Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder w Łódź

Grażyna Nowy wpis

Widzę, że osoby które korzystały z pomocy tego adwokata są zadowolone. Chciałabym się dopytać jaki jest plus minus czas oczekiwania? Ciężko się dodzwonić, dogadać czy szybko to idzie?

Bartłomiej Nowy wpis
@Grażyna

Kontakt jest w mojej ocenie bardzo sprawny. Mecenas zwykle oddzwania. W moim przypadku na spotkanie w Kancelarii czekałem 4 dni od dnia pierwszej rozmowy.

Aleksandra Nowy wpis

Widzę, że parę lat temu został tutaj poruszony temat ceny za usługi. Podobno były umiarkowane. Tak się zastanawiam czy aktualnie jest tutaj jakiś prowizoryczny cennik do wglądu dla klienta czy wszystko zawsze ustalane jest indywidualnie?

Kancelaria Adwokacka Nowy wpis
@Aleksandra

Cena jest ustalana indywidualnie. Zależy od stopnia złożoności sprawy lub problemu prawnego.

Kornelia

Pan Mecenas jest osobą rzetelną. Zawsze służy radą i pomocą. W pełni zaangażowany w prowadzoną sprawę.

Małgorzata

Otrzymałam wsparcie w mojej sprawie

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Piotrowski

Polecam!

Klient

Udana współpraca, dobry prawnik

Mirek00
@Klient

Zgadzam się! Również polecam.

adw

Czy w tej kancelarii można się dużo nauczyć jako początkujący adwokat ?

Flinston

Ja również szczerze polecam mecenasa Świądra.

Paula

A jak się pracuje i czy są teraz szanse , że kancelaria potrzebuje pracownika administracyjnego?

Kancelaria Adwokacka
@Paula

Dziękujemy za zainteresowanie. Na dzień dzisiejszy Kancelaria nie poszukuje pracownika administracyjnego.

Werka

Serdecznie polecam Pana Mecenasa. Doskonale i sprawnie poprowadzona sprawa. Bardzo dziękuje

Gniewosz

Bardzo dobry prawnik. Konkretne i sprawne podejście do przedstawionych problemów. Przyzwoity cenowo.

Magdalena
@Gniewosz

Dzięki za opinię o Adwokat Michał Świąder. A jak oceniasz ceny usług? Daj znać, jak możesz.

Gniewosz
@Magdalena

Tak jak pisałem. Ceny są umiarkowane.

Feng
@Gniewosz

Różnie z tym bywa.

Magdalena
@Feng

Dzięki za odpowiedzi. Przede wszystkim interesuje mnie opinia osób, które pracują dla Pana Michała Świąder. A Ty napisałeś tak, jakbyś długo był związany z tym miejscem, czy to błędne przypuszczenia?

Patryk Metz

Polecam tego adwokata. Szybka i sprawna pomoc prawna

Jan

Czy Pan adwokat Świąder przyjmuje prakrykantow w swej kancelarii?

Rebeliant

To dobry i zaangażowany prawnik.

Podpowie mi ktoś czy kancelaria potrzebuje może pracownika?

Kasper

Bardzo zdolny adwokat. Imponuje wiedzą i rozeznaniem w meandrach prawa. Szczerze polecam.

Marcel Kaźmierczak

Niesamowicie sympatyczny i uprzejmy adwokat. Widać u niego szczere zaangażowanie. Polecam

Customer

Udana współpraca z ustalonymi wcześniej zasadami. Dobry kontakt.

Klientka

Doskonały w swoim fachu

Anna Dębek

Bardzo dobry prawnik. Mogę z czystym sumieniem go polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder - Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Świąder
4.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 72 lok. 171
    90-553 Łódź