Mawik ABC sklep sieciowy

Opinie o Mawik ABC sklep sieciowy

Filtruj opinie po kryteriach:

Krystyna
 Opinia

Pracowałeś lub pracujesz aktualnie w firmie Mawik ABC Sklep Sieciowy? Napisz swoją opinie na temat tej firmy! Chętnie dowiemy się informacji dotyczących poziomu płacy, dodatków pracowniczych oraz zasięgniemy wiedzy, co do tej firmy na rynku. Zachęcam was do odświeżenia tego tematu nowymi komentarzami.

Opinia

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Mawik ABC sklep sieciowy?

marianka
 Opinia

@fajo spełnienie w w sklepie sieciowym ABC chyba nie jest szczytem najiwększych marzen i ambicji :P wiec nie sadze zeby mogło być spełnieniem w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu. Ale byc może myle sie :P

ja
 Opinia

Sklep jak wiele innych, ale ja tam wolę "Biedronkę"

nieznany
 Opinia

Sklep bez rewelacji a właściciele to oszuści! Nigdy nie spotkałem tak fałszywych ludzi! Złodzieje. Jednym zdaniem "PO TRUPACH DO CELU!" (okradają uczciwych pracowników, żeby otwierać kolejne sklepy). Nic dziwnego, że taka rotacja... ciągle nowe osoby. Masakra. Omijać szerokim łukiem.

Paula
 Opinia

Jak Wam się robi zakupy w tym sklepiku osiedlowym? Jak oceniacię pracę ekspedientek tam pracujących,bo ja mam tam jedną ulubioną,no może dwie - ta pierwsza to wysoka szczupła pani około 40 lat z bląd pasemkami, kiedy bym nie poszła to ZAWSZE z uśmiechem obsługuje klientów,gdzie nigdzie już takich pań za ladą się nie spotyka,a ta druga to niska czarna z krótkimi włosami troszkę przy tuszy, bo reszta to wogóle nie powinna z ludźmi pracować.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Mawik ABC sklep sieciowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawik ABC sklep sieciowy

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.