Power Save

Poznań

Opinie o Power Save

sama prawda

Pan Prezez to bajkopisarz jakich mało- firma się rozwija, rozrasta, inwestujemy w ludzi, generalnie nic wiecej tylko cisnąć do przodu. Jak się pojawia jakię problem to słyszyd odpowiedz będziemy sie zastanawiać jak będzie problem. Notoryczne przeciąganie płatności nie wspominając o ciągłych opóźnienieniach w wysyłaniu plików prowizyjnych które moim zdaniem są każdorazowo fingowane. nie polecam.

MZ
@sama prawda 16.03.2016 17:44

Pracuję obecnie w spółce PS, która jak myślę się rozrosła patrząc na to w jakim miejscu znajdujemy się teraz. NIe spotykam się z opóźnieniami w płatnościach pewnie ten problem rozwiązano. Nie ma możliwości "fingowania" plików prowizyjnych bo wszystkie dane są jawne.

k.j.
@MZ 08.04.2016 12:10

mikołaj z., zacznij najpierw spłacać swoje zobowiązania wobec innych

Tander

Jaka jest aktualnie atmosfera w firmie? Ostatnio nastroje nie były zbytnio przychylne!!

Iwona

@Nick Cavedlaczego nie polecasz innym tej firmy? Co wpływa na Twoją opinię o Power Save?

Nick Cave

OSTRZEGAM PRZED PODEJMOWANIEM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z PIOTREM SZULCEM TAK OSOBY POSZUKUJĄCE PRACY JAK I NIEDOSZŁYCH KLIENTÓW.

Iwona

Pracujesz w Power Save? Co uważasz za największy plus pracy w firmie? Podziel się swoim doświadczeniem!

tomek

Doradca Klienta Biznesowego jest tutaj potrzebny z tego co widze tak naparwde, co o tym sądzicie, warto aplikować?

Bogdan

Są ogłoszenia i rozmowy na doradce ds. klientów strategicznych jakaś rekrutacja większa.

buntownik

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że większość tych pozytywnych komentarzy pisze Pan P lub Pani W. Ta firma to jest ściema jakich mało.

GBS

Jako klient mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak było umówione.

power_dłużnik

Hm większość postów moderowanych przez pracowników. Kolejne podejście do firmy kasa dalej nie porozliczana zestawień brak ciągłe przypadkowe pomyłki. I tak przyjdzie znowu czas ze nie będą mieli handlowcom powypłacać prowizji i znajdzie się tysiąc powodów aby nie zapłacić. A na koniec Pan prezes zniknie i tyle zobaczycie szanownego Pana P i Panią W. Co do listy prowizyjnej to sprawdzajcie ja bardzo skrupulatnie!

windykator
@power_dłużnik 22.04.2016 12:29

Oj Seweryn Ty to masz wyobraźnię :)

Damian

Otworzyli rekrutację do nowego oddziału w Poznaniu. Rozmowy trwają trzymajcie kciuki potem napiszę co i jak ;)

mama

Współpraca agencyjna, prezes pi em ale bardzo poukładany nie musisz wyrywać sobie rękawów siedzieć na stendbaju. Trochę się bałam końcowego rozliczenia gdyż zawieszając działalność z uwagi na ciążę nie wiedziałam czego się spodziewać w bilansie rocznym. Firma potraktowała mnie bardzo uczciwie, pełen bekap. Teraz mam wybór ale chce jeszcze spędzić czas z moim maleństwem. Pojawiła się propozycja etetu do nowego salonu.

redmist

Dla mnie ogień. Współpraca z nimi z wolnej stopy, właśnie dostałem finalne rozliczenie za cały rok i wyszedłem pięknie na czysto. Wiem, że niektórzy mocno naściemniali w symulacjach i teraz mają zwroty prowizji. U mnie mega na plus.

Autor

Coś jest, przewinęło mi się ogłoszenie na jakimś portalu branżowym. Warto napisać do nich bezpośrednio.

Zupełnie nie rozumiem tych opinii no chyba, że to rozgoryczeni byli handlowcy. Bardzo spokojna i uczciwa praca, nie da się ślizgać. Naprawdę dobre zarobki i ogromne możliwości. Z ręką na sercu.

tylkoNieTaFirma

umowę dostaniesz, za parę tygodni ją zmienią! ustalenia na gębę a później i tak się z tego wycofują. A jak stracisz czujność i zostaniesz ich super pracownikiem zostaniesz z niczym. Bez kasy bez niczego! Nie polecam. Ludzie spółka z kapitałem 5000zł. Cudotwórcy naciągacze i ludzie patrzący tylko i wyłącznie na swój zysk bez patrzenia na drugiego człowieka.

cotojest

KOLEDZY I KOEŻANKI. Jeśli chcecie żyć normalnie, bez stresu i nerwów, to omijajcie tę firmę z BARDZO DALEKA!!!!!!!!!!! A jak słyszycie nazwisko PIOTR SZULC (prezes) to nie omijajcie tylko uciekajcie jak najdalej się da. Samochód służbowy? BAJKA... Wynagrodzenie? Będziecie robić za darmo - podpiszecie umowy z klientami i nie wypłacą WAM prowizji.. OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ.......

byłomineło

Kolego daleko i szeroko od firmy. Samochód to pobożne marzenie a nawet wypłata prowizji to cud. Więc jak nie chcesz klepać biedy to z daleka od firmy i od wszelkiego kontaktu z Prezesem.

Zostaw opinię o Power Save - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Save