Totus Logistic Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Totus Logistic Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totus Logistic Sp. z o.o.

Życzliwy

Kiedyś pracowałem w tej firmie (Katowice) i aktualnie widzę, że wystawiają drobnicówke jednego klienta, którego defacto przyniosła tam znjoma... dno. Ciągły przemiał ludzi na miedzynarodówce bo nikt nie chce tam pracować (idzie to sprawdzic bez żadnego problemu na Transie). Rozumiem, że zawsze jak jakiś pracownik odejdzie to się odzywa do klientów owej osoby ale żeby kompletnie nic swojego? Ktoś powinien się za to wziąć.

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracownik
@SPEDYTOR 31.03.2017 17:23
TO JEST SKANDAL, ŻEBY TE FIRMY NIE CHCIAŁY WSPÓŁPRACOWAC Z aNONIMOWYM TROLEM vel pICCOLLO , KTÓRY NAJPRAWDOPODOBNIEJ WCZEŚNIEJ...

Chyba w życiu nie pracowałeś/aś w tej firmie...

piccollo
@SPEDYTOR 31.03.2017 17:23
TO JEST SKANDAL, ŻEBY TE FIRMY NIE CHCIAŁY WSPÓŁPRACOWAC Z aNONIMOWYM TROLEM vel pICCOLLO , KTÓRY NAJPRAWDOPODOBNIEJ WCZEŚNIEJ...

Nie ośmieszaj się. .. skandalem jest pasożytować na cudzym kliencie. No ale cóż gdyby nie to nie byłoby co wystawiać na giełdzie co ?

tadeusz

Totus Logistic poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko spedytor @EhNaTon, napisz coś bardziej konkretnie o pracy w tej firmie. Skoro jest umowa o pracę i szansa na przyzwoite zarobki to na czym [polega problem ?

EhNaTon

do @plas: taaa... jeżeli tak na to patrzeć, to faktycznie rewelacja, umowa o pracę na śmiesznej stawce. Bez obrazy, jeżeli chcesz się rozwijać w tej branży, to nie w totusie. Tam nie ma już od kogo się uczyć. Jeżeli jesteś doświadczonym spedytorem, to tym bardziej ich unikaj, z resztą 'kumaci' wiedzą o co chodzi...

TimTom

Dobrze sobie radzi? To jakiś żart? Firma bez konkretnych klientów, chyba że jedna czy dwie austriackie spedycje to klienci strategiczni, tsk wtedy tak. Po 30 razy ta sama oferta na giełdzie, bo się sprzedać nie może. 20 lat na rynku i zero zaplecza. Tak, to daje poczucie stabilizacji.

EhNaTon

Fajna firma do osób o masochistycznych skłonnościach.

admin

Co sądzisz o firmie Totus Logistic Sp. z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o Totus Logistic Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totus Logistic Sp. z o.o.