Mawik ABC sklep sieciowy

Opinie o Mawik ABC sklep sieciowy

marianka

@fajo spełnienie w w sklepie sieciowym ABC chyba nie jest szczytem najiwększych marzen i ambicji :P wiec nie sadze zeby mogło być spełnieniem w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu. Ale byc może myle sie :P

ja

Sklep jak wiele innych, ale ja tam wolę "Biedronkę"

nieznany

Sklep bez rewelacji a właściciele to oszuści! Nigdy nie spotkałem tak fałszywych ludzi! Złodzieje. Jednym zdaniem "PO TRUPACH DO CELU!" (okradają uczciwych pracowników, żeby otwierać kolejne sklepy). Nic dziwnego, że taka rotacja... ciągle nowe osoby. Masakra. Omijać szerokim łukiem.

Paula

Jak Wam się robi zakupy w tym sklepiku osiedlowym? Jak oceniacię pracę ekspedientek tam pracujących,bo ja mam tam jedną ulubioną,no może dwie - ta pierwsza to wysoka szczupła pani około 40 lat z bląd pasemkami, kiedy bym nie poszła to ZAWSZE z uśmiechem obsługuje klientów,gdzie nigdzie już takich pań za ladą się nie spotyka,a ta druga to niska czarna z krótkimi włosami troszkę przy tuszy, bo reszta to wogóle nie powinna z ludźmi pracować.

Zostaw opinię o Mawik ABC sklep sieciowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawik ABC sklep sieciowy