogą jakoś walczyć o swoich pracowników a pani kierowniczka z magazynu tylko mówi walczymy a tak naprawdę boi się odezwać i walczyć o swoich pracowników w tym zakładzie są po prostu jaja i tyle w temacie !!!

Zenek
@zbuntowany anioł

Witam. Coś w tym jest. Co do płac do straszna lipa. Kierowniczka jedna i druga tylko chodzi i czepia się. Każdy chodzi (usunięte przez administratora)i jeszcze gorzej (usunięte przez administratora) Było dobrze ale już raczej nie będzie. Dają wypowiedzenia komu chcą, nawet nie każą przychodzić żeby zapłacić najniższa krajowa i mieć z głowy tego pracownika, zamiast zapłacić wypłatę taka jak dotychczas. Pozdrawiam

RAFAL

Żenująca firma, olewka a przede wszystkim kłamstwa na każdym kroku. Dno.

Ten

Dajcie spokój samo dno ludzie pracują w weekendy firma nawet nie wie ile jest na zleceniu więc informuje 14.70 a nie tak jak jest na umowie 13.70 nie ma żadnej kasy na wakacje pod grusza a mają obowiązek wypłacać bo zatrudniają więcej niż 50 osób z urlopami jest problem trzeba się wyklucic o swoje i to też nic nie daje zaległe urlopy przepadają i ani urlopu ani kasy do tej pory za weekendy wypłata była w okolicy 1200 teraz 400 śmiech na sali wszystkie dodatki i premie pozabierane a kierowniczka nic nie powie b osie boi ale jeśli chodzi o urlop to chce wiedzieć co się robi jak się nie jest w pracy

Young

Nie polecam pracy na magazynie. Kierowniczka za szantażowanie, okłamywanie i pomówienia powinna dostać dyscyplinarkę lub stanąć przed sądem. Co do wypłat to często się mylą oczywiście tylko na niekorzyść pracownika...

Magazynier

Nie wytrzymałem w tej firmie długo. Zarobki słabe, praca ciężka, warunki tragiczne. Pracowałem na magazynie, dziurawy dach, brak ogrzewania, jak zaczęły się mrozy to odszedłem. Firma ma w (usunięte przez administratora) pracowników, nie szanuje ich, ciągłe straszenie karami, zwolnieniem. Niech mnie pocałują w (usunięte przez administratora) zwolniłem się sam i radzę to innym pracownikom a reszcie radzę tę firmę omijać. (usunięte przez administratora).

Tedi

"Firma sie rozwija..." tak firma sie rozwija tylko zwykli pracownicy nic z tego nie mają, wiec po co te komentarze? To nie jest strona o sukcesach firmy na rynku czy gdziekolwiek indziej a o warunkach pracy a te są złe jak nie tragiczne a zgłaszanie kierownikom/kierowniczkom różnych rzeczy jest bez sensu ponieważ lepiej się dogadać ze ścianą ;) (przoduje w tym kierowniczka z magazynu:)) o podwyżkach można tylko pomarzyć a wyższe stanowiska są rozdawane po znajomości ludziom którzy nic nie potrafią ale kogoś "z góry" znają. Po za tym ciągłe czepianie się i straszenie karą lub dyscyplinarką a gdy masz jakąś sprawę to jest załatwiana tygodniami jak nie miesiącami. Podczas deszczu leje sie do obydwu hal a prezes wiecznie przekłada remont na nastepny rok z "powodu braku pieniedzy" o temperaturze nawet nie wspomne

Dalsze poszukiwania pracownika! A zwalnia się starych fachowców co zrobili w firmie robotę i szuka kolejnych (usunięte przez administratora)!?Banery -przyprowadż dostaniesz premię są dla naiwnych Przyprowadż a będziesz miał wroga! to tak!A ciebie w nagrodę zwolnią! Omijać to (usunięte przez administratora) z daleka!!!

Funky

Podejście do pracowników olewcze, magazyn jest traktowany za parobków, śmieszne zmiany na wyższych stanowiskach spowodowane znajomościami, zbywanie próśb pracowników A szczególnie o zarobkach, natomiast obietnic i zażaleń odgórnie wydanych jest wiele. Kierowniczka na zasadzie marionetki i popychadła, bez wykucia na pamięć regułek dyrektora nie powie nic od siebie i nie jest w stanie nic załatwić, a dodatkowo nie przekazuje informacji dyrektorowi tylko liczy że pracownik w końcu podkuli ogon i zapomni o sprawie. Co do zarobków to starają się kombinować na jak największą niekorzyść pracownika np. przepisywanie zarobków z umowy próbnej na stałą itp.

Tra.mpolina

Ludzie pracują tu po parę lat i nigdy 2-ki nie widzieli z przodu przy wypłacie nawet na systemie 8h w tygodniu na komputery i pierdoly mają pieniądze ale dla pracowników nie mają niedługo pujdzie w ruiny ta firma i ludzie się zbuntuja i stanie robota

@Tra.mpolina

Uważasz, że pracownicy nie są usatysfakcjonowani warunkami finansowymi w firmie? Jeśli tak, czy ktoś próbował podejmować rozmowy z szefostwem na temat ewentualnych podwyżek? Co należałoby zrobić, by otrzymać awans w Tema Świdnik?

OdŚrubPoDyrektora
@Kamila

Szefostwo umie tylko obiecać podwyżki pracownikom. Bo dać podwyżkę to jak już to sobie umieją, bo na innych szkoda.

Transportowiec ..

Przyczepa pękają i są bardzo odchudzone w stal I sa bardzo dtogie jedynie wizualnie wygladają ..ale wogule le nie Polecam Bardzo nie miała Firma w stosunku klijeta

hccp

Witam pracowałem kilka miesięcy na małym montażu przez ten czas firma zmieniała nazwę dwukrotnie. Praca na montażu jest na akord(płatne od złożonej przyczepy średnio 17zł za przyczepę) w drużynach 3 osobowych. Wypłaty jakie wypracowywałem w tej firmie były w przedziale 2000-2200 zaznaczę że były to ciężko zarobione pieniądze. Wypłaty nie zawsze były na czas oraz zawsze źle policzone,jak sie upomniałeś to oddawali(nigdy nie przysyłali większych wypłat, zawsze na niekorzyść pracownika). Pakiet socjalny to ściema za multisport bardzo dużo potrącają z wypłaty. Duże wymagania ze strony pracodawcy nieadekwatne do zarobków, duża rotacja pracowników . W komentarzach które tu można przeczytać jest sporo prawdy.

Tra.mpolina

Jestem pracownikiem od paru miesięcy właśnie zbliżają się święta i dzisiaj dyrektor się ośmieszył bo ma zamiar dać wszystkim pracownikom po 100zl zenada

Zostaw merytoryczną opinię o TEMARED Sp. z o.o. - Świdniki

• Jak się pracuje w TEMARED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEMARED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEMARED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEMARED Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

TEMARED Sp. z o.o.