Solution Partners

Opinie o Solution Partners

Lidia

@I38wspominasz, że w Solution Partners można się dużo nauczyć. Chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju jakie daje praca w firmie. Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia, czy też kursy podnoszące kwalifikacje?

I38

Pracowałem. Rozstaliśmy się w partnerskich relacjach. Bardzo wymagający, zapracowany i nieco roztargniony szef ale można się dużo nauczyć.

e

ktoś wie czy znaleźli już office managera czy może jednak warto jeszcze wysłać papieruy io może się uda?

Odradzam

Mialem bardzo zle doswiadczenie z tymi ludzmi, ogolnie amatorszczyzna piramida kolegow nakrecajaca sztuczucnie sukcesy aka Wolf from Wallstreet, realia zdziwilyby nie jednego pro gracza po doswiadczeniech z Solution Prtner/One .... Jesli chcesz uniknac strat finansowych i jazd z prawnikami polecam inne profesjolne instutucji finansowe ktore gwarantuje ci wyplate zainwestowanych srodkow...Oczywiscie szukaja do pracy kogos z licencja KNF bo wszystko co do tej pory robia lub robili byloby interesujacym materialem dla samego KNF w sadzie....

Zostaw opinię o Solution Partners - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solution Partners