Opinie o Agencja Hostess i Modelek biznesshow w Olsztyn

Agencja Hostess, Modelek i Fordanserek Biznesshow jesteśmy specjalistami HR na bazie dotychczasowego doświadczenia współpracujemy z Firmami na polu wynajmu, rekrutacji i selekcji hostess.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Hostess i Modelek biznesshow w Olsztyn

Czy w Agencja Hostess i Modelek biznesshow występują paczki/bony świąteczne?

Anna Nowy wpis

Polecam, wszystko było na czas i w terminie. Miła współpraca.

Paulina Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w Agencji modelek Biznesshow? Czy trudno zdobyć posadę w tej firmie? Czy ze względu na specyficzną branżę kandydaci do pracy muszą spełniać jakieś wyjątkowe warunki? Jakie korzyści oferuje pracodawca?

Paulina Nowy wpis

Chcecie przeczytać więcej o Agencja Hostess i Modelek biznesshow? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://www.biznesshow.pl/hostessy_olsztyn.htm

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Agencja Hostess i Modelek biznesshow na stanowisko Hostessy Kętrzyn? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kasiaurbanska

Pracowalam dla tej agencji i moge polecic ja kazdemu. Mila atmosfera i profesjonalnosc to najlepiej ja opisuje. Wyplata wpłynęła w terminie. Gdy zostalysmy dluzej na akcji pieniazki zostaly uregulowane i za dluzszy pobyt rowniez zostalo nam zaplacone. Nie bylo zadnych problemow i na pewno jesli bede miala kozliwosc bede dalej z nia współpracować ! :)

MejorkA

Jestem przerażona tymi bzdurami! Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i NIGDY nie zdarzyło się ,że ktoś mnie oszukał. Jeżeli podczas zlecenia klient poprosił nas o pozostanie trochę dłużej ze względu na dobrą pracę zostało nam za to zapłacone. Atmosfera jest świetna ,szefowa przemiła a co do zarobków to nie są najgorsze . Polecam z czystego serca

Angelika Maciazek

Bardzo przyjemna wspolpraca, kontakt super, w trakcie pracy przerwa, zadnych problemow z wyjsciem do toalety (co mnie bardzo dziwi jak czytam opinie wyzej), wyplata w terminie, organizacja na miejscu pracy bardzo dobra-wszystko przygotowane, zdecydowanie polecam wspolprace i zyczylabym sobie zeby wszyscy pracodawcy mieli takie podejscie. :)

biala.dama

Pracowałam dla Agencji Biznesshow i oceniam tą współpracę na bardzo dobrą. Dziewczyny, które ze mną były to miłe, kulturalne i pracowite osoby. Byłam hostessą dojezdną i w sprawie zwrotu pieniążków za paliwo nie było żadnego problemu ( z wszystkim można się dogadać) :) Wypłatę za pracę również dostałam na czas. Umowa i warunki pracy były przedstawione mi w odpowiednim czasie przed zleceniem. Wszystko na swoim miejscu. A szefowa Patrycja... bardzo przesympatyczna kobieta-posiadająca duże doświadczenie w tej branży. Miałam okazję z nią rozmawiać i spotkać się. Dlatego jak czytam powyższe komentarze to moim oczu nie wierze. Jak dla mnie agencje oceniam 5/5 :) Pozdrawiam K

julka

Pracowałam wiele razy dla Agencji Biznesshow i nie miałam żadnych problemów z ich strony. Wypłata w terminie, kilka razy otrzymałam obiecywaną wcześniej premię. Z kontaktem a Agencją również nie miałam żadnych problemów i nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Jeśli ktoś decyduje się na pracę hostessy/ fordanserki musi dostosować się do pracy w różnych warunkach i zrozumieć potrzeby klienta, a nie tylko i wyłącznie dbać o swoje cztery litery. Pozdrawiam 5/5

Paula

Wiesz co, to nie jeste tak, że nic nie zostało, bo generalnie niektóre firmy są tak podzielone że muszą opóźniać, ja wiem, że Ty byś chciała już, to zrozumiałe, ale może jeszcze trochę poczekaj, jakie jest ich stanowisko?

Magda

Witam, Ja jak i kilka innych dziewczyn również zostałyśmy oszukane przez tą firmę. Nie zostało nam wypłacone wynagrodzenie za 2 dni pracy. Jak wyżej już ktoś napisał wyjść do toalety nawet nie można było wyjść, wymagania kosmiczne a na koniec jeszcze nie zapłacili. W mailach Pani koordynator straszy sądem za negatywne (prawdziwe) komentarze zamieszczane tutaj. Śmiech na sali, nie dość, że nie zapłacili za wykonaną pracę to jeszcze grożą. Zdecydowanie nie polecam nikomu, radzę wręcz omijać szerokim łukiem. Oszuści!

Strasznie niewypłacalni, okropne dziewczyny, upijają się, obgadują, donoszą na siebie nawzajem, są agresywni, zła atmosfera pracy, brak przerw nawet 5 minut jest problemem, w dodatku kłamią, oszukują z pieniędzmi. Zmieniają wszystko na ostatnią chwile

Sa nie wyplacalni, oszukuja, wymagaja od pracownika 150% a placa nic, tylko sie traci na transporcie. Nie polecam, oszusci

anna

Pracowałam w biznesshow na kilku zleceniach w tym roku w Olsztynie, wszystko było wporządku, wypłata była w terminie, miła współpraca.

Marika

Kilka miesięcy temu pracowałam dla nich. Niestety, oceniam średnio. Co prawda wypłata nastąpiła w terminie umownym, ale bez obiecywanych premii. Zadowolenie klienta było z pracy i bezpośrednio po jej wykonaniu odbyła się ciepła i pozytywna rozmowa z Agencją podczas której obiecywano dodatkowe wynagrodzenie za wykonaną pracę, ale niestety wypłata już go nie zawierała. Na wiadomości nie odpisywano. Także, uważajcie, bo obiecują wiele, ale różnie to później bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Hostess i Modelek biznesshow - Olsztyn

Agencja Hostess i Modelek biznesshow
3.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Międzynarodowa 38 lok. 22
    03-922 Olsztyn
  • NIP: 7141986567 REGON: 142416880

Agencja Hostess i Modelek biznesshow