Opinie o HOTELE DIAMENT S.A. w Zabrze Cisowa 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HOTELE DIAMENT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HOTELE DIAMENT S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOTELE DIAMENT S.A. w Zabrze Cisowa 4

Czy HOTELE DIAMENT S.A. zapewnia kartę multisportu?

pracownik Nowy wpis

nie. nie ma żadnego pakietu dodatkowego.

Aissy Nowy wpis

Nie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z HOTELE DIAMENT S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Po wejściu do pokoju zobaczyliśmy poplamione pościele oraz reczniki, w pokoju były mrówki, klimatyzacja w nocy jest okropnie glowna (nie da sie spac), lodówka nie działa, świeci się w niej tylko swiatło, nie dzialaja ledy w naszym pokoju i lampki kolo lozek. Szklanki i łyżki w pokoju smierdzą, Panie pokojowe nie zmianiają ani smietnika ani nie dają papieru. Jedzenie nie jest najgorsze ale zawsze mogloby byc lepsze. Takze no ;))

Jaka jest kultura pracy w HOTELE DIAMENT S.A.?

niepolecam

Kultura? Brak kultury - czysty wyzysk i wynagrodzenia nieadekwatne to chorych wymagań. Nie jeden pracownik byłby w stanie obdarować kolejne osoby swoimi obowiązkami, a i tak ciężko mieli by się wyrobić. Nie liczy się jak pracujesz, a z kim trzymasz.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie HOTELE DIAMENT S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Walewska

Nic się tu nie zmieniło jak czytam komentarze. Pracowałam jeden miesiąc i chwała, że tylko tyle bo ilość absurdów w 20 dni roboczych mogłabyby się nadawać na 10 stron memów na demotach. W trakcie tego miesiąca musiałam m.in. ściągać ładowarkę do laptopa swojej kierowniczce pani Małgorzacie bo ją zostawiła w jakimś innym mieście (wtf?? na stanowisku sprzedażowym??), byłam świadkiem upokarzania pracowników na spotkaniach, bezsensownym zadań, podśmiewania się w kuluarach z pracowników, wykonywaniu bezsensownych telefonów, nie wspominając o biurze - za co służyły pokoje hotelowe na ostatnim piętrze.... Do dzisiaj odradzam komukolwiek aplikowania tutaj a swoim klientom noclegów.

Były robot

Od zmiany prezesa z roku na rok jest gorzej no ale jak ogrodnik zostaje prezesem to czego się spodziewać pracowałem kilka lat na szczęście zwialem do innej pracy i teraz wiem że praca może wyglądać inaczej i przynosić satysfakcję .Odradzam

HR Manager

Taka refleksja odnośnie Hoteli Diament. W zasadzie zero wizji, misji. Aspirują do miana korporacji, a pracownicy są tylko dla nich kosztem. Zarząd zero znajomości zarządzania ludźmi , motywowania ich, brak znajomości podstaw angielskiego, brak kultury osobistej, etyki biznesowej. Panowie prezesi otaczają się dworem swoich żołnierzy, zarówno dyrektorów jak i pracowników w centrali, którzy służą im - i ich notowana rosną jak bardziej wejdą w d…..Panie w dziale sprzedaży -brak znajomości słowa rentowność , wykazują się tabelkami , w których nakazują tym biednym pracownikom za opłakaną pensję dzwonić i się spotykać dla statystyk. Sprzedaż to najbardziej żenująca forma akwizycji . Liczy się żeby sprzedać dużo, często poniżej progu opłacalności. Osoby ,które wykazują się odpowiednim poziomem, wiedzą, doświadczeniem są zwalniane lub odchodzą, bo są zagrożeniem dla pupilek Pana prezesa. Przypomina to trochę sektę, ale z drugiej stronie służą żołnierze, bo nikt inny ich nie zatrudni. Niby chcą być siecią hotelarską a słowo gościnność nikomu nie jest znane. Styl zarządzania - to zarządzanie przez konflikt. Najlepiej jak jeden donosi na drugiego, wówczas ma plusa :-) Nie ma pracy zespołowej. Nie wiem czy jest to bardziej smutne, czy teraz z perspektywy czasu zabawne Firma sama sobie wystawia świadectwo szukając wiecznie nowych pracowników, a wartościowych po prostu nie szanuje i uwłacza ich godności

Aneta
@HR Manager

Ojej, nie za ciekawie to wygląda :( To prezes nie wie że otaczając się doświadczonymi ludźmi mógłby osiągnąć więcej? Ciekawe jakie przy tym wszystkim mieliście zarobki?

ByłyPracownik2
@HR Manager

tak bardzo prawdziwe to co napisano...

niktważny
@Aneta

zarobki? najniższa krajowa.. nie ma realnego wartościowania stanowisk.. to ile tutaj zarobi brutto kierownik w innych hotelach ma netto...

Bardzo złe wspomnienia
@HR Manager

Popieram w 100%. Wszechobecny stres. Zero szacunku dla pracownika... Przez sekundę nawet nie żałowałam odejścia z tej pseudokorporacji. Pracownicy dzieła się na tych, którzy mają chody u zarządu i na tych, którzy pracują tam, czasami przez lata, bo nie znają swojej wartości na rynku pracy. Może wydaje im się, że trafią gorszej. Nie sądzę

Wiktoria
@niktważny

Czyli mówiąc krótko tu biznes się po prostu nie kręci skoro nie mają z czego ludziom płacić, że takie stawki? Faktycznie jest tu mniej gości niż w innych hotelach?

byłemtam
@Bardzo złe wspomnienia

oj jakie to prawdziwe! w punkt! także odwagi! wszędzie będzie lepiej! :) nie macie nic do stracenia

Czy pracodawca HOTELE DIAMENT S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, krzykiem i ciągłymi pretensjami

Tak to prawda krzyk przekleństwa by się wstydzili taki (usunięte przez administratora) hotel

Hanna

przy klientach też sobie pozwala czy jednak umie się wtedy uciszyć i być milutkim ?

ByłyPracownik2

dokładnie.. potrafią zmotywować.... do odejścia! :) ale tej decyzji chyba jeszcze nikt nie pożałował

Wiktoria
@ByłyPracownik2

Mówisz? :/ A ilu już się na to zdecydowało? Są tu jeszcze ludzie z jakimś długoletnim stażem może?

Manager poruszający się wewnątrz spółki bez samochodu służbowego i z minimalną krajową. Witajcie w diamentach

Agnieszka
@Gość

T pracujesz jako manager, czy jesteś pracownikiem na innym stanowisku?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Minimalna na zleceniu

Wstyd wyzysk jeszcze raz wstyd praca za grosze non stop pretensje do pracowników umowa zlecenie i ciągle narzekanie że się powoli pracuje mają wymagania a człowiek to tylko człowiek nie robót i nie ma motora w (usunięte przez administratora)

Alicja

Piszesz, że jest tam wyzysk, ale ten wyzysk to chodzi o nadmierne obciążenie obowiązkami pracowników, czy nakaz pracy w większym wymiarze godzin, niż jest to napisane w umowie? Jaki to wyzysk?

Karol

Czy hotele zatrudniają osoby bez wykształcenia hotelarskiego?

X
@Karol

Tam połowa osób nie ma wykształcenia hotelarskiego

@

Praca za grosze, więcej zadań nie równa się z większą stawką (minimalna), brak szacunku do pracowników. Ogólnie słabo

Pracując w Hotelach Diament decydujecie się na bycie robotami praca po 12 h nocki i dniowki w każdy weekend oraz święta grafiki są układanie nieumiejętnie po dniówce następnego dnia nocka. Nigdy nie usłyszycie pochwały od pracodawcy tylko ciagle dokładnie zadań, a gdy czegoś się zapomni to od razu pretensje i pytania dlaczego tak? Umowy o prace są tu rzadkością z jednej strony źle z drugiej dobrze bo na zleceniu i dużej ilości godzin można zarobić więcej niż kierownik.

Diament

Szkoda na to czasu

Iga

Czy w hotelach są przyjęcia podczas pandemii? czy są zamknięte?

Zdecydowanie nie polecam.

Ola

Drodzy Państwo, podejmując pracę w hotelach Diament (nie ważne czy to będzie Zabrze, Ustroń czy Kce, Wrocław), decydujecie się Państwo na służbę, a nie na pracę. Dlaczego? Ano dlatego, że ryba śmierdzi od głowy, zawsze i wszędzie. Wystarczy poznać właścicieli spółki, zarząd i wszystko jasne! Otóż tym pierwszym wydaje się, że dalej jest feudalizm, a tym drugim, że są kimś. Szczerze i stanowczo odradzam pracę dla tych ludzi. Oczywiście, że zdarzają się fajni ludzie w tej firmie, tylko pni nie mają nic do powiedzenia. Wybór należy do Państwa.

diament

Serdecznie odradzam, wyzysk brak sprzętu do pracy- nie ma nawet szmatek , płacą grosze a wymagania maja nieziemskie do tego zmuszają do pracy po 12 godzin dziennie nie wiem jak w innych Diamentach ale w tym do którego trafiłam jest jak w Kopalni Diamentów.

admin

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie HOTELE DIAMENT S.A.? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o HOTELE DIAMENT S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w HOTELE DIAMENT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HOTELE DIAMENT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTELE DIAMENT S.A.?

HOTELE DIAMENT S.A.