Opinie o TEMARED Sp. z o.o. w Świdniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TEMARED Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TEMARED Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEMARED Sp. z o.o. w Świdniki

Karol

@konon a który dział polecasz ?

Konon

Pracę w firmie można polecać tylko na wybranych działach lecz niestety w większości to jakaś porażka , kierownictwo bez kultury oraz brak jakiejkolwiek organizacji.

Radzio

Jak dobre zarobki ludzie najnizsza krajowa kierownik z kużniczej (usunięte przez administratora) i sciemniacz zatrudnia na wózki widłowe a docelowo po 2 dni chodzenia nikt nie wie gdzue mam isc docelowo od ludzi do ludzi odsyłają dali mi ciuchy zachodze na nastepny dzień szafka pusta (usunięte przez administratora) czy szef dał i zabrał ale normalne to nie jest omijajcie ludzie strscony czas rozmowy bhp

Wodzirej
@Radzio

Jakie zarobki w Temared? Najniższe?

No jak tam Dział Handlowy, znalezliscie kogos na handel z niemieckim czy dalej ludzie przychodza na dwa i wychodzą? xD

Firma TEMARED Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Observer

Powiedzcie mi ludzie jak to jest: podobno firma jest taka super, że och i ach, same superlatywy, rewelacyjny asortyment, super warunki pracy, pieniądze najlepsze w regionie, kierownictwo prawie jak ojciec - to dlaczego szukają pracowników ? do tej pory to kto tam pracował ? NIKT ?wywieszają reklamy z naborem - jest tak super i brak pracowników ? w dodatku w tych czasach, gdzie każdy byle gówna się czepia oni mają problem z pracownikami ???

Ado
@Observer

Bo są debilami Rodak jest (usunięte przez administratora) Zwalniają doświadczonych ludzi i zatrudniają lewaków którzy nawet nie potrafią gwoździa przybić albo śrubki wkręcić. (usunięte przez administratora) system. Teraz sobie wymyślili że zwolnią ludzi którzy długo pracują i zatrudnia nowych bo dostaną pieniądze za nich z rządu czy skądś tam. Wiedzą że jest epidemia i przyjdą ludzie za najniższą krajowa i będą tyrać jak woly. Rodaka powinni (usunięte przez administratora) że stanowiska dyrektora. Ma takie durne pomysły że aż szok. Zawsze z nim jest jakiś problem. Pozdrawiam

Janek
@Observer

Czy ty byś chciał pracować na (usunięte przez administratora)umowie za (usunięte przez administratora) piąniadze z (usunięte przez administratora)kierownikim ? wszędzie jest (usunięte przez administratora) - jak nie monka to iwonka - jak byś się nie odwrócił to (usunięte przez administratora) z tyłu.

Bull
@Ado

Najśmieszniejsze jak się przemądrza, pręży i wozi. Nikt go nie traktuje poważnie. Raczej wszyscy wyczekują zmiany na tym stanowisku. Ciekawe czy jest świadomy, że przez jego decyzje wszyscy mają mniej w portfelach a firma notuje największe spadki sprzedaży w branży.

Karol

Wydaję mi się, że administrator portalu powinien zareagować. Ewidentne lokowanie produktu przez firmę TEMARED. Celowy zabieg przez pracodawcę w celu promocji oraz "zakrycia" obiektywnych opini pracowników.

Janusz bo w temie robił

Myślałem że słodkie pierdzenie tylko na zakładzie uprawiają, ale widzę że tema cały swiat chce zakłamać:) kiedyś te przyczepy solidne były teraz to badziew podłużnice wytrzymałości papieru ściernego

Karol

Widzę ostre spamowanie :D a nie lepiej zacząć ludzi szanować? :p

@Karol

Żeby szanować ludzi trzeba najpierw szanowac siebie.

Igor

Dla mnie to oczywiste, że zwierzchnicy stawiają wymagania ale niestety wiele osób ma problem z wydajnościom. Firma to z pewnością dobry pracodawca i nie zasługuje na oskarżenia.

Loko

Firma jak firma ale ludzie którzy zarządzają mają się za bogów którzy myślą że całe życie będą na niby szczycie zero szacunku dla zwykłych pracowników wymagania non stop a pieniądze co raz to gorsze oczywiście dla roboli bo sami pewnie mają co raz lepiej myślą że ktoś na kolanach będzie do nich chodził, zgadzam się z przedmowcami Krason był jaki był miał swoje wizje ale taka jego rola ,przynajmniej dało się z nim dogadać i raczej zawsze starał się jakoś załatwić jak się szło do niego z jakimś problemem wysłuchał i co dało rade to załatwił, tego powinien się nauczyć jego następca bo zachowuje się jakby co najmniej był prezesem firmy, nie wspominając o rozbijaniu poszczególnych działów swoimi dziwnymi działaniami.

pracownik 2

Ta kobieta robiła wszystko, aby być w centrum uwagi. Traktowała dobrze tylko swoich : PUPILI: ze swojego grona, a na innych miała położoną laskę. Ktoś jak nie wie dobrze jak ona traktowała swoich współpracowników z biura, to jak może wystawiać tak krzywdzące opinie. Brak słów widać, że ten ktoś spółkuje z nią, starając się, żeby na siłę przywrócić ją na montażkosztem opini innych. Wstyd i obłuda, to już woła o pomstę do nieba. Czego się nie robi, żeby zniszczyć czyjąś opinię.

osa

Znam dobrze sytuację i ktoś jest w błędzie pisząc takie opinie o innych.

osa

OOO widzę że komuś się nudzi i chce kogoś pogrążyć tylko ciekawe jaki ma w tym cel????

osa

Haha ha ciekawe kto się będzie śmiał ostatni . Bo z tego co wiem jest więcej osób które myślą tak samo jak ja jezeli chodzi o oczernianie tych osób.

Loko

Tyle że tema to nie tylko montaż a i magazyn który jest zawsze na szarym końcu traktowany jak najgorsze murzyny za czasów niewolnictwa, o pieniądzach nie wspominając wymagania są konkret zero pomyłek musi byc wszystko na czas bo inaczej afera o byle (usunięte przez administratora) tylko montaż się liczy magazyn to służba to jest najbardziej wkuuwiajace w tej firmie brakuje tam kogoś twardego na miejscu kierownika który czasami powie mocno zdanie i stanie w obronie swoich pracowników a nie tylko będzie przytakiwał i na wszystko się zgadzal co zostaje mu narzucone.

jeee

Paul Lisiak - nic dziwnego, że tak chwali jak zawsze miał odłożone najlepsze przyczepy do roboty :D

Janek

Czy ktoś byś chciał pracować na gównianej umowie za gówniane piąniadze z gównianym kierownikiem ? wszędzie jest padaka - jak nie monka to iwonka

Praca

Proszę o opinie dla ludzi starających się o pracę w tej firmie.

Konstruktor

Na dniach pojawiła się oferta pracy na stanowisku Konstruktora. Proszę o kilka opinii na temat pracy w tym dziale. Jak to wygląda i czy warto? Jaka atmosfera i czy można się tam nauczyć czegoś więcej o projektowaniu?

Konik

Witam W tej firmie są tacy rządzący gdzie wiecznie jest spór z pracownikami np kierownik montażu pan Mąka robi specjalnie aby zdenerwować pracownika i na złość jemu. Mało kiedy pójdzie na rękę żeby było dobrze. Jemu i pracownikowi zawsze musi być na odwrót. Sądzę że jak był Pan Krasoń to było o wiele lepiej. Chociaż to był człowiek gdzie dało się z nim coś załatwić i pogadać zrozumiał człowieka i poszedł na rękę. Dopóki będzie Pan Mąka dalej rządzący na montażu to dobrze nie będzie. Ma swoich ulubionych pracowników gdzie daje dobre przyczepy a pozostałym gorsze i temu jest spór. Dziękuję i pozdrawiam

@Konik

Ten człowiek jest pusty, bez żadnych kompetencji, bez kierunkowego wykształecenia, bez kompetencji - szkoda, że Pan Krasoń został odsunięty - to jest KIEROWNIK.

Pacownik nr 2
@Pracownik nr 1

Zgadza się. Pan Krasoń był szanowany wśród pracowników. Chociaż czasami miał głupie pomysły ale co do zarzadania i pomocy pracownikom. To było mega dobre z jego strony.

Pracownik nr 2
@Pacownik nr 2

Żartowałem haha

Pracownik nr 1

Zadziwiające jest to, że kierownik kosmosu pozbył sie Ani - swojej prawej ręki. Toż to zadziwiające strasznie.

Pracownik nr 1

Podobno firma się zwija - zwalniają ludzi lub wywieraja presje do zwolnienia - przyjmują tylko na śmieciówki - kiedyś można było zarobić - w tej chwili to farsa, a nie praca - już lepiej iść do Dino na kasę. Sam się zastanawiam czy zrezygnować - koszty dojazu wzrosły, a płaca spadła - ponad to atmosfera w zakładzie jest do doopy.

Ame
@Pracownik nr 1

Zwijać to się raczej nie zwija. Firma ma dobre miejsce na rynku. Jedynie co psuje opinie wśród kontrachetow to wychudzenie przyczep. Co z tego że jest popyt i cały czas jest sprzedaż jak przyczepy się łamią, nie wytrzymują danego ciężaru. Są reklamacje z dalekich krajów. Mimo to są wysyłki do Korei Izraelu ale raz drugi coś nie tak pójdzie i rezygnacja ze współpracy. Najgorszym problemem jest Również Pan Rodak. Gdzie ma takie pomysły nie wiadomo skąd wzięte przy czym psuje firmę jeszcze bardziej.

Jaka jest stawka początkowa w TEMARED Sp. z o.o.? 29 czerwca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Magazynier i zastanawiam się czy aplikować.

Zenon

Witam Spójrz jakie są opinie. Przeczytaj je dokładnie. Jak chcesz (usunięte przez administratora) za najniższą krajowa przez 3 miesiąca z później dadzą Ci dwa bo nie więcej to aplikuj. Myślę że znajdziesz inna praca i w porządnej firmie. Pozdrawiam

@Zenon

...Ale podobno praca jest na akord i można wyciągnąć z sobotami na montażu nawet 7 tysi....

Zenon
@Adam

Kiedyś można było teraz.... Wątpię ja akurat nie robię na montażu ale wiem jak inni mówią może będzie lepiej jak ktoś z montażu się wypowie. Wtedy będzie wszystko jasne. Z tego co wiem to jest lipa do czasu przed epidemia i wprowadzenie systemu który miał gwarantować lepsza produkcję itp. Moim zdaniem jest coraz gorzej z tym systemem. Pozdrawiam

heh

Najniższa ???????????? plus premia 50zł

$$Ambroży$$

Z ciekawości wyszukałem opinie o moim dawnym pracodawcy. Zaskoczony nie jestem negatywnymi opiniami. Po tym co jest napisane poniżej, można idealnie zobrazować sobie jak wygląda tam praca. Faktycznie, Kierownictwo-młody zespół oddanych pracowników swojemu Prezesowi; zero własnej inwencji, zero zgrania, zero szacunku do podległych im osób. Grupka karierowiczów która awansowała wykonując bezmyślnie polecenia Zarządu Firmy, oby tylko docisnąć szeregowych pracowników. Ci którzy pracowali w TEMARED i przeczytali komentarze @MOON, szybko powiążą go z odpowiednią osobą. Ewidentnie @MOON poczuł się urażony ("Kierownik Kosmosu") i swoim zwyczajem zaczął obrażać innych (tak, powyżej pisałem o braku szacunku). Piękny przykład. Pominę kwestię wynagrodzenia - długo dochodziłem do wniosku, że pensja nie jest adekwatna do wykonanej pracy(moja strata). Mogą( i to robią) obiecywać wysokie zarobki. Niestety nie dowiecie się na rozmowie kwalifikacyjnej o tym, że kierownictwo nie przeprowadzi wam szkolenia. Rzucą was do ekipy i sami macie się nauczyć od "bardziej doświadczonych". Ci natomiast nie mają ochoty kogoś szkolić bo zależy im na wypracowaniu akordu. Błędne koło. Nie dowiecie się również o tym, że za każdy swój błąd są potrącenia z pensji. Wyrobisz akord i nawet więcej a później okazuje się, że 10%(lub znacznie więcej) Twojej pracy była błędnie wykonana. I z pensji odliczą pod koniec miesiąca straty. Firma chwali się największą ilością rejestracji ich przyczep w PL, nagrodami Forbsa, dofinansowaniami... Niestety nie może się pochwalić zadowoleniem i szacunkiem własnej ekipy która TWORZY tą firmę. "Przemiał pracowników" jest na niespotykanym na Lubelszczyźnie poziomie. Swego czasu był przypadek, że zatrudnili pracowników z Ukrainy. chyba mieli więcej szacunku do siebie bo po kilku dniach nie przyszli do pracy :D. Można by napisać powieść Fantazy o tej firmie. Decyzja o tym czy zaczniecie tam pracować, ZAWSZE będzie po waszej stronie. Nie jestem rozgoryczonym, byłym pracownikiem, który chce oczernić pracodawcę- daleko mi do tego. Wystawiam tylko swoją opinię i komentarz aby inni mieli choćby zarys tego co ich może tam spotkać. W żadnym wypadku nie zdecydowałbym się tam ponownie pracować. Musiałbym być albo szalony albo musiałbym stracić ostatki szacunku do swojej osoby. Życzę tej firmie sukcesów w budowaniu zespołu - to im bardzo będzie potrzebne. Więcej SPECJALISTÓW mniej POZORANTÓW.

Piotr Krasoń
@$$Ambroży$$

Ambroży... jeżeli masz jakieś uwagi do mojej pracy to przyjdź do biura i mi o tym powiedz. Zapraszam Cie od poniedziałku do piatku od godziny 6:45 do 16:00 ( lub zadzwoń: 575 644 244) Wszystkie osoby, które do mnie przychodzą z problemami dnia codziennego nie są odsyłane z przysłowiowym kwitkiem. Oczywiście przyznaję się do tego, że mam lepsze i gorsze dni bo jestem tylko człowiekiem. Popełniam błędy, zapominam, czasami podejmuje złe decyzje. To są moje działania i to ja ponoszą za nie odpowiedzialność. Staram się być sprawiedliwy i każdego traktować tak jak ja sam chciałbym być traktowany. Co do młodego zespołu kadry kierowniczej to fakt każdy z nas musi się jeszcze wiele nauczyć ale jest to normalne bo nikt nie wie wszystkiego. Człowiek uczy się przez całe swoje życie. Nikt tu nie twierdzi, że pozjadał wszystkie rozumy i z dnia na dzień stał się istotą nieomylną. Nikt nie nosi medali za zasługi przypiętych do marynarki i nie patrzy na inne osoby z pogardą. Nie ma dyskryminacji bo nie ważne czy ktoś pochodzi z Ukrainy czy Polski to jest traktowany tak samo. Ludzie mają wielkie znaczenie bo każdy z tego grona "pozorantów" ( jak to okreslił Ambroży) ma świadomość tego, że liczą się ludzie bo to oni są jednym z kluczowych czynników, który wpływa na sukces każdej firmy. Co do samej firmy TEMARED to szczerze zachecam osoby zainteresowane podjęciem pracy do odwiedzenia nas i zobaczenia na własne oczy jak to wszystko wygląda. Proszę nie sugerować się tylko i wyłącznie wpisami osób, które zostały zwolnione (nie bez powodu) albo same odeszły. Faktem jest to, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale jeżeli taka osoba chce być wiarygodna w swoim działaniu to niech się pod nim podpisze swoim nazwiskiem. Reasumując to zapraszam Was do wzięcia udziału w procesie rekrutacji do firmy TEMARED. Tym akcentem kończę i pozdrawiam wszystkich, którzy swoją determinacją zmieniają rzeczywistość. Z poważaniem: Piotr Krasoń

Stefan
@$$Ambroży$$

Zgadzam się z opinią. Całe obecne kierownictwo to młodzież i ich pierwsza praca, bez doświadczenia. Wieczny bałagan...

Bob
@Piotr Krasoń

Krasoń, idziesz jak burza. Będę pamiętał o tym jak próbowałeś zrobić ze mnie analfabetę...

@Piotr Krasoń

A co powiesz Piotrze o decyzjach Mareczka!? Dla mnie to (usunięte przez administratora) złośliwy który wami dowodzi i psuje wizerunek firmy a pracownik to śmieć!?(złodziej je....ny!)

loko
@$$Ambroży$$

Kazdy ponad kazdym .... innego traktuje jakby byl niczym!!

Ona

Nigdy nie widziałam, żeby komuś aż tak "palma odbiła" od władzy...

Miki

Jeszcze go trzyma na stołku?

Patryk

Sprzedawałem palenie najwyżej postawionym pajacom tej firmy hehe , o pracy nawet nie będę się rozpisywał ... a na koniec podpaliłem tą firmę , stara gwardia wie o czym mówię

Michałłł
@Patryk

Cyżby pan (usunięte przez administratora) był głównym odbiorcą ???

Marian

A gdzie podziały się nagrody Forbesa, co?

Zostaw merytoryczną opinię o TEMARED Sp. z o.o. - Świdniki

• Jak się pracuje w TEMARED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TEMARED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEMARED Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TEMARED Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.

TEMARED Sp. z o.o.